Kodėl mes čia?

Kiekvienas iš mūsų yra mėnulis ir turi savo tamsiąją pusę, kurios niekas nemato.
(Mark Twain)

Kalendorius

February 2018
M T W T F S S
« Jan    
 1234
567891011
12131415161718
19202122232425
262728  

Jūs čia esate todėl, kad tam atėjo laikas…

SEMINARAI

2018 m.Kovo 2- 4 d. Bazinis Teta gydymo kursas

Informacija skyrelyje SEMINARŲ TVARKARAŠTIS
Teirautis kosmoenergetika
@gmail.com

Nori sužinoti?

Webinarų ciklas “Išlaisvink savo svajonę”

2018 m. Kovo 7 d. 19 val. webinarų ciklas (NAUJIENA!)

“Išlaisvink savo svajonę”

Užsiėmimus veda hilerė, psichoinformaciologė, Kosmoenergetikos mokytoja, knygos „Langas tarp pasaulių“ autorė, sertifikuota Theta Healing metodo instruktorė  – Eglė Gleščinskienė

 

Užsiėmimai vyks internetu kas dvi savaites: pradžia Kovo 7 d. 19 val.
Užsiėmimo metu reikia turėti internetą ir kompiuterį, planšetę ar telefoną, su kuo jūs jungsitės prie interneto
 

Nuo Kovo mėnesio kas dvi savaites bus organizuojami webinarai- žinių, mokymosi ir praktinių sesijų užsiėmimai (webinarai) “Išlaisvink savo svajonę”. Tai grupinės distancinės terapijos vakarai, kurių metu vyks aktyvus visų dalyvaujančiųjų asmenų darbas, energinių kūnų valymo seansai, blokų, destruktyvių programų, trukdančių svajonių realizacijai šalinimas.

 

Pirmoje kiekvieno webinaro dalyje Išskirsime esminius trukdžius, juos gryninsime, ieškosime sąsajų, aiškinsimės kaip jie veikia. Užsiėmimo metu bus iššaukiama reikiama Šviesos pagalbininkų energija, kuri sąlygos negatyvių energijų, kenksmingos informacijos ir žalingų programų (priklausomybė, baimė, gėla, skurdas, skausmas, vienatvė ir kt.) valymąsi. Taip pat plėsis kiekvieno dalyvio sampratą apie subtilias veikiančias jėgas, dalyviai bus skatinami pažvelgti ir pajusti ypatingą Šviesos pagalbininkų pagalbą, patirs įvairias energinio darbo subtilybes taip pat įvairių energinio darbo technikų spektrą..

 

Kita užsiėmimo dalis– energinio- informacinio žmogaus kūno (energinės- informacinės matricos) valymas aktyviu Kosmoenergetiniu kanalu. Bus atveriamas pasirinktas Kosmoso energijos kanalas, kurio srautas bus nukreipiamas dalyvaujančių asmenų energetinio lauko valymui. Vyks neigiamo energetinio poveikio, neigiamų aplinkos bei neharmoningų santykių priežasčių neutralizavimo procesai, kenksmingos energijos ir informacijos šalinimas iš žmogaus sąmoningos ir nesąmoningos Esybės dalies- iš visos energetinės struktūros.

 

Kiekvieno webinaro metu bus dirbama su konkrečiomsi problemomis ir trukdžiais, trukdančiais norų realizacijai.

 

Bus kviečiama Šviesos pagalbininkų energija, bus iškeliamos ir valomos dalyvių problemos (fiziniame, emociniame, mentaliniame, dvasiniame ir kituose lygmenyse) bus analizuojamos atskiros emocinės sąsajos ir priežastys. Dalyviai patirs unikalų Šviesos pagalbininkų prisilietimą, Šviesos dievybių pagalbą ir energinę terapiją. Gaus namų užduotis,- kad geriau įsisavintų išgirstą medžiagą, tobulėtų, mokytųsi ir kartu judėtų Dvasinio tobulėjimo keliu.

Rekomenduojama dalyvauti visuose webinarų ciklo renginiuose arba rinktis pačias reikalingiausias temas. Nuosekliai dalyvaujant pasiekiamas didžiausias efektyvumas.

