Kodėl mes čia?

Kiekvienas iš mūsų yra mėnulis ir turi savo tamsiąją pusę, kurios niekas nemato.
(Mark Twain)

Kalendorius

December 2017
M T W T F S S
« Nov    
 123
45678910
11121314151617
18192021222324
25262728293031

Jūs čia esate todėl, kad tam atėjo laikas…

SEMINARAI

2018 m.Vasario 16- 18 d. Pažengusiųjų Teta gydymo kursas

Informacija skyrelyje SEMINARŲ TVARKARAŠTIS
Teirautis kosmoenergetika
@gmail.com

Nori sužinoti?

Maginis Kosmoenergetikos kanalų blokas

MAGINIS  BLOKAS

Kanalas Pervyj Magičeskij (1-й Mагический)

Blokuojantis dažnis Aparente  

Paskirtis

Labai stiprus valymo ir apsaugos kanalas. Naudojamas nuimti nužiūrėjimams, užkalbėjimams, prakeiksmams, meilės magijai ir kitoms neigiamos energijos programoms. Visą neigiamą efektą gražina tai atlikusiems asmenims. Harmonizuoja emocinę būseną, panaikina stresą ir psichines krizes, mažina įtampą, nuramina.

Šio kanalo energija nesuderinama su Budistinio bloko kanalais. Naudojamas prieš pagrindinį seansą, dažniausiai nekontaktiniu būdu. „Lotoso“ ir „šulinio“ atverti nereikia! Dirba palaikant vaizdinį: „pacientą apgaubia tamsiai pilkos spalvos rūkas, kuris iš jo „ištraukia“ visą negatyvią energiją ir informaciją“.

Kanalas Agni

Blokuojantis dažnis Alvara

Paskirtis

Vyriškos energijos srautas (vystimasis, dinamika, aktyvumas, veržlumas, spaudimas). Iššaukia entuziazmą, panaikina depresiją ir stresą, atstato gyvybines jėgas, stipriai valo. Patariamas naudoti esant chroniško nuovargio sindromui, apatijai, nesugebėjimui realizuoti savo kūrybinius sumanymus materialinėje plotmėje. Sąlygoja biznio, materialinės gerovės augimą, planų ir idėjų realizaciją, įsitvirtinimą sociume. Gali būti naudojamas transportui sustabdyti.

Dėmesio: nenaudoti šio kanalo energijos agresyviems žmonėms.

Nesuderinamas su Budistinio bloko kanalais. Patartina išvis nemaišyti su kitais kanalais. Dirbti nekontaktiniu būdu arba perduoti kanalo energiją į „0“-nę paciento zoną. Vartojamas iki arba po pagrindinio seanso.


1 Pavyzdys: depresija. Kanalo energiją perduoti pagal įprastos darbo schemos modulį su nuostata išėjimui iš depresinės būsenos.

2 Pavyzdys: transporto sustabdymas. Atidaryti kanalą. Įsivaizduoti batą trikampį žydrame fone, viduryje trikampio- baltą ratą. Išreikšti ketinimą, ką norite atlikti. Pasiekus rezultatą, kanalo energiją užblokuoti.

Kanalas Chum

Blokuojantis dažnis Imiš

Paskirtis

Moteriškos, pasyvios energijos kanalas, turi valantį nusiurbiantį poveikį. Stipriai valo, apsaugo nuo skandalų, muštynių, nuima stresus, įtampą ir agresiją. Tinkamas patalpų valymui.

Nesuderinamas su Budistinio bloko kanalais, rekomenduojama išvis nemaišyti su jokiais kanalais. Dirbti nekontaktiniu būdu. Naudojamas iki arba po pagrindinio seanso. Esant skandalo, barnio, muštynių ir panašios situacijos grėsmei, atverti kanalo energiją ant agresoriaus, tuo pačiu mintimis atveriant jo „lotosą“ ir „šulinį“.

Kanalas Agni- Chum

Blokuojantis dažnis Kum- Chu

Paskirtis

Universalus kanalas. Naudojamas esant sunkiems atvejams, gydant įvairius susirgimus ir negalavimus. Stipriai valo nuo magijos, burtų, nužiūrėjimų, prakeiksmų  ir bet kokios neigiamos energijos. Sąlygoja išsilaisvinimą iš kenksmingų sutvėrimų (energetinių esybių).

Vyriškas šio kanalo aspektas (Agni) valo ir pripildo biolauką aktyvumo, judėjimo, veiklos energija, moteriškas (Chum)- sutraukia visą sunkią, kenksmingą energiją, panaikina agresiją. Šis kanalas atstato energetinę pusiausvyrą, energetinį In ir Jan balansą.

