Kodėl mes čia?

Kiekvienas iš mūsų yra mėnulis ir turi savo tamsiąją pusę, kurios niekas nemato.
(Mark Twain)

Kalendorius

November 2018
M T W T F S S
« Oct    
 1234
567891011
12131415161718
19202122232425
2627282930  

Jūs čia esate todėl, kad tam atėjo laikas…

SEMINARAI

2018 m. Gruodžio 21 d. Kosmoenergetikos mokymai

Informacija skyrelyje SEMINARAI
Teirautis kosmoenergetika
@gmail.com

Nori sužinoti?

ANGELŲ MEDICINA

 • 2018 m. Lapkričio 28 d. 19 val. – NAUJIENA!!!

WEBINARŲ CIKLAS

ANGELŲ TERAPIJA

DARBO SU SAVO ŠVIESOS KŪNU UŽSIĖMIMAI

 

 

Angelų medicina yra vienas iš Naujojo Amžiaus informacinio gydymo būdų. Jis paremta idėja, kad raktas į išgijimą yra bendravimas su angelais. Šis metodas palengvina pacientui užmegzti ryšį su Angelais ir Arkangelais, sąlygodamas prisilietimą prie aukštų valančių ir harmonizuojančių energetinių srautų ir tokiu būdu padėdamas jam atgauti visapusišką kūno, sielos ir dvasios harmoniją ir pasveikti.

Naudojamos unikalios darbo praktikos ir metodikos, kurias padovanojo žinomi lektoriai bei šviesos darbuotojai: Angelų terapijos pradininkė psichologijos mokslų dartarė Doreen Virtue “Angelų medicina”, “Deivės ir angelai” knygų autorė bei Drunvalo Melhisedekas “Gyvenk širdimi” ir “Senosios gyvenimo gėlelės paslaptis” autorius.

 DARBO SU SAVO ŠVIESOS KŪNU UŽSIĖMIMAI

Nuo Rugsėjo mėnesio kas dvi savaites bus organizuojami Angelų terapijos ir darbo su savo šviesos kūnu užsiėmimai (webinarai). Tai grupinės distancinės terapijos vakarai, kurių metu vyks aktyvūs visų dalyvaujančiųjų asmenų šviesos kūnų valymo seansai, sąveika su Angelais ir Arkangelais.

Pirmoje kiekvieno webinaro dalyje dirbsime pagal Angelų terapijos pradininkės, psichologijos mokslų daktarės Doreen Virtue bei Drunvalo Melhisedeko metodikas. Užsiėmimo metu bus iššaukiama pasirinkto Arkangelo arba Arkangelų grupės ir Šviesos Dievybių energija, kuri sąlygos negatyvių energijų, kenksmingos informacijos ir žalingų programų (priklausomybė, baimė, gėla, skurdas, skausmas, vienatvė ir kt.) valymąsi. Taip pat plės kiekvieno dalyvio sampratą apie subtilias veikiančias jėgas, skatins pažvelgti ir pajusti ypatingą Šviesos pagalbininkų- Angelų ir Arkangelų pagalbą.

Kita užsiėmimo dalis- Šviesos kūno valymas aktyviu Kosmoenergetiniu kanalu. Bus atveriamas pasirinktas Kosmoso energijos kanalas, kurio srautas bus nukreipiamas dalyvaujančių asmenų energetinio lauko valymui. Vyks neigiamo energetinio poveikio, neigiamų aplinkos bei neharmoningų santykių priežasčių neutralizavimo procesai, kenksmingos energijos ir informacijos šalinimas iš žmogaus sąmoningos ir nesąmoningos Esybės dalies- iš visos energetinės struktūros.

KIEKVIENO UŽSIĖMIMO PLANAS:

 1. Susiderinimas su aplinkos energijomis.
 2. Praktika su pasirinkto Arkangelo energija pagal Doreen Virtue „Angelų medicina“  ir Drunvalo Melhisedeko, metodikas. Pasirinkto Arkangelo iškvietimas, darbas su jo energija (priėmimas, nukreipimas negatyvios informacijos ir energijos naikinimui bei užpildymui gydančia, harmonizuojančia Dieviška Meile ir šviesa).
 3. Šviesos kūno valymas aktyviu Kosmoenergetiniu kanalu.
 4. Aptarimas  

 ____________________________________________________

Kiekvieno webinaro metu žinias perduos ir su jumis dirbs Kosmoenergetikos Mokytoja, psichoinformaciologė

Gydovė Eglė Gleščinskienė

Tai- autorinė Eglės Gleščinskienės mokymų ir transformacinio kelio, darbo su Angelais ir Šviesos esybėmis programa

_____________________________________________________

Webinarai vyks kas 2 savaites. I- Angelų terapijos webinarų ciklas vyks Rugsėjo- Gruodžio mėnesiais – viso bus 8 užsiėmimai + 9-tasis ypatingasis užsiėmimas- staigmena.

