Kodėl mes čia?

Kiekvienas iš mūsų yra mėnulis ir turi savo tamsiąją pusę, kurios niekas nemato.
(Mark Twain)

Kalendorius

December 2017
M T W T F S S
« Nov    
 123
45678910
11121314151617
18192021222324
25262728293031

Jūs čia esate todėl, kad tam atėjo laikas…

SEMINARAI

2018 m.Vasario 16- 18 d. Pažengusiųjų Teta gydymo kursas

Informacija skyrelyje SEMINARŲ TVARKARAŠTIS
Teirautis kosmoenergetika
@gmail.com

Nori sužinoti?

Budistinis Kosmoenergetikos kanalų blokas

BUDISTINIS  KEN  BLOKAS

Kanalas Farun-Buda

Blokuojantis dažnis Akbal  

Paskirtis

Pagrindinis universalus KEN dažnis, nuo kurio prasideda mokymai. Veikia daugumą susirgimų, tačiau lėtai. Chirurginių operacijų metu ir po to padeda išvengti didelio kraujavimo, žymiai pagreitina gijimą, išveda iš komos būsenos. Naudojamas žmogaus biolauko užpildymui sveika energija, kuomet jaučiamas nuovargis, išsekimas, apatija ir pan. Sąlygoja nervų ir imuninės sistemų atstatymą ir grįžimą į optimalų darbo režimą.

Dirbti pagal bendrą darbo su KEN schemą, skiriasi tik valingo ketinimo programavimas. Dažnai naudojamas kartu su Zevs kanalu, kad sustiprinti ir pagreitinti šio kanalo darbo efektą. Naudojant su kitais kanalais pagerina atliekamo veiksmo rezultatyvumą.

1 pavyzdys. Nervų sistemos subalansavimui taikomas šio dažnio energijos įvedimas per “0″- nę zoną. Darbo metu reikia išlaikyti ketinimą nukreiptą nervų sistemos sustiprinimui, užpildymui šio dažnio energija. Po 3-5 seansų paprastai žymiai sumažėja dirglumas, dingsta įtampa, nerimas, pagerėja miegas, atsiranda jėgų ir energijos kasdieninių problemų sprendimui.

2 pavyzdys. Nusilpusiam imunitetui atstatyti, atlikti bendrą energizavimą per saulės rezginį su nuostatą „imuniteto stiprinimas“. Paprastai tam prireikia 5- 10 seansų.

Kanalas turi “suprasti” ko Jūs iš jo norite. Stipraus valingo ketinimo suformavimas atitinka šio kanalo darbo programą, žinoma ji turi tilpti kanalo skleidžiamos energijos veikimo zonoje. Kai tik Jūs aiškiai įsivaizduojate ko siekiate atverdami šio kanalo energiją sau arba pagalbos norinčiam pacientui, tuoj pat prasideda vyksmas.

Kanalas Firast

Blokuojantis dažnis Manik

Paskirtis

Neutralizuoja išorinio energetinio poveikio padarinius- nužiūrėjimą, programas kenkiančias sveikatai, bizniui, meilei ir kt., išlaisvina nuo energetinių parazitų. Valo biolauką nuo kenksmingos energijos. Naudojamas gyvenamųjų ir darbo patalpų, įvairių meno kūrinių, daiktų, produktų, skysčių ir kt. energetiniam valymui. Taikomas esant enurezei, įvairaus pobūdžio skausmams, taip pat tromboflevitui, varikoziniam venų išsiplėtimui šalinti. Naikina uždegiminius procesus. Naudojant kartu su Farun-Buda valo ir atstato konkrečių organų bei čakrų (energetinių centrų) optimalų darbo režimą. Šį kanalą galima naudoti apsaugai bet kokioje vietoje ir bet kuriuo metu ir sau, ir kitiems.