Nesuderinamas su Budistinio bloko kanalais. Naudojamas iki arba po pagrindinio seanso. Energizuoti biolauką arba sergantį organą pagal standartinę schemą. Lemiamą vaidmenį vaidina valingas ketinimas.

Kanalas Anael

Blokuojantis dažnis Aparente

Paskirtis

Meilės kanalas. Naudojamas kaip harmonizuojantis. Savyje neša gėrio ir kūrybos energiją. Naudojamas, kad būtų išvengta barnių ir skandalų.  Padeda sukurti harmoningus, draugiškus santykius ir pozityvų požiūrį į Jus bei kitus, patenkančius į kanalo veikimo zoną asmenis. Mažina stresą, nerimą, įtampą, agresiją. Atstato vidinę pusiausvyrą, sukuria palankią aplinkinių nuomonę bei vertinimą apie Jus bei Jūsų pasirinkimus.

Nesuderinamas su Budistinio bloko kanalais.
Dirbti nekontaktiniu būdu. Esant psichikos sutrikimams ar asocialiam elgesiui, emocinėms krizėms ir stresams dirbti pagal formulę: Pervyj Magičeskij+ Mama+ Anael.

Kanalas Bonn

Blokuojantis dažnis Alvara

Paskirtis

Skirtas darbui su sunkiai sergančiais, nesikeliančiais iš lovos asmenimis. Suteikia lengvumą, pagerina bendrą savijautą, kai kiti kanalai nepadeda arba veikia per lėtai.  Rekomenduojamas esant insultui ir kitoms sunkioms, ilgai besitęsiančioms ligoms. Naudojamas levitacijos gebėjimų vystymui.  Po pagrindinio seanso uždaryti paciento „lotosą“ ir atverti kanalo energiją savijautos ir bendro organizmo stovio palengvinimui. Energizuoti 5- 10 min. per „0“-nę zoną.

Dirbant su gulinčiu pacientu vien šiuo kanalu, seanso laiką galima pratęsti iki 30 min.

Kanalas Gekata

Blokuojantis dažnis Aparente

Paskirtis

Naudojamas bet kokiems krūtų susirgimams, išskyrus mastopatiją. Padidina ir koreguoja krūtinės formą.

Žemiškas, moteriškas kanalas, suderinamas su Budistinio bloko kanalų energija. Seanso metu dirbti kontaktiniu būdu su sergančia krūtimi pagal formulę: Firast+ Šaon+ Gekata.  Daryti pažeistos vietos energetinius „pjūvius“.  Pabaigus seansą ir esant uždarytam „lotosui“ į „0“-nę zoną perduoti kanalo energiją, išlaikant norimo rezultato viziją.  Nenaudoti esant mastopatijai arba ją įtariant!

Kanalas Do

Blokuojantis dažnis Alvara

Paskirtis

Astralinių kelionių, informacinis kanalas. Turite būti įsitikinę, kad dirbant su šio kanalo energija Jums niekas nesutrukdys (stipresnis garsas, skambutis ir kiti netikėti aplinkos veiksniai gali sutrukdyti Astraliniam kūnui teisingai įeiti į Fizinį). Po pagalve reikia pasidėti bet kokį savo daiktą (laikrodį, šukas, amuletą ir pan.) su programa „Mano sugrįžimui atgal“. Patogiai įsitaisyti, atsipalaiduoti, nuraminti mintis, atsijungiant nuo visų žemiškų rūpesčių ir mintimis panorėti išeiti iš kūno Astralinio dvynio pavidalu. Duoti sau aiškų nurodymą: „ Aš čia grįšiu po tiek ir tiek laiko“.  Išeinant vengti susidūrimų su tamsiomis ir pilkomis energijos sankaupomis, debesimis ir kitais panašiais dariniais. Kategoriškai uždraudžiama eiti į juos ir bet kokiu būdu kontaktuoti ar užmegzti ryšį!

Astralinės kelionės pabaiga sąlygojama mintimi ar paliepimu grįžti į savo kūną. Po sugrįžimo ir pilno susitapatinimo su savo fiziniu kūnu užbaigti darbo su kanalu Do seansą.

