Kodėl mes čia?

Kiekvienas iš mūsų yra mėnulis ir turi savo tamsiąją pusę, kurios niekas nemato.
(Mark Twain)

Kalendorius

November 2018
M T W T F S S
« Oct    
 1234
567891011
12131415161718
19202122232425
2627282930  

Jūs čia esate todėl, kad tam atėjo laikas…

SEMINARAI

2018 m. Gruodžio 21 d. Kosmoenergetikos mokymai

Informacija skyrelyje SEMINARAI
Teirautis kosmoenergetika
@gmail.com

Nori sužinoti?

Stuburo- sąnarių seminaras

2018 m. Lapkričio 24  d. 11.00- 16 val. – (Kaunas)

stuburo seminaras

Energija ir formulė stuburo bei sąnarių atstatymui!


Seminaro metu mokysimės ir įsisavinsime energinės terapijos techniką kuri padeda įveikti stuburo ir sąnarių ligas bei negalavimus, kaulų sistemos pažeidimus,  šalinti stuburo pažeidimų ir traumų pasekmes. Vyks iniciacijos- suderinimai su Sviatoj Buda, Sviatoj Jesus, Farun energijomis. Bus perduota energinio darbo technika, skirta stuburo ir sąnarių atstatymui.

  • sužinosite apie subtilų energetinį darbą su visa žmogaus atramos- judėjimo sistema
  • kalbėsime apie stuburo pažeidimų ir negalavimų energetinės korekcijos metodus
  • mokysimės šalinti nugaros, sprando srities skausmus ir jų priežastis
  • mokysimės šalinti sąnarių skausmą, energetiškai gydyti sąnarių ligas
  • mokysimės stiprinti ir atstatinėti pažeistas kaulų, sąnarių, kremzlių vietas
  • aiškinsimės kaip iš pažeistų organizmo vietų šalinti druskų ir kitų kenksmingų medžiagų sankaupas
  • mokysimės minėtus stuburo ir sąnarių negalavimus šalinti ir koreguoti naudojant Kosmoenergetikos kanalų energiją

Kanalas Sviatoj Jesus- Naudojamas esant sąnarių pažeidimams. Padeda energetiškai įveikti uždegiminius procesus sąnaryje , kremzlių ir sausgyslių audiniuose, taip pat audiniuose šalia stuburo, kur dėl įvairių negalavimų ar ligų, stuburo traumų vystosi uždegiminis procesas. Atstato pažeistas sąnario struktūras.

Kanalas Sviatoj Buda-  Darbas su išvaržomis, galūnių lūžiais, stuburo traumomis, pooperaciniais randais. Sąnarių gydymas. Įvairių stuburo pažeidimų, sąnarių, kaulų sistemos pažeidimų energetinė korekcija ir gydymas.

Kanalas Farun- Naudojamas kaulų, stuburo, sąnarių (skoliozė, infekcinis ir kitokio pobūdžio poliartritas) pažeidimų, traumų, susirgimų ir ligų gydymui. Laikysenos koregavimui. Sąlygoja stuburo išvaržų palaipsninį išnykimą, druskų ir kitų medžiagų sankaupų pašalinimą.

  • Seminaro metu perduota technika padės greičiau įveikti stuburo ir sąnarių ligas, šalinti traumų pasekmes, gydyti uždegiminius atramos- judėjimo sistemos procesus. Taip pat sužinosite kaip energetiškai koreguoti laikyseną, atstatinėti kaulų struktūrą, šalinti druskų bei įvairių šlakų sankaupas.

Taip pat seminaro metu gilinsime anksčiau įgytas žinias ir gebėjimus..

Jeigu vargina savo ar artimųjų stuburo, nugaros, sąnarių skausmai, lankstumo problemos, jeigu judesiai darosi vis labiau sukaustyti, taip pat po stuburo, sąnarių, galūnių traumų, esant kaulų ligoms ir pan.- korekcijai ir gydymui puikiai tiks kanalai Sviatoj Buda+ Sviatoj Jesus+ Farun.

Naudojami kartu šie kanalai sąlygoja traumų pasekmių, sąnarių ligų ir juos lydinčių skausmų, stuburo problemų, išvaržų nykimą. Tinka laikysenos korekcijai, druskų ir susikaupusių šlakų nugaros, kaklo, sąnarių srityse šalinimui.

Apie Kosmoenergetinius kanalus ir jų veikimo sritį skaitykite čia

Seminaro kaina- 165 EUR.

 Žinias bei įgūdžius perduoda ir įšventinimus į Kosmoso energijos kanalus atlieka knygos “Langas tarp pasaulių” autorė, Kosmoenergetikos Mokytoja Eglė, Pasaulinės Kosmohumanizmo nacijų lygos narė, Tarptautinio projekto “Aukso Amžiaus Kosmoenergetika” vadovė Lietuvoje

Būtina išankstinė registracija 

Security Code:
security code
Please enter the security code:

Registruotis

_____________________________________________

Pamąstymai

Sielos kalba nepaiso jokių pasaulio taisyklių. Ji yra muzika, laisvai besiliejanti iš vidaus ir užpildanti visas žmonių gyvenimo spragas ir įtrūkius, išlyginanti visų nusivylimų randus, kuriuos teko patirti einant atšiauriu gyvenimo keliu. (A.Dainys)

Dėmesio- pas mus pradėjo veikti PAŽINČIŲ KAMPELIS

Žiūrėkite skyrelyje PAŽINTYS