Kodėl mes čia?

Kiekvienas iš mūsų yra mėnulis ir turi savo tamsiąją pusę, kurios niekas nemato.
(Mark Twain)

Kalendorius

March 2019
M T W T F S S
« Feb    
 123
45678910
11121314151617
18192021222324
25262728293031

Jūs čia esate todėl, kad tam atėjo laikas…

SEMINARAI

2019 m. Balandžio 13-14 d. Teta kursai Giluminiai kasinėjimai

Informacija skyrelyje SEMINARAI
Teirautis kosmoenergetika
@gmail.com

Nori sužinoti?

Teta seminaras- INTUITYVIOJI ANATOMIJA

2019 m. Gegužės 18- Birželio 3 d.

Teta seminaras- INTUITYVIOJI ANATOMIJA+ regresinė terapija KRISTALINĖ DĖLIONĖ (dovana)

 

Tai labai įdomus ir vertingas žinių- patyrimų ir pokyčių seminaras, atskleidžiantis mums žmogaus kūno stebuklus. Mokymų metu su bendražygių grupe keliausi per atskiras savo kūno vietas ir organizmo sistemas. Pažinsi ir mokysiesi atskirti kiekvieno mūsų viduje veikiančius geruosius – sveikatos pagalbininkus ir kenkiančius- ligų nešėjus. Sužinosi kokie įsitikinimai susiję su patiriamais negalavimais, kokių trūksta sveikatai ir gerai savijautai.

Šis seminaras tai visuminio- žmogaus- kūno- sielos mąstymo modelio pritaikymas mūsų kasdieninei būčiai, kūnui, jo siunčiamoms žinutėms interpretuoti bei savo dvasios galios pajautimui atliekant išgydymus (perkeitimus iš ligos būsenos į sveikatos būseną).

Seminare naudojami visi įsisavinti Teta įrankiai: skenavimas, prašymų- komandų formavimas, liudijimai, kasimas, bendravimas su savo aukščiausiuoju Aš ir aukščiausia visa kas yra jėga- Kūrėju.

Taip pat seminare žinios apie sutrikimus ir ligas įtakojančius mikroorganizmus ir jų patekimo į mūsų organizmą būdus bei veikimo principus. Emocijas, įsitikinimus ir energines vibracijas pritraukiančias įvairius kūno parazitus ir kenkėjus.

Apie mūsų kūnui reikiamus vitaminus, mineralus ir kitus cheminius junginius bei medžiagas.

Apie žoleles ir holistinio gydymo būdus padedančius sustiprinti ir išgydyti sergantį ar nusilpusį, praradusį jėgas kūną.

Teta seminaras INTUITYVIOJI ANATOMIJA- dalyvauk ir:

 

 •  Atverk intuityviuosius savo gebėjimus
 • Pažink savo kūną, gebėk jam padėti
 • Užmezk ryšį su pažeista, silpna, sergančia kūno vieta
 • Įvaldyk Teta metodo įrankius
 • Išgirsk ir teisingai interpretuok kūno siunčiamus signalus
 • Atpažink ligas ir negalavimus keliančius kenkėjus
 • Pašalink kenkiančius ir ligas keliančius įsitikinimus
 • Išmok pasitikėti savimi
 • Stiprink praktinius įgūdžius dirbdamas su savimi ir kitais
 • Suprask visuminį sveikatos- ligos mechanizmą
 • Suprask kodėl  iki šiol sirgai, kentėjai ir patyrei sunkumus
 • Sužinok apie holistinius sveikatos tausojimo ir atstatymo metodus

Mokymų metu vyks trukdančių programų ir jausmų perkeitimas

Mokymų metu vyks daugybė intensyvių praktikų. Dalyviai gaus užduotis ir praktiškai jas atliks pagal perduotą Intuityviosios anatomijos ThetaHealing® kurso metodiką.

