fbpx

Knyga AIŠKIAREGĖ – sužinok ir įsigyk…

Knygos AIŠKIAREGĖ autorė - Elė Soul

Kodėl mes čia?

Kiekvienas iš mūsų yra mėnulis ir turi savo tamsiąją pusę, kurios niekas nemato.
(Mark Twain)

Kalendorius

July 2020
M T W T F S S
« Jun    
 12345
6789101112
13141516171819
20212223242526
2728293031  

Jūs čia esate todėl, kad tam atėjo laikas…

SEMINARAI

2020 m. Birželio 3 d. Nuotoliniai MAGIJOS KURSAI - 1 modulis

Informacija skyrelyje SEMINARAI
Teirautis kosmoenergetika@gmail.com

Nori sužinoti?

ČAKRŲ VALYMO - BALANSAVIMO SESIJA (3 etapai) - ONLINE

Projekto elesoul.lt komanda su vadove Ele SoulEgle Gleščinskiene pristato:

Grupinė nuotolinė ČAKRŲ VALYMO-BALANSAVIMO SESIJA

(3 etapai)

 2020 m. Liepos  21, 23 ir 25 d. 20 val.

  

Energetiniai centrai – ČAKROS LABAI STIPRIAI ĮTAKOJA MŪSŲ SAVIJAUTĄ,

ATSPARUMĄ APLINKOS POVEIKIUI, GYVYBINĮ TONUSĄ IR ENERGINĮ POTENCIALĄ 

 

Yra žinoma, kad kiekviena čakra (energetinis centras) turi savo sritį, kuri reiškiasi per visus žmogaus subtiliuosius laukus ir reiškiasi visuose energiniuose kūnuose.

Per energetinius centrus vyksta energijos, esančios aplinkoje, įsisavinimas, taip pat per juos ir nebereikalingos, nebetinkamos energijos atidavimas į aplinką. Tad Čakros atlieka labai intensyvų energijų įsisavinimo, paskirstymo, perdavimo ir pašalinimo darbą.

Nuo čakrų darbo priklauso ir fizinio kūno organų bei sistemų veikla. Dažnai mus varginantis negalavimas yra sutrikusio čakros darbo rezultatas.
Emocijos, jausmai, mūsų reakcijos ir gebėjimai- jie irgi yra įtakojami čakrų veiklos.

Esant pažeidimams čakrose, netinkamai vyksta energiniai mainai tarp žmogaus ir aplinkos bei pačioje žmogaus energinėje struktūroje.

Kenčiame dėl energijos trūkumo arba jos pertekliaus, dėl netolygaus darbo, nestabilių, priklausomų nuo čakros veiklos parametrų.

Čakrų pažeidimai būna labai įvairūs: blokai, užsistovėjusi energija, iškraipymai, kenksmingi intarpai ar net maginio poveikio žymės..

Ši grupinė nuotolinė (vykdoma per atstumą) čakrų valymo-balansavimo sesija suteiks jums galimybę pakeisti čakrų būseną, šalinti pažeidimus ir palaipsniui jas harmonizuoti bei gražinti į tinkamą darbo režimą.

Sesija vyks trimis etapais (trys dalys):
Liepos 21 d. 20 val.
Liepos 23 d. 20 val.
Liepos 25 d. 20 val.

Kiekvieno etapo (kiekvienos sesijos) trukmė- 35 min.

Tuo metu su visais sesijoje dalyvaujančiais asmenimis dirbs Eglė Gleščinskienė - Hilerė, projekto Dvasinis kelias vadovė, Rytų medicinos tarptautinės klasės Reiki Meistrė, I kategorijos Liaudies žiniuonė, turinti Praktinės šiuolaikinės parapsichologijos ekstrasenso kvalifikaciją. Žmogaus Energinių centrų (čakrų ir rezonatorių) derinimo technikų “Ugnies gėlelė”, “Šviesos rankos”, “Pakal Votan” rezonansinio-vibracinio metodo taikymo pacientų energetinei korekcijai bei vidinei harmonijai pasiekti specialistė, Kosmoenergetikos Mokytoja ir mokymų programos Aukso Amžiaus Kosmoenergetika autorė. Angelų medicinos terapijos specialistė, mokymų programos Angelų terapija- Angelų medicina autorė. Thetahealing® (Teta gydymo) metodo instruktorė- mokytoja, ThetaHealing Institute of Knowledge®, USA komandos atstovė.

Elė Soul – Eglė Gleščinskienė daugeliui pažįstama ne tik kaip profesionali, ilgametę patirtį Energinės medicinos srityje turinti specialistė, bet ir kaip knygų “Langas tarp pasaulių”  ir “Aiškiaregė” autorė, charizmatiška rašytoja, skaitytojams pasakojanti apie žmogaus galimybes, aiškiaregystės bei kitus ypatingus gebėjimus ir jų valdymą, sąmonės atvėrimą bei virsmą į galios, grožio, meilės ir kūrybos Žmogų..

Eglė turi labai didelę energinio darbo praktiką, įgūdžius ir patirtis bet kokiose, net ir labai sudėtingose situacijose, užsiima energine žmogaus struktūros korekcija, valymu, atstatymu. Ji veda itin profesionalius Kosmoenergetikos Mokymus Lietuvoje bei užsienyje, dalijasi savo patirtimi ir žiniomis.

