Kodėl mes čia?

Kiekvienas iš mūsų yra mėnulis ir turi savo tamsiąją pusę, kurios niekas nemato.
(Mark Twain)

Kalendorius

June 2017
M T W T F S S
« May    
 1234
567891011
12131415161718
19202122232425
2627282930  

Jūs čia esate todėl, kad tam atėjo laikas…

SEMINARAI

2017 m. Liepos 15 d. Kosmoenergetikos Seminaras

Informacija skyrelyje SEMINARŲ TVARKARAŠTIS
Teirautis kosmoenergetika
@gmail.com

Nori sužinoti?

Širdies ir kraujotakos pažeidimai

2017 m. Liepos 18 d. 16- 20.00 val.

 

Tai Dvasinių mokymų- Kosmoenergetikos seminaras pasirengusiems toliau gilintis į energinius procesus (būtina dalyvavimo sąlyga- išklausytas Kosmoenergetikos pradmenų seminaras)..

Mokysimės  su energijomis koreguoti širdies veiklą

 

Įsisavinsime tam skirtas energijas

Kraon, Džilius ir Ninalis

Kraujotakos problemas spręsti, valyti kraują nuo įvairių infekcijų, atstatyti optimalius parametrus esant kitoms lėtinėms ligoms galime energijomis Kraon arba Džilius, širdies darbo sutrikimus šalinti galime energija Ninalis.. Darbo ypatumai, kanalų derinimas, apribojimai ir visa kitą ką turime žinoti… Iniciacijos į šias energijas…

Kanalas Kraon- tinka naudoti esant bet kokioms kraujotakos sistemos ar kraujo problemoms.  Valo kraują esant diabetui, geltai ir pan., teigiamai veikia  blužnį ir kepenis. Normalizuoja kraujyje leukocitų ir bilirubino kiekį, šalina radioaktyvaus apšvitinimo pasekmes. Stiprina imuninę ir endokrininę sistemas.

Kanalas Džilius- naudojamas esant blogiems kraujo tyrimams ir nusilpus imunitetui, tinka bet kokiems kraujo susirgimams, įskaitant ir vėžį iki 2 stadijos.

Kanalas Ninalis- tinka širdies ir širdies kraujotakos ligų korekcijai, energetiniam atstatymui, profilaktikai. Širdies ritmo koregavimas, širdies stiprinimas.

  • Seminaro metu perduota technika padės greičiau įveikti širdies ir visos kraujotakos sistemos negalavimus, šalinti traumų ar pažeidimų, ilgalaikių sutrikimų pasekmes, įveikti uždegiminius procesus. Taip pat sužinosite kaip su energijų pagalba koreguoti tokių jautrių organų, kaip širdis, darbą. Bus mokoma kaip saugoti širdį, didinti žmogaus energinį potencialą ir gyvybingumą.

Seminaro metu gilinsime anksčiau įgytas žinias ir gebėjimus..

Seminaro kaina- 165 EUR.


Žinias bei įgūdžius perduoda ir įšventinimus į Kosmoso energijos kanalus atlieka Kosmoenergetikos Magistrė Eglė, Pasaulinės Kosmohumanizmo nacijų lygos narė, LSNR Energinio poveikio komiteto pirmininkė, Tarptautinio projekto “Aukso Amžiaus Kosmoenergetika” vadovė Lietuvoje, Dvasinė hilerė- gydovė, Dvasinė Mokytoja

 

Security Code:
security code
Please enter the security code:

Registruotis


Teirautis +37061803054 arba kosmoenergetika@gmail.com


___________________________________________

Dėmesio- tai ne gydymas, ne sveikatos priežiūros ar sveikatinimo veikla, o visiškai alternatyvus darbas su energijomis. Turintiems sveikatos problemų rekomenduojame kreiptis į medikus…

Pamąstymai

Sielos kalba nepaiso jokių pasaulio taisyklių. Ji yra muzika, laisvai besiliejanti iš vidaus ir užpildanti visas žmonių gyvenimo spragas ir įtrūkius, išlyginanti visų nusivylimų randus, kuriuos teko patirti einant atšiauriu gyvenimo keliu. (A.Dainys)

Dėmesio- pas mus pradėjo veikti PAŽINČIŲ KAMPELIS

Žiūrėkite skyrelyje PAŽINTYS