Kodėl mes čia?

Kiekvienas iš mūsų yra mėnulis ir turi savo tamsiąją pusę, kurios niekas nemato.
(Mark Twain)

Kalendorius

December 2017
M T W T F S S
« Nov    
 123
45678910
11121314151617
18192021222324
25262728293031

Jūs čia esate todėl, kad tam atėjo laikas…

SEMINARAI

2018 m.Vasario 16- 18 d. Pažengusiųjų Teta gydymo kursas

Informacija skyrelyje SEMINARŲ TVARKARAŠTIS
Teirautis kosmoenergetika
@gmail.com

Nori sužinoti?

Taro būrimas

Taro būrimas- ateities prognozės

 

Kiekvienas ieškome būdų kaip pažvelgti į ateitį, sužinoti kas tavęs laukia jeigu priimsi vieną ar kitą sprendimą. Labai įdomu ir kaip klostysis tarpusavio santykiai, ar žmogus, kuriam jaučiame susižavėjimą, o gal net ir meilę, atsilieps į mūsų jausmus, išpildys lūkesčius, o gal kaip tik privers vėl skaudžiai nusivilti?

Taro kortų semantinė būrimo sistema- pati stipriausia ir tiksliausia būrimo priemonė. Čia Taro kortos- ne paprasti priešinėliai ar tiesiog atsitiktinumu pasirodantys vaizdai, o sudėtinga kiekvieno individo elgesio, siekių, tikslų, baimių, silpnybių ir stiprybių archetipų sistema. Ši sistema įsijungia, yra aktyvinama užduodant konkretų klausimą konkrečiam žmogui ar situacijai. Profesionalūs būrėjai per Taro archetipų semantinę sistemą pasijungia prie Žemės ir Visatos informacinių laukų ir nuskaito ten esančią informaciją. Akašos kronikos, ateitis ir praeitis, likimas, karma, sėkmė ir nuopoliai- ši informacija jau yra, tiesiog reikia ją nuskaityti ir išversti į mūsų įprastą kalbą…

Taro kortų semantinė būrimo sistema jau nuo seno žinoma, kaip pati efektyviausia, pati išraiškingiausia ir vaizdingiausia prognozavimo priemonė, leidžianti mums žvilgtelėti į ateitį ir pamatyti tai, kas kol kas yra paslėpta nuo mūsų akių ir jausmų. Taro kortos- pokalbių su mus supančia energija įrankis. Tai ne atsitiktinumų žaidimas, o gilus žvilgsnis į pačią dalyko esmę, į priežasčių ir pasekmių dėsnius, į karmą, sėkmę ir neviltį…

Taro būrimas, magiškasis Taro ritualas, Taro Magija, Taro kortų pranašystės, Taro prognozės- tai tik skirtingi pavadinimai, apibūdinantys Taro kortų semantinės sistemos galimybes. Taro būrimo sistema pagrįsta kiekvieno mumyse glūdinčių elgesio, požiūrio, charakterio bruožų, situacijų vertinimo, reakcijos į aplinką, juslingumo, pažinimo, ketinimų archetipų reiškimusi. Profesionalus Taro kortų specialistas darbo su Taro metu per klausiantįjį (klientą) ir jo archetipus pasijungia prie Žemės ir visos Visatos informacinio lauko, Akašos kronikų, likimo ir karmos įrašų ir nuskaito informaciją, susijusią su užduotu klausimu.

Visa informacija yra aplink mus, įvykiai kurių baigties nežinome, begalinėje laiko spiralėje yra jau užbaigti, santykiai išsisprendę, pasirinkimai įvykę. Stebimi keli išsišakojimai, kuomet vienas kelias rodo, kas mūsų laukia nusprendus kažką, o kas pasirinkus kitą variantą.

Kiekvienas norime praskleisti ateities šydą ir sužinoti kaip seksis, kas laukia, ką žada vienas ar kitas žingsnis. Įdomu kaip klostysis santykiai, ar žmogus, kuriuo žavimės o gal ir mylime, išpildys lūkesčius ir atsilieps į mūsų jausmus, o gal priešingai nuvils ir vers kentėti..?

Užsisakyk Taro būrimą-  kažkokio Jums rūpimo klausimo analizę.

Taigi, jei iškilo svarbūs klausimai ir Jums norisi gauti į juos atsakymą, taip pat jei rūpi santykių, įvykių, finansinė ateitis,- užsisakykite būrimą Taro kortomis- Jums tereikia užpildyti šią žemiau pateiktą formą ir išsiųsti ją paspaudžiant formos apačioje esantį mygtuką “Siųsti”. Užklausos kaina- 25- 60 Eur (priklauso nuo analizuojamos srities ir išsamumo).

Užklausos verslo klausimais, priskiriamos verslo konsultavimui ir joms yra taikomas kitas tarifas.

Užmokestį reikės pervesti į nurodytą banko sąskaitą, rekvizitus atsiųsime kiekvienam asmeniškai, gavę šią užpildytą formą. Kai bus gautas pavedimas, kuo greičiau išsiųsime Taro kortų atsakymą ir išsamius paaiškinimus.  

Primename, kad klausimas turi būti vienas ir liesti kažkurią konkrečią Jums rūpimą sritį (pvz. meilė, santykių perspektyva, karjera, finansai, psichologinė charakteristika ir pan.).

 

Security Code:
security code
Please enter the security code:

Siųsti užklausą

 

 

www.kosmoenergetika.lt

Pamąstymai

Sielos kalba nepaiso jokių pasaulio taisyklių. Ji yra muzika, laisvai besiliejanti iš vidaus ir užpildanti visas žmonių gyvenimo spragas ir įtrūkius, išlyginanti visų nusivylimų randus, kuriuos teko patirti einant atšiauriu gyvenimo keliu. (A.Dainys)

Dėmesio- pas mus pradėjo veikti PAŽINČIŲ KAMPELIS

Žiūrėkite skyrelyje PAŽINTYS