Naudojimas

Patartina naudoti per pirmus 3-5 seansus, nepriklausomai nuo nusiskundimų ar ligų pobūdžio. Visa negatyvi energija taip pat magijos ar burtų pasekmės palaipsniui bus pašalinamos iš paciento biolauko. Galima valyti atskirus organus ar organizmo sistemas ir čakras, šalinti uždegimo procesus ir priežastis. Dažnai darbas vyksta kontaktiniu principu. Tai smūgiuojantis kanalas, kurio energija pakankamai aštri ir stipri, kai kurie asmenys sunkiai perneša jos veikimą, ypač atliekant bendrą organizmo valymo procesą. Galimas deginimo pojūtis, padidėjęs prakaitavimas, silpnumas ir kiti nemalonūs pojūčiai pirmųjų seansų metu. Neperdozuoti.

1 pavyzdys: Esant varikoziniam venų išsiplėtimui arba tromboflevitui taikyti energijos perdavimą nekontaktiniu būdu su tam tikra norimo efekto nuostata.

2 pavyzdys: Patalpų ar bet kokių daiktų valymui atveriant kanalą įsivaizduoti atitinkamo dydžio energijos srautą pagal objekto dydį, kurį norime išvalyti. Galima tą srautą nukreipti rankomis į norimą objektą su atitinkama valymo nuostata.

Kanalas Zevs

Blokuojantis dažnis Manik

Paskirtis

Sustiprina kitų kanalų poveikį, jeigu naudojamas kartu su jais. Dažniausiai naudojamas kartu su kanalu Firast. Labai galingas valantis kanalas. Atstato čakrų darbą, gydo psichinius susirgimus, šalina streso ir nerimo priežastis ir pasekmes. Valo kraujagysles, daro jas lankstesnes, padeda kovoti su įsisenėjusiomis baimės fobijomis ir asmeniniais kompleksais. Valo galvą nuo „energetinio purvo“, sąlygoja minčių švarumą, padeda susilaikyti nuo žalingų įpročių potraukio, šalina galvos skausmo pasekmes ir priežastis, atstato optimalų skydliaukės darbo režimą, padidina ir išlygina aurą.

Naudojimas

Išlaikant reikiamą poveikio ketinimą, naudojamas bendram biolauko valymui ir užpildymui. Taikomas kartu su kitais kanalais.

1 pavyzdys: Jeigu pas žmogų yra silpnos kraujagyslės ir kapiliarai, nuolat atsiranda mėlynės ir įvairūs kraujavimai, atveriant šį kanalą formuoti ketinimą- stiprinti kraujagyslių sieneles, atstatyti jų elastingumą. Naudoti įprastą energijos perdavimo režimą (darbas per „0“-nę zoną).

2 pavyzdys: Kartu su kanalu Firast naudojamas energetiniam galvos valymui. Perduoti abiejų kanalų energiją į paciento galvą išlaikant verdančio, burbuliuojančio sidabro vaizdinį su nuostata „galvos valymas“. Esant skausmui, įsivaizduoti mažėjantį skausmo židinį arba purviną energiją išeinančią per atvertą lotosą. Skaidrus verdantis sidabras turi visiškai išstumti bet kokius tamsius darinius. Kai per lotosą pradės veržtis švarus sidabras, seansą užbaigti, o lotosą užverti. Nuima galvos skausmus, padeda net esant sunkioms psichinėms būsenoms.

Kanalas Kraon

Blokuojantis dažnis Achau

Paskirtis

Analogiškas kanalui Džilius, tačiau švelnesnis. Tinka naudoti esant bet kokioms kraujotakos sistemos ar kraujo problemoms.  Valo kraują esant diabetui, geltai ir pan., teigiamai veikia  blužnį ir kepenis. Normalizuoja kraujyje leukocitų ir bilirubino kiekį, šalina radioaktyvaus apšvitinimo pasekmes. Stiprina imuninę ir endokrininę sistemas.