Įspėjimas: Jūs galite užmigti, tuomet nebeprisiminsite kas su Jumis vyko astralinės kelionės- sapno metu. Toliau treniruojantis išėjimai kaskart darysis vis labiau sąmoningi ir Jūs sugebėsite išsaugoti vis daugiau matytos informacijos bei išgyvenimų.
Reikia prisiminti, kad neteisingas darbas su šiuo kanalu yra labai pavojingas, tad piktnaudžiauti ar daryti kažkokius bandymus- neleistina.

Kanalas Zolotaja Piramida (Золотая Пирамида)

Blokuojantis dažnis Aparente

Paskirtis


Stipriai valo ir apsaugo žmones ir nekilnojamąjį turtą. Gydo nudegimus, žaizdas, gerai dirba su čakromis ir stuburu, ištraukia destruktyvią, ardančią, kenksmingą energiją ir vietoje jos gražina švarią.

Veikimas suderinamas su Budistinio bloko kanalais. Naudojamas tiek kartu su kitais kanalais, tiek atskirai. Reikia aiškiai įsivaizduoti 4-kampės Auksinės Piramidės, kuri plaukioja kažkur Kosmose, vaizdinį. Iš jos centro žemyn mintimis nutiesti norimo diametro Auksinį Spindulį. Naudojimo apribojimų nėra, galima taikyti tiek mažai sričiai, tiek didelei teritorijai.

Pavyzdys: stuburo valymas. Stovėti pacientui už nugaros, savo pirštus padėti abipus stuburo. Įsivaizduoti auksinį sūkurinį srautą, besileidžiantį iš virš galvos esančios Auksinės piramidės, kuris pereina per atvirą paciento „lotosą“, stuburu leidžiasi žemyn ir suteka į po paciento kojomis atvertą „šulinį“.  Reikia vizualizuoti ir išlaikyti nenutrūkstančią srauto tėkmę.

Kanalas Luli

Blokuojantis dažnis Aparente

Paskirtis

Darbas esant šizofrenijai ir vaikų cerebraliniam paralyžiui.

Suderinamas su Budistinio bloko kanalais. Cerebralinio paralyžiaus atveju seanso pradžioje dirbti pagal įprastą schemą su paciento čakromis, atkreipti dėmesį į galvos valymą Firast+ Zevs, paskui kontaktiniu būdu perduoti Luli kanalo energiją.

Šizofrenijos atveju, bet koks kosmoenergetiko darbas gali iššaukti rimtas paciento krizes, tad pradedantiesiems užsiimti šio susirgimo gydymu nerekomenduojama.

Kanalas Lugra

Blokuojantis dažnis Suerte

Paskirtis

Gyvūnų ir augalų gydymas.

Kanalas atveriamas bet kokiam gyvūnui, paukščiui ir pan. Dirbti kontaktiniu ir pusiau kontaktiniu būdu su nedideliais objektais, tuomet dešinė ranka delnu žemyn laikoma virš sergančio gyvūno. Su dideliais gyvūnais ar augalais dirbti nekontaktiniu būdu. „Lotoso“ ir „šulinio“ atverti nereikia. Galima pakrauti vandenį gyvūnams ir augalams.

Kanalas Lunnij svet (Лунный свет)

Blokuojantis dažnis Aparente

Paskirtis

Anestezija. Dantų skausmas, žaizdos ir pan., išskyrus neaiškias traumas.

Nesuderinamas su Budistinio bloko kanalais. Nėra gydantis, veikia tik kaip nuskausminantis, tačiau nepašalina skausmo priežasties.

Dirbant su šiuo kanalu aukštai danguje reikia naudoti specifinę hologramą, kurią perduoda mokytojas mokymo metu.

Energija nenaudojama širdies zonoje, taip pat esant stipriems pilvo skausmams.

Kanalas Mama

Blokuojantis dažnis Kum- Chu

Paskirtis

Galingas valantis kanalas. Pašalina kenksmingą, sunkią energiją iš žmogaus biolauko ir fizinio kūno. Panaikina nužiūrėjimus, prakeiksmus, jungtis su žemutinio pasaulio elementais ar struktūromis. Gerai veikia nuiminėjant giminės prakeiksmus. Vartojamas esant išreikštai pacientų agresijai- ramina, harmonizuoja vidinę būseną, pašalina pyktį ir agresiją, stresus, koreguoja elgesį.  Neša pasyvumo, ramybės energiją, tad esant depresinėms būsenos nevartotinas.

Nesuderinamas su Budistinio bloko kanalais.

Dirbti nekontaktiniu būdu arba energizuoti per „0“-nę paciento zoną. Dažniausiai naudojamas viso biolauko korekcijai, o atskiriems organams- retai.