Kiekvieno webinaro metu bus kviečiamas konkretus Angelas, Arkangelas arba jų grupė ir Šviesos Dievybių energija, bus dirbama su dalyvių problemomis (fiziniame, emociniame, mentaliniame, dvasiniame ir kituose lygmenyse) bus analizuojamos atskiros emocinės sąsajos ir priežastys. Dalyviai patirs unikalų Angelų prisilietimą, Šviesos dievybių pagalbą ir energinę terapiją. Gaus namų užduotis,- kad geriau įsisavintų išgirstą medžiagą, tobulėtų, mokytųsi ir kartu judėtų Dvasinio tobulėjimo keliu.

Rekomenduojama dalyvauti visuose webinarų ciklo renginiuose arba rinktis pačias reikalingiausias temas. Nuosekliai dalyvaujant pasiekiamas didžiausias efektyvumas.

***

Specialaus pasirengimo nereikia, tinka ieškantiems, smalsiems, laimingiems ir nusivylusiems, kenčiantiems ir liūdintiems, prispaustiems bėdų ar atrandantiems išeitis. Tinka ir bet kokias dvasines praktikas ar sistemas taikantiems asmenims, ieškantiems būdų ir priemonių, kaip palengvinti dvasinio tobulėjimo eigą, atgaivinti ar keisti santykius ir išsilaisvinti iš persekiojančių sunkumų.

Tai webinarai- prieš kiekvieną webinarą dalyviai gaus prisijungimo nuorodą ir nurodytu laiku dalyvaus renginyje (niekur važiuoti nereikia, viskas vyksta internetu). Pasirūpinkite, kad tuo metu būtų kokybiškas interneto ryšys, o jūs pats – ramioje, patogioje, jums komfortiškoje vietoje ir aplinkoje, kad turėtumėte galimybę atsipalaiduoti ir jums niekas netrukdytų.
_________________________

Webinarų ciklo temos:

 1. Rugsėjo 5 d. – Į pagalbą kviesime Arkangelą Raguelį santykių harmonizavimui su artimaisiais ir mylimais žmonėmis. Išsilaisvinimo nuo slegiančių prisirišimų ir būtį nuodijančių minčių. Darbo su šiuo Arkangelu praktika. Jausmų skaistinimas. Terapija su Anael Meilės ir harmonijos Kosmoso kanalu.
 2. Rugsėjo  19 d. Gydančios Arkangelo Rafaelio energijos priėmimas, vidinės harmonijos  ir energetinio balanso kūrimas. Kūno (visų lygmenų) ir likimo “gydymas”. Darbas su Kosmoenergetiniu kanalu Farun-Buda.
 3. Spalio 3 d. Stiprus valantis aspektas Arkangelo Mykolo mums perduodamoje išsilaisvinimo nuo negatyvios informacijos ir energijos praktikoje. Gyvybingumo stiprinimas, apsaugos nuo negatyvių reiškinių kūrimas. Darbas su Kosmoenergetinaisi kanalais Firast ir Zevs.
 4. Spalio 24 d. Susipažinsime ir veiksime su Arkangelo Azraelio energija (psichoemocinio kūno valymas ir korekcija, psichoemocinės būsenos harmonizavimas, susitaikymas su netektimis ir praradimais, atleidimas už patirtą skausmą, išdavystę ir kitus mums kenkiančius kitų asmenų poelgius). Išsilaisvinimas nuo prisirišimų prie mirusiųjų pasaulio. Emocinės apsaugos stabilizavimas. Darbas su Kosmoenergetiniais kanalais Firast ir Zevs.  
 5. Spalio 31 d. Kviesime Arkangelo Mykolo energiją (negatyvo valymui, prisijungimų prie vampyrų nutraukimui, kenksmingų energetinių struktūrų bei mirusiųjų šalinimui). Energetinių blokų deginimas, kenksmingų programų naikinimas. Antroje užsiėmimo dalyje- praktika su Kosmoenergetiniu kanalu Mama.
 6. Lapkričio 14 d. Angelų ženklai, kaip suprasti siunčiamas žinutes. Kviesime Arkangelą Urielį dvasinio ir materialinio balanso sukūrimui ir palaikymui. Finansinės gerovės praktika su Arkangelo Urielio pagalba. Terapija su Kosmoenergetikos Agni energijos kanalu.
 7. Lapkričio 28 d. Gydysime savo sužeistą ir kenčiančią dvasią, apsupsime ją Meilės Arkangelo Čamuelio energija. Kliūčių harmoningiems santykiams naikinimas, norimos partnerystės kūrimas. Nepasitikėjimo ar nusivylimo meile programų paleidimas. Meilės energijos priėmimas, atsivėrimas džiaugsmui ir palaimai. Antroje dalyje- praktika su Anael Kosmoso kanalu.
 8. Gruodžio 12 d. Gydysime savo sužeistą ir kenčiančią dvasią, vyks intensyvus grožio, harmonijos ir subtilios dermės su aplinka kūrimas su Arkangelo Jofielio energija. Būties tempo mažinimas, atsivėrimas pajautai, kūrybai, dermei. Švarių, harmoningų, kūrybinių minčių stiprinimas, kūrybinių projektų generavimas. Viduje slypinčio Kūrėjo žadinimas. Praktika su Meilės ir harmonijos Kosmoso kanalu Anael.
 9. Gruodžio 27 d. Užsiėmimas- siurprizas. Prisiliesime prie stebuklų, kviesime į pagalbą galingą burtininką arkangelą Razielį. Patirsime praktikas aktyvuojančias aiškiaregystę, prisiliesime prie dieviškų paslapčių. Patirsime dieviškos alchemijos aktą… Vyks  noro realizacijos praktika. Tai mistinis, stebuklingas, keičiantis nusistovėjusią pasaulėžiūrą ir plečiantis sąmonės ribas webinaras.