Naudojamas kartu su kanalais Zevs+ Firast. Po čakrų ir atskirų organų valymo įvedamas kontaktiniu būdu (per čakras ar organus). Gerai veikia per pakrautą druską ar vandenį. Jeigu darbas vyksta tik šiuo kanalu, lotoso atverti nereikia, tačiau jeigu seanso metu būklė staiga pablogėja arba jaučiamas energijos perteklius, lotosą atverti  2-3 minutėms, paskui uždaryti ir užbaigti seansą. Jeigu po 5-7 seansų rezultatai netenkinantys arba mažesni nei tikėtasi, pereiti prie darbo kanalu Džilius, tačiau niekada šių kanalų nemaišyti vieno seanso metu. Esant kepenų problemoms efektas ribotas, tada geriau naudoti Risur arba Sv.Moisei kanalus.

Pavyzdys: Esant blogiems kraujo tyrimams ir nusilpus imunitetui seansas vykdomas tokia tvarka: 1) Išvalyti kepenis ir blužnį nenaudojant įpjovų. 2) Kontaktiniu būdu energizuoti blužnį Kraon kanalu 5-7 min. 3) Kontaktiniu būdu energizuoti šiuo kanalu kepenis. 4) Dešinę ranką laikyti ant paciento blužnies (iš priekio), kairę- ant kepenų (iš nugaros pusės) ir siųsti kanalą į kraują išlaikant optimalių kraujo parametrų ketinimą. Galimos kitos nuostatos ir programos pagal situaciją.

Kanalas Džilius

Blokuojantis dažnis Manik

Paskirtis

Analogiškas kanalui Kraon tik stipresnis. Naudojamas esant bet kokiems kraujo susirgimams, įskaitant ir vėžį iki 2 stadijos.

Nesuderinamas su kanalu Kraon. Darbo metodika tokia pati kaip ir su kanalu Kraon.

Pavyzdys: Kraujo sudėties normalizavimas:

  1. Dirbti kontaktiniu būdu su kepenimis pagal formulę Firast + Zevs + Džilius.
  2. Dirbti kontaktiniu būdu  su blužnimi pagal formulę Firast + Zevs + Džilius.
  3. Dėti dešinę ranką ant paciento blužnies (iš priekio), o kairę kepenų vietoje (iš nugaros) stiprinti energijos tėkmę kanalu ir išlaikyti vaizdinį- kraujo srautą (srovę) kuris teka iš blužnies į kepenis.
  4. Seanso pabaigoje, per„0“-nę zoną siųsti energiją Džilius.

Kraujo valymas daugeliu atveju iššaukia temperatūros pakilimą ir odos bėrimus.

Kanalas Kurf

Blokuojantis dažnis Viento

Paskirtis

Darbas su pakitusiu spaudimu kaukolės viduje, akispūdžiu, glaukoma, valant galvą po hipertoninės krizės (retais atvejais). Kaukolės kaulų atstatymas (tik kūdikiams).

Darbas su galva vyksta arba nekontaktiniu būdu arba pusiau kontaktiniu. Retai naudojamas vienas, dažniausiai kartu su kanalu Farun- Buda.

Pavyzdys: Kad sumažinti spaudimą kaukolės viduje dirbti pusiau kontaktiniu būdu, stovėti už paciento nugaros, rankas laikyti „laiveliu“ nukreipus į viršų maždaug ausų aukštyje, dirbti pagal formulę Farun– Buda + Kurf.

Kanalas Ninalis

Blokuojantis dažnis Achau

Paskirtis

Širdies ir širdies kraujotakos ligos. Kartais naudojamas kaip papildomas dirbant su kitais kanalais esant gripui ir alergijai.