Mokymų metu 75%  laiko bus skiriama praktiniams užsiėmimams, kurių metu augs Theta Healing metodo samprata ir asmeniniai įgūdžiai pritaikant žinias ir įsisavintą techniką kūno pažeidimų, ligų, sutrikimų, įvairių kenkėjų ir parazitų atpažinimo, įsitikinimų keitimo, kūno- sielos ir dvasios harmonijos atstatymo srityse.

Mokymus veda sertifikuota Theta Healing metodo instruktorė- mokytoja, šį metodą įsisavinusi iš pačios technikos autorės Viannos Stibal, hilerė, psichoinformaciologė, Kosmoenergetikos mokytoja, knygos „Langas tarp pasaulių“ autorė - Eglė Gleščinskienė

Kiekvieną užsiėmimų dieną vyks:

 • Pažintis su mūsų kūnu, gilinant skenavimo, išgydymo, liudijimo, informacijos gavimo gebėjimus
 • Virusų, bakterijų, grybelių, parazitų atpažinimas ir jų ypatumai
 • Teta praktikos – darbas su savimi ir kitais seminaro dalyviais
 • Atskirų organizmo sistemų tyrinėjimas
 • Įgūdžių taikant Teta metodą formavimas

Vianna Stibal, Teta metodo (Thetahealing®) įkūrėja, pripažįsta kad tai seminaras, atskleidžiantis visą Teta metodo žavesį, itin stipriai pastūmėjantis besimokantįjį pažinimo ir dvasinės raidos keliu, priraukiantis transformacinius sūkurius, keičiančius nusistovėjusią tvarką gyvenime, vedančius į darną, meilę ir išgijimą.

Seminaras reikalauja tam tikrų įgūdžių, t.y. dalyviai jau turi būti įsisavinę Teta Bazinį, Pažengusiųjų ir Giluminiai kasinėjimai kursus.

Sėkmingai užbaigę šį mokymo kursą dalyviai:

 • Bent 10- kartų pagilins informacijos nuskaitymo ir gebėjimo matyti, žinoti kūno pažeidimus ir ligas įgūdžius
 • Pažins savo kūną ir atskiras jo dalis
 • Gebės padėti sau ir kitiems esant negalavimams ar sveikatos sutrikimams
 • Žinos virusų, bakterijų, grybelių ypatumus ir kaip juos įveikti
 • Gebės taikyti reikiamus Teta įrankius, kad pašalinti gilumines pažeidimų priežastis- ligas įtakojančias traumas, patirtis ir įsitikinimus
 • Išsilaisvins iš pasąmoninių blokų ir apribojimų,  trukdančių sėkmingai realizacijai, santykių kūrimui, gerovei ir kūrybai
 • Sustiprins savo intuityvius gebėjimus bent 10- kartų
 • Pasiruoš tolesniems Teta kursams (seminarams, kurių dalyviai turi būti įsisavinę Teta intuityviosios anatomijos kursą)
 • Pažins savo kūną ir atskiras jo dalis

 

Seminaro dalyvio mokestis:

Registruojantis iki Balandžio 15 d.- 1350 Eur

Registruojantis vėliau – 1600 Eur (Oficiali ThetaHealing Insitute of Knowldege kaina)

Pakartotinai dalyvaujant šiame seminare – pateikus sertifikatą, suteikiama 50% nuolaida nuo ankstyvos registracijos kainos.

Taip pat taikomos: Ypatinga stipendija dalyviui, surinkusiam 5 asmenų  grupę,- jam skiriama 70% vertės seminaro finansavimo stipendija; surinkus 8 asmenų grupę, skiriama 100% vertės seminaro kainos stipendija. Informaciją pasitikslinti galima el.paštu kosmoenergetika@gmail.com

Seminaras vyks 2019 m. Gegužės 18- Birželio 3 d.