 

Specialaus pasirengimo nereikia, tinka ieškantiems, smalsiems, laimingiems ir nusivylusiems, kenčiantiems ir liūdintiems, prispaustiems bėdų ar atrandantiems išeitis. Tinka ir bet kokias dvasines praktikas ar sistemas taikantiems asmenims, ieškantiems būdų ir priemonių, kaip palengvinti dvasinio tobulėjimo eigą, išsilaisvinti iš persekiojančių sunkumų ir realizuoti savo svajonę.

 

KIEKVIENO UŽSIĖMIMO PLANAS:

 1. Analizė. Esminio trukdžio išskyrimas
 2. Teorinė dalis apie sukeliamas problemas. Kaip blokas gali įtakoti žmogaus galimybes.
 3. Esamo bloko priežasčių paieška.
 4. Darbas su negatyviais, trukdančiaisnoro realizacijai veiksniais.
 5. Šviesos pagalbininkų iškvietimas, darbas su jų energija (priėmimas, nukreipimas negatyvios informacijos ir energijos naikinimui bei užpildymui gydančia, harmonizuojančia Dieviška Meile ir šviesa).
 6. Praktikos- perkeitimai
 7. Energinio- informacinio kūno valymas aktyviu Kosmoenergetiniu kanalu.
 8. Aptarimas, namų darbai

 ____________________________________________________

 

Kiekvieno webinaro metu žinias perduos ir su jumis dirbs psichoinformaciologė, Kosmoenergetikos Mokytoja,

Gydovė Eglė Gleščinskienė

Tai- autorinė Eglės Gleščinskienės mokymų ir transformacinio kelio, darbo su Šviesos energijomis programa

 

 _____________________________________

 

Webinarai vyks kas 2 savaites. “Išlaisvink savo svajonę” webinarų ciklas vyks Kovo- Birželio mėnesiais – viso bus 8 užsiėmimai + 9-tasis ypatingasis užsiėmimas- staigmena.

Tai webinarai- prieš kiekvieną webinarą dalyviai gaus prisijungimo nuorodą ir nurodytu laiku dalyvaus renginyje (niekur važiuoti nereikia, viskas vyksta internetu). Pasirūpinkite, kad tuo metu būtų kokybiškas interneto ryšys, o jūs pats – ramioje, patogioje, jums komfortiškoje vietoje ir aplinkoje, kad turėtumėte galimybę atsipalaiduoti ir jums niekas netrukdytų.
_________________________

Webinarų ciklo temos:

 1. Kovo 7 d. – Išgryninimas. Kas būtų jei tai įvyktų? Svajonės atotrūkio nuo žemiškojo plano analizė.  Išsilaisvinimas nuo slegiančių prisirišimų ir būtį nuodijančių minčių. Darbo su trukdžiais praktika. Valymas su Zevs Kosmoso energijos kanalu.
 2. Kovo 21 d. Baimė, kaip pagridnis trukdantis veiksnys. Baimės giluminių priežasčių paieškos. Išsilaisvinimas nuo slegiančių būsenų ir būtį nuodijančių minčių. Darbo su baimėmis praktika. Valymas su Kosmoso energijos kanalais Firast ir Zevs.
 3. Balandžio 11 d. Kaltė, kaip pagrindinis trukdantis veiksnys. Kaltės giluminių priežasčių paieškos. Gyvybingumo stiprinimas. Darbo su kaltės jausmu ir būsenomis praktika. Energinė sesija su Kosmoenergetiniais kanalais Zevs ir Farun-Buda.
 4. Balandžio 25 d. Gėda, kaip pagrindinis trukdantis veiksnys. Gėdos giluminių priežasčių paieškos. Gyvenimo džiaugsmo stiprinimas. Darbo su gėdos jausmu ir būsenomis praktika. Energinė sesija su Kosmoenergetiniu kanalu Mama. Prisilietimas prie destruktyvių programų, perimtų iš protėvių. Šių programų valymas, paleidimas.
 5. Gegužės 9 d. Savivertė ir jos trūkumas, kaip pagrindinis trukdantis veiksnys. Savivertės pažeidimų giluminių priežasčių paieškos. Gyvenimo džiaugsmo stiprinimas. Darbo su savivertės trukdžiais praktika. Energinė sesija su Kosmoenergetiniu kanalu Agni. Energetinių blokų deginimas, kenksmingų programų naikinimas. Savivertės stiprinimas, drąsos auginimas, energinės galios didinimas.
 6. Gegužės 23 d.  Nuoskaudos, kaip pagrindinis trukdantis veiksnys. Nuoskaudų giluminių priežasčių paieškos. Pasitikėjimo stiprinimas. Darbo su nuoskaudomis praktika. Energinė sesija su valančiu ir išslaisvinančiu Kosmoenergetiniu kanalu Mama. Nuoskaudų trynimas, laisvinimasis iš lūkesčių, keršto ir atpildo.
 7. Birželio 6 d. Gyvenimo azarto trūkumas, kaip pagrindinis trukdantis veiksnys. Gyvenimo azarto išnykimo giluminių priežasčių paieškos. Iniciatyvos stiprinimas. Darbo su iniciatyvomis praktika. Energinė sesija su aktyvinančiu ir stiprinančiu, jėgas ir energiją suteikiančiu Kosmoenergetiniu kanalu Agni.
 8. Birželio 20 d.  Svajonės manifestacija. Pasirengimas manifestcijai, pagrindinių svaonės realizacijos veiksnių išskyrimas. Esminių realizcijos blokų integracija. Praktika apjungianti norimus svajonės kriterijus. Manifestacija- užsakymas Visatai. Energinė sesija su aktyvinančiu ir stiprinančiu, jėgas ir energiją suteikiančiu, pritraukiančiu manifestacijos realizaciją Kosmoenergetiniu kanalu Agni.
 9. Birželio 27 d. Užsiėmimas- siurprizas. Vyks  svajonės realizacijos praktika. Mistinis, stebuklingas, keičiantis nusistovėjusią pasaulėžiūrą ir plečiantis sąmonės ribas webinaras.