Darbas pradedamas čakrų darbo korekcija bei visos energetinės sistemos užpildymu šio dažnio energija. Negalima dirbti kontaktiniu būdu su širdimi! Dauguma problemų išsisprendžia kontaktiniu būdu energizuojant širdies čakrą su atitinkama nuostata. Pusiau kontaktinis ir nekontaktinis darbas su širdies raumenimis galimas jeigu yra kažkokie mechaniniai širdies pažeidimai (randai). Pasitaiko atvejai, kad žmogui širdis „streikuoja“ iš baimės arba pykčio- tarytum stipriai skausmingai susitraukia, tuo atveju dirbti pagal formulę Zevs+ Ninalis, įjungiant kanalą Zevs  laikome nuostatą- „rasti ir panaikinti baimės (pykčio) priežastį“.

Kanalas Ranul

Blokuojantis dažnis Achau

Paskirtis

Naudojamas akių ligoms gydyti. Daug kuo yra kanalo Surij- Sanlaj analogas, tačiau stipresnis (aštresnis).

Nesuderinamas su kanalu Surij- Sanlaj. Dirbant tik šiuo vienu kanalu lotosas neatveriamas. Matymo pablogėjimas ir bet kokie akių susirgimai net iki kataraktos panaikinami pagal tokią schemą: 1) Pacientas ir partneris stovėdami deda vienas kitam rankas ant pečių. 2) Abu atsipalaiduoja ir nemirksėdami žiūri vienas kitam į akis. Seansas tęsiamas kol vienas kažkuris akyse pajaučia „smėlį“- perštėjimą.

Tai ne vienintelis poveikio metodas, galima vykdyti pusiau kontaktinį ir nekontaktinį energizavimą, programuoti gydymą per lašelius, akių tepalus ir pan.  Atliekant seansus pakaitomis naudoti arba Ranul arba Surij- Sanlaj kanalus, t.y. vieną kartą dirbti Ranul kanalu, kitą kartą- Surij- Sanlaj kanalu.

Kanalas Raun

Blokuojantis dažnis Akbal

Paskirtis

Naudojamas esant chroniškam alkoholizmui, narkomanijai ir rūkymui. Nuima poreikį išgerti ar vartoti narkotikus- pagirių ir laužymo sindromą“.

Darbo metu „lotoso“ atverti nereikia. Paprastai žmogui perduodama šio dažnio energija bet kokiu įmanomu metodu su nuostata „panaikinti žalingą įprotį ir priklausomybę nuo vartojamų svaiginančių medžiagų” arba “panaikinti sveikatos sutrikimus po išgėrimo“.

Reikia suprasti, kad  kanalo energija tik sumažina potraukį alkoholiui ir kitiems svaigalams, tiesiogiai neįtakodama žmogaus pasirinkimų ir minčių apie trokštamus dalykus bei veiksmus, kurių asmuo yra pasirengęs imtis. Dirbant su kanalu Raun, minčių lygmenyje situaciją reikia keisti kanalu Zevs, kartu atliekant galvos valymą. Vandenį, druską, kristalus ir alkoholinius gėrimus galima pakrauti pagal schemą Firast+ Raun. Pirmieji pokyčiai, bylojantys apie priklausomybės ir potraukio mažėjimą pastebimi maždaug po 10 seansų. Jei dirbame, kai pacientas pats nereiškia tam noro- efektas mažesnis, reikia daugiau laiko, energijos ir pastangų. Efektas stiprėja jei taikome kanalo energijos perkrovą, tačiau reikia būti labai atsargiems esant hipertonijai arba širdies ligoms. Alkoholizmas ir narkomanija suprantamas kaip psichikos sutrikimas ar apsėdimas, todėl gydymas ilgas ir palaipsninis. Pradžioje rekomenduojami nekontaktiniai metodai, „nurašymas“ ir galvos valymas nuo „energetinio purvo“. Gydymas dažnai lydimas krizių, kurių metu reikėtų taikyti Maginio bloko kanalus Mama, Anael ir Pervyj Magičeskij (1-й Магический). Vėliau vėl galima grįžti prie įprastos seansų schemos.