Kiekvieno webinaro metu vyks intensyvus darbas Fiziniame, Sielos ir Dvasios planuose. Bus kviečiamas konkretus Angelas, Arkangelas arba jų grupė ir Šviesos Dievybių energija, bus dirbama su dalyvių problemomis (fiziniame, emociniame, mentaliniame, dvasiniame ir kituose lygmenyse), analizuojamos atskiros emocinės sąsajos ir priežastys.

Dalyviai patirs unikalų Angelų prisilietimą, Šveisos dievybių pagalbą ir energinę terapiją.

Gydovė Eglė įves jus į aukštų vibracijų erdvę, kurioje vyks unikali dalyvių pažintis su Šviesos energijomis ir jų pagalbininkai. Bus naudojami tam reikalingi sąmonės “instrumentai” ir technikos, dalyviai patirs savitas Angelų energijas ir jų poveikį.

Labai tinka visiems asmenims, kurie:

 • Nori patirti stebuklingą Angelų prisilietimą,
 • Artimiau, giliau pajusti ypatingą Šviesos energijų darbą,
 • Trokšta šviesos, gėrio kūrybos ir meilės,
 • Nori pradėti naują savo gyvenimo etapą, kupiną šmeilės ir šviesos energijų,
 • Jaučiasi nusivylę, išsekę,
 • Išvarginti rutinos,
 • Sunkiai randa gyvenimo prasmę ar kryptį,
 • Patiria bendravimo sunkumus,
 • Jaučia įvairius trukdžius savo gyvenime,
 • Nori pažvelgti į bet kokių įvykių priežastis,
 • Trokšta pajusti ir priimti gyvenimo džiaugsmą ir galimybes.

_____________________________

Ką gausiu? Kam man to reikia?

Kiekvienas webinaras pripildys jūsų gyvenimą nauju suvokimu ir kokybe. Padės išeiti už įprasto, žmogaus palaikomo pasaulio suvokimo ir galiojančių dėsnių ribų. Padės kitaip pažvelgti į iškylančias problemas ir sunkumus, kiekvienam dalyviui atvers galimybes nuo kažko išsilaisvinti, o turėtas problemas perkeisti į aukštesnes, pozityvias, kuriančias ir atstatančias energijas, sustiprinti su tuo susijusius asmeninius gebėjimus..
_________________________

Tai žinių, asmeninio darbo, transformacijų, sąlyčio su Angelais ir Šviesos energijomis bei energinio persikeitimo ciklai, kurie palaipsniui dalyvį ves į vis gilesnį suvokimą, į vis aukštesnes energines vibracijas, išsilaisvinimą ir tai lydinčius sprendimus..

 • Geriau suprasite savo problemas
 • Lavinsite intuiciją
 • Atrasite naujus draugus
 • Mokysitės atsiverti Šviesos energijoms ir jus pasiekiančiai pagalbai
 • Aktyvuosite intuityviuosius gebėjimus
 • Klausysitės, mokysitės priimti ir pritaikyti savo gyvenime informaciją iš subtiliųjų lygmenų
 • Įžengsite į palaipsninį priežasčių suvokimo kelią
 • Sąveikausite ir patirsite unikalias Šveisos pagalbininkų energines vibracijas
 • Ardysite savo gyvenimo užtvaras ir kliūtis
 • Šalinsite energinius blokus, ribojančius jūsų gebėjimą džiaugtis, patirti sėkmę, priimti ir dalinti meilę.