Atverti pacientui arba sau (pagal poreikį) ne pagrindinio seanso metu 10-15 min. „Lotoso“ ir „šulinio“ neatidaryti. Pacientą veikia esant bet kokioje kūno pozicijoje.

Dėmesio: šis kanalas labai stipriai sutraukia visą purviną ir kenksmingą energiją, todėl per ilgai dirbant pastebimas greitas jėgų mažėjimas, silpnumas, mieguistumas, depresija. Tokiu atveju užblokuoti kanalo energiją ir priklausomai nuo esamo susirgimo ar problemos toliau dirbti su kitu kanalu.

Kanalas Midi

Blokuojantis dažnis Imiš

Paskirtis

Žemiškas kanalas, neša žemės planetos informaciją. Sąlygoja sąmonės valymąsi ir plėtimąsi, energetinio matymo atvėrimą, vysto energetinį žmogaus kūną aktyvizuodamas viršutiniųjų čakrų darbą. Padeda diagnozuoti susirgimus, suteikia informaciją apie tai, kokia korekcija, gydymas ar procedūros bei kiti veiksniai gali padėti. Atsako beveik į visus klausimus, suteikia informaciją apie praeitį, dabartį ir ateitį. Padeda rasti užmirštus ar pamestus daiktus, panaikina biolokacijos nukrypimus ir kliūtis, organizuoja susitikimus.

Gerai veikia poroje su kanalu Gektas.

Kanalų Midi ir Gektas įdirbis vyksta atskirai. Pratinantis prie šių kanalų energijos klausimų neuždavinėti, kanalų energija turi harmoningai susiderinti su kiekvieno individo vibracijomis. 

Kanalas Gektas

Blokuojantis dažnis Alvara

Paskirtis

Galingas informacinis kanalas. Valo ir panaikina viską, kas trukdo priimti informaciją. Kanalas stipriai valo ir plečia sąmonę, sąlygoja kūrybinių gebėjimų vystymą. Veikdamas poroje su kanalu Midi atsako į bet kokius klausimus (atidaryti vienu metu). Kad gauti informaciją, kanalą galima atverti bet kokioje vietoje, būnant bet kokioje pozoje. Atveriamas tik sau pačiam. Tam kad greitai ir tiksliai priimtume informaciją reikia įprasti, atidirbti darbo su šia energija metodus. Paprastai informacija gaunama  vidinio žinojimo, patarimų, vaizdų, aiškiaregystės būdu. Dirbti taip pat, kaip ir su kanalo Midi energija.

Kanal osviaščenyja predmetov (Канал освящения предметов)

Blokuojantis dažnis Aparente

Paskirtis

Puikiai valo bet kokius daiktus ir prekes nuo negatyvios energijos, užpildo juos švaria energija.  Naudojamas gyvenamųjų patalpų, ofisų, sandėlių, parduotuvių valymui.  Suteikia galimybę gaminti ir pakrauti amuletus patiems įvairiausiems tikslams.

Netinka pinigų valymui ir pakrovimui.

Valymui, priklausomai nuo objekto dydžio, naudojamas pusiau kontaktiniu arba nekontaktiniu būdu nuolat stiprinant valančios energijos srautą. Daiktus pakrauname su tikslia valinga nuostata- jie taps amuletais, kurių veikimą ir apspręs pasirinktų nuostatų reiškimasis.

Kanalas Sutra-Karma

Blokuojantis dažnis Aparente

Paskirtis

Karmos panaikinimas iki 7 kartos (atveriamas pacientui tik 1 kartą per metus). Kanalas nepanaikina karmos, užsidirbtos šiame gyvenime.

Suderinamas su kitų kanalų energija. Energizuoti per „0“-nę paciento zoną. Seanso trukmė individuali- nuo 5 iki 15 min., pajausite kada reikia užbaigti šio kanalo energijos perdavimą.

Darbo metu dažnai galima pamatyti, kaip nuo paciento kokono nukrenta įvairių spalvų energijos žiedai, kuo sunkesnė karma- tuo tamsesnės spalvos.  Prieš atveriant kanalą, būtina perspėti pacientą, kad galimos staigios emocinės pusiausvyros permainos- verksmas, nesulaikomas juokas ir pan., nors tokia reakcija nebūtina. Kanalo poveikis tęsiasi nuo kelių minučių iki 10 dienų ir, kai kuriais atvejais, dar ilgiau.

Naudojamas esant sudėtingiems atvejams, kuomet ilgalaikis poveikis ir korekcija kitais kanalais neatneša norimo efekto.