Kanalas Risur

Blokuojantis dažnis Achau

Paskirtis

Inkstų, kepenų, skrandžio ir virškinamojo trakto gydymas (infekcija, apsinuodijimas ir pan.). Gali pakeisti kanalą Sviatoj Moisej. Tinka naudoti pakraunant vandenį ar druską.

Kontaktiniu būdu perduoti energiją į sergančius organus iki tol, kol pradės jaustis deginimas delnuose. Nereikia vienu metu su tuo pačiu organu dirbti kanalu Risur ir Sviatoj Moisej. Po darbo su čakromis kontaktiniu būdu dirbti su sergančiu organu pagal formulę Risur+ Farun-Buda. Palikti „srauto jungtis“.

Kanalas Surij- Sanlaj

Blokuojantis dažnis Manik

Paskirtis

Taikomas esant akių ir odos susirgimams, yrantiems, negyjantiems uždegimams ir žaizdoms, gangrenai, alergijai. Kraujo valymas nuo parazitų.

Dirbant su šiuo kanalu „lotoso“ neatverti. Nesuderinamas su kanalu Ranul. Darbas su akių ligomis pagal tą pačią schemą, kaip ir su Ranul kanalu. Kanalas veikia visus akių susirgimus ir ligas iki 80℅ , išskyrus tuos atvejus, kai buvo atlikta chirurginė intervencija.

Esant odos susirgimams ar pūnančioms ir užkrėstoms žaizdoms seansas vyksta nekontaktiniu arba pusiau kontaktiniu būdu. Galima kanalo energiją įvesti į kraują su nuostata „rasti ir sunaikinti parazituojančius mikroorganizmus“ (kaip ir su kanalais Kraon/Džilius). Pabaigus darbą būtinai palikti „srauto jungtis“.

Kanalas Sviatoj Buda (Святой Будда)

Blokuojantis dažnis Achau

Paskirtis

Darbas su išvaržomis, galūnių lūžiais, stuburo traumomis, pooperaciniais randais. Sąnarių ir skrandžio gydymas, virškinamojo trakto auglių naikinimas.

Seanso metu darbas vyksta kontaktiniu būdu, laikant rankas lūžių, išvaržų ar randų vietoje. Su sąnariais dažniausiai dirbama nekontaktiniu būdu. Gydant kaulų ligas ar traumų pasekmes, poliartritą ir naikinant druskų sankaupas geriausia taikyti energetinį masažą, kontaktiniu būdu dirbant pagal formulę: Firast+ Zevs+ Sviatoj Buda+ Sviatoj Jesus+ Farun. Dirbant su skrandžiu naudoti ir kanalo Farun- Buda energiją.

Pavyzdys: bambos išvarža. Pagrindinio seanso metu po darbo su čakromis, dešinę ranką laikyti ant bambos, kairę- simetriškai nugaroje ant stuburo, įjungus kanalo Sviatoj Buda energiją formuoti kanalo minčių vaizdinį- elastingą tarp abiejų rankų nusidriekiantį 15- 20 mm skersmens tvarstį (žgutą). Toliau minčių- vaizdinio eiga turėtų būti tokia: „ vieną tvarsčio galą tvirtiname prie stuburo, kitą gerai įtempę- prie išvaržos“. Šiuo atveju kanalas dirbs kaip sutraukiantis. Pabaigus seansą dar keletą minučių reikėtų išlaikyti sutraukiančio tvarsčio vaizdinį pilnam jo užsifiksavimui.

Kanalas Sviatoj Jesus (Святой Иисус)

Blokuojantis dažnis Viento

Paskirtis

Sąnarių funkcijų atstatymas. Peršalimo ligų ir gerklės susirgimų gydymas, kraujo spaudimo normalizavimas (hipertonija, hipotonija, distonija), temperatūros mažinimas. Naudojamas energetiniam patalpų valymui ir priešiškai nusiteikusių esybių (sutvėrimų) išvarymui.