_________________________

Ir visa tai- kiekvieno webinaro metu…!
____________________________

Ir dar daugiau… Jūs atrasite save kitame- meilės ir darnos, gerovės ir šviesos kontekste!!!
_________________________

Kiekvienas webinaras prasidės 19 val. Tad prieš tai rekomenduojama nusiraminti, atsipalaiduoti, susikurti sau patogią aplinką (galima uždegti žvakes, naudoti smilkalus, įsijungti mėgstamą muziką..) Pamedituokite ir šios sesijos laukite ramybės būsenoje.

Webinarų tvarkaraštis:

 1. Rugsėjo    5 d. 19 val.
 2. Rugsėjo  19 d. 19 val.
 3. Spalio        3 d. 19 val.
 4. Spalio      24 d. 19 val.
 5. Spalio      31 d. 19 val.
 6. Lapkričio 14 d. 19 val.
 7. Lapkričio 28 d. 19 val.
 8. Gruodžio 12 d. 19 val.
 9.  Gruodžio 27 d. 19 val.

Paaiškinimai dėl prisijungimo:

Dalyvis turi pasirūpinti internetu ir priemone, kuria jungsis prie interneto (kompiuteriu, planšete ar mobiliu telefonu). Darbas vyksta internetu- niekur vykti nereikia. 19 val. (Lietuvos laiku)- kiekvieno webinaro pradžia. Jeigu jūs esate kitoje šalyje, persiskaičiuokite pagal tos šalies laiką, kada jums prasidės webinaras.

Webinaras vyksta per facebook, uždaroje gruopėje. Ten dalyviai gali diskutuoti, užduodami namų darbai, dalijamasi kita aktualia informacija. Yra saugojami webinarų įrašai, tad jeigu užsiėmimo metu negalite sudalyvauti, vėliau peržiūrėsite įrašą, jei yra poreikis užsiėmimą galima pažiūrėti pakartotinai.

Su užsiregistravusiais dalyviais bendraus ir dirbs gydovė Eglė. Webinaras gali tęstis 1- 1,5 val. (priklausomai nuo temos, dalyvių pasirengimo ir Šviesos pagalbininkų darbo bei intencijų)… Pokyčiai, energijos, perkeitimo procesas gali jaustis iki kito webinaro…

Tai autorinė Kosmoenergetikos Mokytojos, gydovės Eglės Gleščinskienės mokymų ir transformacinio kelio, darbo su Angelais ir Šviesos kūnu programa


————————–————————–——

Registruojama į visą likusį webinarų ciklą- kaina- 135 Eur + Siurprizas- dovana - nemokamas 9-tasis webinaras, atnešantis ypatingas dovanas ir patyrimus kiekvienam dalyviui. Be to dalyviai gaus ir dar daugaiu DOVANŲ- t.y. galimybę peržiūrėti  praleistus webinarų įrašus.

Būtina registruotis iš anksto. Norėdami registruotis prašome užpildykite žemiau esančią registracijos formą.

Dalyvių grupės ribotos, tad pasirūpinkite laiku užsitikrinti savo vietą dalyvių sąraše..

Jeigu užsiregistravęs dalyvis dėl kažkokių priežasčių nedalyvauja renginyje, Webinaro mokestis neperkeliamas į kitus renginius ir negražinamas, tačiau dalyvis gali peržiūrėti užsiėmimo įrašą..

Security Code:
security code
Please enter the security code:

Registruotis

 

 

 

Po registracijos į savo el.paštą gausite duomenis atsiskaitymui ir patvirtinimą kad esate dalyvių sąraše..

Daugiau apie Mokytoją Eglę skaitykite čia: http://kosmoenergetika.net/

Daugiau renginių rasite čia: http://www.kosmoenergetika.lt/seminaru-tvarkarastis/

—————————————————————–

Pamąstymai

Sielos kalba nepaiso jokių pasaulio taisyklių. Ji yra muzika, laisvai besiliejanti iš vidaus ir užpildanti visas žmonių gyvenimo spragas ir įtrūkius, išlyginanti visų nusivylimų randus, kuriuos teko patirti einant atšiauriu gyvenimo keliu. (A.Dainys)

Dėmesio- pas mus pradėjo veikti PAŽINČIŲ KAMPELIS

Žiūrėkite skyrelyje PAŽINTYS