 
Šioje sesijoje turite galimybę išbandyti energinio valymo ir korekcijos poveikio galimybes visai savo čakrų sistemai.

 

Sesijos metu (tris kartus nurodytomis dienomis ir valandomis) bus dirbama su jūsų energiniais centrais čakromis, vyks jų valymas, harmonizavimas  ir balansavimas. Jeigu energiniai pažeidimai yra dideli, šių sesijų gali neužtekti energinių centrų – čakrų subalansavimui, gali būti reikalingas papildomas darbas, energinės struktūros valymas ir korekcija.

KAIP VYKS SESIJOS?

  • Šie nuotoliniai grupiniai užsiėmimai vyks aukščiau nurodytomis dienomis ir valandomis privačioje facebook grupėje, į kurią prieš prasidedant užsiėmimams, bus įtraukiami užsiregistravę dalyviai.  Jūs tuo metu būsite savo įprastoje aplinkoje (vykti niekur nereikia ), transliaciją matysite ir girdėsite per specialiai šiems užsiėmimams sukurtą Facebook grupę.
  • Kiekvieną sesiją dalyviai galės pakartotinai peržiūrėti jiems patogiu laiku (sesijos video medžiaga bus saugoma užsiėmimų facebook grupėje), – tad tai tikrai kiekvienam lengva suderinti su darbu ar kita veikla.
  • Privačioje facebook grupėje vyks sesijų aptarimas tad galėsite dalyvauti diskusijose.
  • Po paskutinio užsiėmimo 3 paras laiko bus galimybė peržiūrėti visų užsiėmimų video įrašus.

 Prieš prasidedant sesijai rekomenduojama patogiai įsitaisyti savo namuose ar ten, kur tuo metu būsite (atsisėsti arba atsigulti, nugara turi būti tiesi). Pasistengti atsipalaiduoti ir tiesiog klausyti bei bei savo pojūčiais stebėti kas su jumis vyksta.

Sesijos metu bus dirbama su jūsų energiniais centrais – čakromis, tam bus iškviečiamos reikiamos energijos, naudojami kvantiniai energijų perdavimo metodai bei technikos..
Sesijos metu gali būti jaučiami įvairūs virpesiai, šiluma, šaltis, dilgsėjimas, gali matytis įvairios spalvos, mirgėjimai ar net konkretūs vaizdai (užsimerkus), gali girdėtis labai subtilus garsai ar jaustis, kad kažkokie garsai bei vibracijos yra šalia kūno, šalia jūsų esančioje erdvėje.
Sesijos metu rekomenduojama būti užsimerkus, stengtis kuo labiau atsipalaiduoti..

 REGISTRACIJA IR NUOLAIDOS:

  • Sesijos (3 užsiėmimų ) kaina- 96 Eur.
  • Apmokėjus iki 2020 m. Liepos 10 d. – taikoma 30% nuolaidaužsiėmimų (visų 3-jų etapų) kaina vienam dalyviui su nuolaida- 68 Eur.
  • Dalyvaujant tik pirmame sesijos etape (Liepos 21 d.) kaina – 32 Eur.

Norėdami užsiregistruoti, prašome užpildyti registracijos formą, po to į savo el.paštą gausite visą reikiamą informaciją apie mokesčio pervedimą, registracijos patvirtinimą bei kitus organizacinius dalykus.

Užsiregistruodami ir apmokėdami už sesijas, jūs kartu patvirtinate, kad susipažinote ir sutinkate su užsiėmimų tvarka ir visa kita su šia online sesija susijusia informacija. Dalyvio mokestis yra negražinamas, neperkeliamas į kitą laiką ar kitiems dalyviams.
 
Besilaukiančioms moterims dalyvauti užsiėmimuose nerekomenduojama.

Rekomenduojama dalyvauti visose trijose sesijos dalyse, nes kiekvieną kartą (kiekvienos dalies) metu bus dirbama vis su kitomis energijomis ir programomis, t.y. valomi palaipsniui fiziniai, emociniai, astraliniai, mentaliniai blokai bei žalojančios programos.

Jeigu norisi išbandyti vieną sesiją, tuomet galite registruotis vien pirmajai sesijos daliai, kuri vyks Balandžio 23 d..

Security Code:
security code
Please enter the security code:

Registruotis

 

 

 

Jeigu nepavyksta užpildyti registracijos į užsiėmimus formos arba kyla klausimų, teiraukitės el.paštu: kosmoenergetika@gmail.com

Daugiau renginių rasite čia…

___________________________________________________

Dėmesio- tai ne gydymas, ne sveikatos priežiūros ar sveikatinimo veikla, o visiškai alternatyvus darbas su energijomis. Turintiems sveikatos problemų rekomenduojame kreiptis į medikus…

Knyga „Kas Tu?“. ATSISIŲSK NEMOKAMAI!


E-knygoje rasite patarimus, meditaciją meilei, informaciją apie psichines atakas ir kaip iš jų išsilaisvinti, žinias apie amuletus bei talismanus ir įdomią gyvą istoriją Sudrumsta Siela...

Pamąstymai

Sielos kalba nepaiso jokių pasaulio taisyklių. Ji yra muzika, laisvai besiliejanti iš vidaus ir užpildanti visas žmonių gyvenimo spragas ir įtrūkius, išlyginanti visų nusivylimų randus, kuriuos teko patirti einant atšiauriu gyvenimo keliu. (A.Dainys)