Dirbti pagal standartinę metodiką. Esant sąnarių ligoms gerai veikia kontaktinis seansas pagal formulę Sviatoj Buda+ Farun-Buda. Pirmuosiuose seansuose po pagrindinio seanso ir „čakrų įsukimo“  rekomenduojama naudoti energetinį masažą- „stuksenimą“. Gerklę, esant peršalimui, kontaktiniu būdu kaitinti šio kanalo energija. Vykdant energetinį patalpų valymą taikyti įprastą darbo schemą kartu su kitais pasirinktais kanalais.

1 pavyzdys: Hipertonija. Atverti kanalo energiją su nuostata „sumažinti spaudimą“, atverti lotosą, pečius, „atlikti pjūvius“ ant krūtinės ir rankų. Po 15- 20 min. pakartotinai pamatuoti spaudimą. Jeigu spaudimas pradėjo mažėti, „užverti“ rankas ir krūtinę, o “lotosą” tik pridaryti. Galutinai „lotosą“ uždaryti tik po 2- 3 val. (jeigu paciento nėra šalia atlikti tai mintimis.) Jeigu spaudimas liko toks pats, kartoti anksčiau aprašytus veiksmus.

2 pavyzdys: Hipotonija. Atverti kanalą išlaikant spaudimo padidinimo ir normalizavimo nuostatą. „Lotosą“ palikti užvertą. Kanalo energija pripildyti biolauką bet kokiu pasirinktu būdu.

Kanalas Sviatoj Moisej (Святой Моисей)

Blokuojantis dažnis Achau

Paskirtis

Darbas su plaučiais ir kvėpavimo takais, kepenimis, inkstais, skrandžiu. Daug kuo analogiškas kanalui Risur. Nedirbti tam pačiam organui vienu metu su kanalu Risur. Perduodant kanalo energiją naudoti kontaktinį metodą, laikant rankas ant pažeisto ar sergančio organo, kol pajausite stiprų deginimą plaštakose.

Kanalas Sviatoj Muchamed (Святой Мухаммед)

Blokuojantis dažnis Achau

Paskirtis

Visos alerginių susirgimų rūšys, žaizdų gydymas, hormoninio fono normalizavimas. Apgamų, karpų ir ne vietoje augančių plaukų naikinimas. Patartina su probleminėmis sritimis dirbti pusiau kontaktiniu būdu, pasirenkant tinkamą nuostatą. Poveikio efektas gerokai sustiprėja naudojant kartu kanalą Surij-Sanlaj. Esant alergijai naudoti įprastą viso biolauko energizavimo techniką pusiau arba nekontaktiniu būdu.

Pavyzdys: Pagrindinio seanso metu atvėrus kanalo energiją atlikti apgamo energetinį pjūvį („kryžiumi“) ir atverti kaip „lotosą“. Dirbti kontaktiniu arba pusiau kontaktiniu būdu pagal formulę Firast+ Zevs+ Šaon+ Firast+ Zevs+ Sviatoj Muchamed. Palikti “atvirus srautus”. Seanso pabaigoje “pjūvį užverti”. Nedirbti su minkštais, kūno spalvos arba primenančiais atsiveriantį žiedą apgamais. Įtariant piktybinį darinį naudoti Firast+ Zevs+ Šaon nekontaktiniu būdu.

Kanalas Sinrach

Blokuojantis dažnis Viento

Paskirtis

Tai moterų atjauninimo energijos kanalas. Normalizuoja hormoninį foną, išlygina raukšles, patempia, skaistina odą. Skydliaukės gydymas. Dirbant su bet kokiu organu pagreitina efektą, rezultatas būna geresnis.