Perspėjimas: nenaudoti senyvo amžiaus žmonėms ir asmenims, kurių fizinis kūnas yra stipriai pažeistas (esantiems prie mirties, ar sergantiems 4 stadijos vėžiu).

Kanalas Tata

Blokuojantis dažnis Aparente

Paskirtis

Svorio mažinimas ir normalizavimas, odos patempimas, medžiagų apykaitos reguliavimas, hormoninio fono normalizavimas. Kanalo energija neleidžia sumažinti svorio žemiau vidutinės normos ribos, bet padeda pasiekti normą, jeigu svoris per didelis. Esant normaliam paciento svoriui, darbas vyksta su endokrinine sistema.

Suderinamas su Budistinio bloko kanalais. Veikiant kanalo energijai vyksta endokrininės sistemos korekcija ir normalizavimas, to pasekoje- ir svorio mažėjimas.

Pradinėse darbo su šiuo kanalu stadijose, svorio mažėjimo procesas gali užsitęsti, t.y. kanalo energija visų pirma normalizuoja medžiagų apykaitos procesus.

Darbas vyksta esant uždaram „lotosui“, energiją perduodame į „0“-nę paciento zoną sąmoningai viršydami jos poreikį, biolaukas turi būti užpildytas šia koncentruota ir suspausta energija. Seanso trukmę kai kuriais atvejais užtęsiame iki 40 min. Maksimalų efektą galime pasiekti naudodami kartu su kanalais Firast+ Zevs+ Sinrach (Sinlach)+ Farun-Buda+ Tata.

Gerai tinka pakrauti druskai ir vandeniui.

Dėmesio: metant svorį reikia laikytis nuostatos- galima valgyti ką norime ir kiek norime, tačiau ne „dėl kompanijos“ ir ne todėl, kad skanu ar gražu, bet tik tada, kai tikrai jaučiate stiprų alkį.

Kanalas Tor

Blokuojantis dažnis Aparente

Paskirtis

Skausmo nuėmimas (išskyrus galvos skausmą), kenksmingos, blokuojančios energijos išskaidymas.

Suderinamas su Budistinio bloko kanalais. Dirba išlaikant vaizdinį „virš dešinio peties matome karietą, pakinkytą trimis arkliais, kurioje sėdi barzdotas Dievas, su kiekvienu ištariamo kanalo pavadinimu, žemyn metantis ir gaudantis grįžtantį kūjį.“  Lekiantį kūjį mintimis reikia nukreipti į skaudamą ar užblokuotą vietą sulig kiekvienu kreipiniu į kanalo energiją.

Gerai sutrupina tamsios, susikaupusios ir kitais būdais niekaip neišjudinamos energijos (net kanalu Šaon) darinius čakrose ir bet kokiuose biolauko lygmenyse. Po darbo su šiuo kanalu, būtina skaudamą ar sergančią vietą veikti kanalais Firast+ Farun-Buda, paliekant šių kanalų „srauto jungtis“ (trupinant blokuojančią energija, ši pradeda „burbuliuoti, judėti“, ją būtinai reikia pašalinti iš kūno ar biolauko). Galima kartu naudoti „nurašymo“ metodą

Dėmesio: su šio kanalo energija nedirbti širdies zonoje, nenaudoti esant tromboflevitui, jei pacientas jaučia stiprius skausmus pilvo srityje, bei esant nėštumui.

Kanalas Chutta

Blokuojantis dažnis Ebbi

Paskirtis

Naudojamas retais atvejais, kai darbas su kitais kanalais neatneša norimo efekto. Tinka bet kokiems negalavimams (kai sveikimo procesas užsitęsia) ir sudėtingoms situacijoms.

Nesuderinamas su kitais kanalais. Atveriamas pagrindinio seanso gale, dirbama su konkrečia nuostata, perduodant kanalo energiją į „0“-nę paciento zoną.

Kosmoenergetikos mokymai šiuo metu vyksta ir Lietuvoje

Teirautis el.paštu kosmoenergetika@gmail.com

Pamąstymai

Sielos kalba nepaiso jokių pasaulio taisyklių. Ji yra muzika, laisvai besiliejanti iš vidaus ir užpildanti visas žmonių gyvenimo spragas ir įtrūkius, išlyginanti visų nusivylimų randus, kuriuos teko patirti einant atšiauriu gyvenimo keliu. (A.Dainys)

Dėmesio- pas mus pradėjo veikti PAŽINČIŲ KAMPELIS

Žiūrėkite skyrelyje PAŽINTYS