Seminaro trukmė- 17 dienų (mokymo metu bus dvi laisvos dienos, per kurias dalyviai galės truputį pailsėti arba savarankiškai atlikti rekomenduojamas asmenines praktikas, tiesioginis mokymasis užtruks 15 dienų). Užsiėmimų laikas 10- 17 val.

Planuojama seminaro eiga ir mokymų išdėstymas:

Seminaras vyks Kaune (netoli PC Akropolis) ir sodyboje Kaišiadoryse, t.y. pirmosios 5 dienos – Kaune, viena diena atostogų, tolesnės 5 dienos- Kaišiadorių sodyboje prie tvenkinio, viena diena atostogų ir likusios 5 dienos pasirinktinai pagal dalyvių norus arba Kaune arba sodyboje Kaišiadoryse).

Į seminaro kainą įskaičiuota:

 • Intuityviosios Anatomijos seminaras – praktiniai mokymai
 • Tarptautinis Thetahealing® praktiko sertifikatas
 • Reikalinga mokymų medžiaga
 • Arbatos pertraukos
 • Pirties vakaras (sodyboje Kaišiadoryse)
 • Kvėpavimo vakaras (sodyboje Kaišiadoryse)
 • Dovanos Sielai: meditacinė kelionė  “Susitikimas su savo toteminiu gyvūnu”
 • Regresinė terapija –  “Kristalinė dėlionė”

 

Vykstant mokymams Kaune dalyviai turės patys pasirūpinti pragyvenimu ir pietumis (aplink daugybė kavinių ir maitinimosi vietų, parkas pasivaikščiojimui ir galimybė pietų pertraukos metu pasivaikščioti prie Nemuno ar nukeliauti į Nemuno salą).

Vykstant mokymams Kaišiadorių sodyboje norintiems pasilikti nakvynei bus sudaryta galimybė apsistoti (nemokamai). Maitinimu dalyviai rūpinsis patys (galima pietauti netoliese esančioje kavinėje ( maistas labai skanus, kokybiškas ir nebrangus) kuri yra labai gražioje vietoje ant ežero kranto, galima atsivežti savo pasiruošto maisto arba nueiti iki netoliese esančių prekybos centrų). Netoli mokymų vietos- gražūs pasivaikščiojimo prie ežero takai, gamtos apsuptis ir galimybė pabūti ramybėje su pačiu savimi..

Sėkmingai užbaigus kursą dalyviams bus išduodami ThetaHealing Institute of Knowledge®, USA, sertifikatai.

SVARBU: Vieta rezervuojama atlikus 250 eur registracijos mokesčio pervedimą.

Registracijos mokestis yra įtrauktas į seminaro kainą, neatvykus į mokymus sumokėtas registracijos mokestis negražinamas ir neperkeliamas į kitus kartus ar kitiems asmenims.

Norėdami užsiregistruoti, prašome užpildyti registracijos formą, po to į savo el.paštą gausite visą reikiamą informaciją apie registracijos mokesčio pervedimą, registracijos patvirtinimą, mokymų vietą ir pan.

 

BŪTINA IŠANKSTINĖ REGISTRACIJA

Security Code:
security code
Please enter the security code:

Registruotis

 

Iškilus neaiškumams galima teirautis el.paštu kosmoenergetika@gmail.com

 

 

 

Knyga „Kas Tu?“. ATSISIŲSK NEMOKAMAI!


E-knygoje rasite patarimus, meditaciją meilei, informaciją apie psichines atakas ir kaip iš jų išsilaisvinti, žinias apie amuletus bei talismanus ir įdomią gyvą istoriją Sudrumsta Siela...

Pamąstymai

Sielos kalba nepaiso jokių pasaulio taisyklių. Ji yra muzika, laisvai besiliejanti iš vidaus ir užpildanti visas žmonių gyvenimo spragas ir įtrūkius, išlyginanti visų nusivylimų randus, kuriuos teko patirti einant atšiauriu gyvenimo keliu. (A.Dainys)