Dirbti pagal standartinę metodiką tiek atjauninimui, tiek skydliaukės koregavimui. Rekomenduojama bendras biolauko energizavimas šio kanalo energija. Galima pakrauti vandenį ir druską ar kitus produktus maistui, bei  kremus įvairioms procedūroms. Vanduo ir druska ar kūno priežiūros priemonės atjauninančioms procedūroms pakraunami kartu su Firast kanalo energija.

Dirbant su savimi dažnai naudojamas kartu su Farun- Buda, o esant skydliaukės sutrikimams- kartu su Zevs kanalu. Atjauninimo poveikis dažnai būna kaip pridėtinis dirbant su pagyvenusiais ir sunkiai sergančiais pacientais, tinka viso organizmo tonuso pakėlimui ir atskirų organų atstatymui. Tai pagreitina ir padidina sveikimo efektyvumą.  Esant viršsvoriui ir tiesiogiai siekiant atjaunėjimo efekto, seanso laiką pratęsti iki 40 min. Ir seanso metu, ir atskirai, veikti problemines organizmo sritis (odą) pagal formulę: Firast+ Zevs+ Sinrach. Seanso gale pacientei į „0“-nę zoną, esant uždarytam ir „šuliniui“, ir „lotosui“ perduoti energiją pagal formulę  Sinrach+ Tata.

Kanalas Sinlach

Blokuojantis dažnis Viento

Paskirtis

Tai vyrų atjauninimo energijos kanalas. Normalizuoja hormoninį foną, išlygina raukšles, šalina senėjimo simptomus, pakelia tonusą, didina potenciją. Skydliaukės gydymas. Dirbant su bet kokiu konkrečiu organu, pagreitina sveikimo ir gijimo procesą.

Dirbti taip pat, kaip ir su Sinrach kanalu. Nuo impotencijos:  Firast+ Zevs+ Šaon+ Firast+ Zevs+ Sinlach+ Farun-Buda. Pagrindinio seanso metu dirbti su antra čakra pagal formulę: Firast+ Zevs+ Sinlach.

Kanalas Ural

Blokuojantis dažnis Achau

Paskirtis

Naudojamas esant bet kokiems peršalimo sukeltiems negalavimams, taip pat prieš gripą ir meningitą. Energijos perdavimas vyksta dažniausiai pagal bendrą schemą, tačiau nėra ir draudimų dėl taikymo kažkokiai konkrečiai sričiai. Bet kokiu atveju reikia laikytis standartinių energijos perdavimo reikalavimų.

Esant meningitui, dirbti nekontaktiniu būdu maždaug po 40 min. 2 kartus per dieną. Varginant uždegiminiam procesui dėl negydyto peršalimo ar gripo, kontaktiniu būdu pagrindinio seanso metu arba jau jį pabaigus į „0“-nę paciento zoną perduoti energiją Ural+ Farun-Buda.

Kanalas Farun

Blokuojantis dažnis Viento

Paskirtis

Naudojamas kaulų, stuburo, sąnarių (skoliozė, infekcinis ir kitokio pobūdžio poliartritas) pažeidimų, traumų, susirgimų ir ligų gydymui. Laikysenos koregavimui. Sąlygoja stuburo išvaržų palaipsninį išnykimą, druskų ir kitų medžiagų sankaupų pašalinimą. Tinka energetinio masažo procedūroms.

Dirbti kontaktiniu būdu dedant rankas ant pažeistų ir skaudančių sąnarių bei traumų vietų. Su sąnariais ir stuburu patartina dirbti naudojant energetinio masažo metodą ir šio kanalo energiją pagal formulę: Firast+ Zevs+ Šaon+ Firast+ Zevs+ Sviatoj Buda+ Sviatoj Jesus+ Farun. Palikti „srauto jungtis“.

