Kodėl mes čia?

Kiekvienas iš mūsų yra mėnulis ir turi savo tamsiąją pusę, kurios niekas nemato.
(Mark Twain)

Kalendorius

October 2017
M T W T F S S
« Sep    
 1
2345678
9101112131415
16171819202122
23242526272829
3031  

Jūs čia esate todėl, kad tam atėjo laikas…

SEMINARAI

2017 m. Spalio 28 d. Kosmoenergetikos Seminaras

Informacija skyrelyje SEMINARŲ TVARKARAŠTIS
Teirautis kosmoenergetika
@gmail.com

Nori sužinoti?

Įveikime nugaros skausmus

2017 m. Spalio 29 d. 11.00- 16 val. – (Kaunas)


Energijų pagalba atstatome stuburo ir sąnarių funkcijas


Kosmoenergetikos seminaras pasirengusiems toliau tęsti mokymą (po Kosmoenergetikos pradžios seminaro, t.y. jau turintiems energijas Farun-Buda, Firast ir Zevs). Tuos, kas nedalyvavo Kosmoenergetikos Pradžios seminare, kviečiame registruotis į mokymus čia…

Seminaro metu mokysimės ir įsisavinsime energinės terapijos techniką kuri padeda įveikti stuburo ir sąnarių ligas bei negalavimus, kaulų sistemos pažeidimus,  šalinti stuburo pažeidimų ir traumų pasekmes.

Vyks iniciacijos- suderinimai su Sviatoj Buda, Sviatoj Jesus, Farun energijomis. Bus perduota energinio darbo technika, skirta stuburo ir sąnarių atstatymui

 

Seminaro metu:

 

  • sužinosite apie subtilų energetinį darbą su visa žmogaus atramos- judėjimo sistema
  • kalbėsime apie stuburo pažeidimų ir negalavimų energetinės korekcijos metodus
  • mokysimės šalinti nugaros, sprando srities skausmus ir jų priežastis
  • mokysimės šalinti sąnarių skausmą, energetiškai gydyti sąnarių ligas
  • mokysimės stiprinti ir atstatinėti pažeistas kaulų, sąnarių, kremzlių vietas
  • aiškinsimės kaip iš pažeistų organizmo vietų šalinti druskų ir kitų kenksmingų medžiagų sankaupas
  • mokysimės minėtus stuburo ir sąnarių negalavimus šalinti ir koreguoti naudojant Kosmoenergetikos kanalų energiją

Informacija apie energijas:

 

Kanalas Sviatoj Jesus- Naudojamas esant sąnarių pažeidimams. Padeda energetiškai įveikti uždegiminius procesus sąnaryje , kremzlių ir sausgyslių audiniuose, taip pat audiniuose šalia stuburo, kur dėl įvairių negalavimų ar ligų, stuburo traumų vystosi uždegiminis procesas. Atstato pažeistas sąnario struktūras.

Kanalas Sviatoj Buda-  Darbas su išvaržomis, galūnių lūžiais, stuburo traumomis, pooperaciniais randais. Sąnarių atstatymas. Įvairių stuburo pažeidimų, sąnarių, kaulų sistemos pažeidimų energetinė korekcija ir gydymas.

Kanalas Farun- Naudojamas kaulų, stuburo, sąnarių (skoliozė, infekcinis ir kitokio pobūdžio poliartritas) pažeidimų, traumų, susirgimų ir ligų energetinei korekcijai. Laikysenos koregavimui. Sąlygoja stuburo išvaržų palaipsninį išnykimą, druskų ir kitų medžiagų sankaupų pašalinimą.

Seminaro metu perduota technika padės greičiau įveikti stuburo ir sąnarių ligas, šalinti traumų pasekmes, įveikti uždegiminius atramos- judėjimo sistemos procesus. Taip pat sužinosite kaip energetiškai koreguoti laikyseną, atstatinėti kaulų struktūrą, šalinti druskų bei įvairių šlakų sankaupas.

Mokymo metu gilinsime anksčiau įgytas žinias ir gebėjimus..

Jeigu vargina savo ar artimųjų stuburo, nugaros, sąnarių skausmai, lankstumo problemos, jeigu judesiai darosi vis labiau sukaustyti, taip pat po stuburo, sąnarių, galūnių traumų, esant kaulų ligoms ir pan.- korekcijai ir atstatymui puikiai tiks kanalai Sviatoj Buda+ Sviatoj Jesus+ Farun.

Naudojami kartu šie kanalai sąlygoja traumų pasekmių, sąnarių ligų ir juos lydinčių skausmų, stuburo problemų, išvaržų nykimą. Tinka laikysenos korekcijai, druskų ir susikaupusių šlakų nugaros, kaklo, sąnarių srityse šalinimui.

Apie Kosmoenergetinius kanalus ir jų veikimo sritį skaitykite čia

Seminaro kaina- 165 EUR.

 
Žinias bei įgūdžius perduoda ir įšventinimus į Kosmoso energijos kanalus atlieka Kosmoenergetikos Magistrė Eglė, Pasaulinės Kosmohumanizmo nacijų lygos narė, Tarptautinio projekto “Aukso Amžiaus Kosmoenergetika” vadovė Lietuvoje, Dvasinė hilerė- gydovė, Dvasinė Mokytoja

___________________________________________________


 

Security Code:
security code
Please enter the security code:

Registruotis

Pamąstymai

Sielos kalba nepaiso jokių pasaulio taisyklių. Ji yra muzika, laisvai besiliejanti iš vidaus ir užpildanti visas žmonių gyvenimo spragas ir įtrūkius, išlyginanti visų nusivylimų randus, kuriuos teko patirti einant atšiauriu gyvenimo keliu. (A.Dainys)

Dėmesio- pas mus pradėjo veikti PAŽINČIŲ KAMPELIS

Žiūrėkite skyrelyje PAŽINTYS