Kiekvieno webinaro metu vyks intensyvus darbas Fiziniame, Sielos ir Dvasios planuose.

 

Bus kviečiami Šviesos pagalbininkai ir dirbama su jų energija. Visų užsiėmimų metu bus dirbama su dalyvių problemomis (fiziniame, emociniame, mentaliniame, dvasiniame ir kituose lygmenyse), analizuojamos atskiros emocinės sąsajos ir priežastys.

Dalyviai patirs unikalią Šviesos pagalbininkų, šviesos dievybių pagalbą ir energinę terapiją. Gydovė Eglė įves jus į aukštų vibracijų erdvę, kurioje vyks destruktyvių programų ir trukdžių transformacija. Bus naudojami tam reikalingi sąmonės “instrumentai” ir technikos, dalyviai patirs savitas Šviesos energijas ir jų poveikį.

Kiekvieno atskiro webinaro kaina- 34 Eur.

Registruojantis į visą “Išlaisvink savo svajonę” webinarų ciklą kaina- 250 Eur + nemokamas 9-tasis webinaras.

Pildydami registracijos formą skyrelyje “Papildoma informacija” parašykite kad norite dalyvauti visuose webinarų ciklo užsiėmimuose.

 

Dalyvavusiems visuose webinaro ciklo renginiuose (viso 8 renginiai)- laukia siurprizas- dovana!!!-  nemokamas 9-tasis webinaras, atnešantis ypatingas dovanas ir patyrimus kiekvienam dalyviui.

 

Būtina registruotis iš anksto. Norėdami registruotis prašome užpildykite pridėtą registracijos formą.

 

Security Code:
security code
Please enter the security code:

Registruotis
 

Dalyvių grupės ribotos, tad pasirūpinkite laiku užsitikrinti savo vietą dalyvių sąraše..

Jeigu užsiregistravęs dalyvis dėl kažkokių priežasčių nedalyvauja renginyje, Webinaro mokestis neperkeliamas į kitus renginius ir negražinamas.

Daugiau apie Eglę skaitykite čia: http://kosmoenergetika.net/

Daugiau renginių rasite čia..

 

Pamąstymai

Sielos kalba nepaiso jokių pasaulio taisyklių. Ji yra muzika, laisvai besiliejanti iš vidaus ir užpildanti visas žmonių gyvenimo spragas ir įtrūkius, išlyginanti visų nusivylimų randus, kuriuos teko patirti einant atšiauriu gyvenimo keliu. (A.Dainys)

Dėmesio- pas mus pradėjo veikti PAŽINČIŲ KAMPELIS

Žiūrėkite skyrelyje PAŽINTYS