Kanalas Šaon

Blokuojantis dažnis Viento

Paskirtis

Viso organizmo ir atskirų organų valymui ir įvairių susirgimų pašalinimui. Kanalo veikimo pobūdis- sudaužyti, sunaikinti, išvalyti, pašalinti. Bet kokios užsistovėjusios ir kenksmingos energijos sankaupų, darinių bei energetinių blokų pašalinimui. Naudojamas kepenų, inkstų, tiesiosios žarnos, ginekologinių ir urologinių susirgimų gydymui, taip pat  esant impotencijai. Tinka stuburo valymui, kai dėl traumų, susirgimų, auglių ir kitų priežasčių stuburu negali normaliai tekėti energija. Taip pat naudojamas esant tarpslankstelinėms stuburo išvaržoms.  Akmenų, esančių inkstuose, kepenyse ar tulžies pūslėje sutrupinimui ir pašalinimui. Tinka sinusito gydymui, plaučių valymui nuo skysčio. Kanalo energija susiurbia ir panaikina bet kokius darinius, auglius, šalina randus.

Atveriamas pagrindinio seanso metu kartu su kitais naudojamais kanalais. Kontaktiniu būdu veikti organus pagal formulę: Firast+ Zevs+ Šaon+ Firas+ Zevs. Stuburo energijų tėkmės atstatymui arba energetinių blokų pašalinimui naudoti kartu su kanalais:  Sviatoj Buda+ Sviatoj Jesus+ Farun.

Apribojimai: nedirbti kontaktiniu būdu kepenų, tulžies pūslės, inkstų ir šlapimo pūslės zonose jeigu yra arba įtariate akmenis!  Dar nesuskaldyti akmenys arba per dideli jų gabalai gali staiga pajudėti iš vietos ir įstrigti latakuose ar šlapimo takuose,- tai gali iššaukti kritinę paciento būklę ir negalavimus. Akmenys esantys kepenyse, tulžies pūslėje, inkstuose ar šlapimo pūslėje puikiausiai šalinami naudojant nekontaktinio poveikio metodą, jie yra suskaidomi iki mažiausių dalelių ir neskausmingai pašalinami. Tai gali užtrukti nuo 3 iki 12 seansų, tačiau nesukelia krizės ir skausmo.

Kanalo energija labai tinka įvairiems ginekologiniams susirgimams bei kvėpavimo takų ligoms gydyti- pagrindinio seanso metu, po darbo su čakromis kontaktiniu būdu Šaon kanalo energija perduodama į probleminę sritį.

1 Pavyzdys: sinusito gydymas. Pagrindinio seanso metu po „galvos valymo“ naudoti kanalų Šaon+Firast+ Zevs+ Farun-Buda energiją. Kairę ranką laikyti ant pakaušio, o dešinę nosies- kaktos zonoje. Tinka pakrauti vandenį, druską, gydančius tepalus ir kremus.

2 Pavyzdys: ginekologija. Diagnozė neturi ypatingos svarbos, nes daugumos ligų ar uždegiminių procesų gimdoje bei kiaušidėse  priežastis- užsistovėjusi kenksminga energija. Seanso pradžioje valome ir įsukame visas čakras, paskui kanalų Šaon+ Sinrach energiją kontaktiniu būdu perduodame į gimdą ar kiaušides, pabaigoje- Farun-Buda energiją imuniteto stiprinimui. Seansų trukmė iki 30- 40 min. Esant labai sunkiems atvejams energetinio poveikio trukmė gali užsitęsti iki 6-7 mėnesių.

Kosmoenergetikos mokymai šiuo metu vyksta ir Lietuvoje

Teirautis el.paštu kosmoenergetika@gmail.com

Pamąstymai

Sielos kalba nepaiso jokių pasaulio taisyklių. Ji yra muzika, laisvai besiliejanti iš vidaus ir užpildanti visas žmonių gyvenimo spragas ir įtrūkius, išlyginanti visų nusivylimų randus, kuriuos teko patirti einant atšiauriu gyvenimo keliu. (A.Dainys)

Dėmesio- pas mus pradėjo veikti PAŽINČIŲ KAMPELIS

Žiūrėkite skyrelyje PAŽINTYS