Kodėl mes čia?

Kiekvienas iš mūsų yra mėnulis ir turi savo tamsiąją pusę, kurios niekas nemato.
(Mark Twain)

Kalendorius

December 2017
M T W T F S S
« Nov    
 123
45678910
11121314151617
18192021222324
25262728293031

Jūs čia esate todėl, kad tam atėjo laikas…

SEMINARAI

2018 m.Vasario 16- 18 d. Pažengusiųjų Teta gydymo kursas

Informacija skyrelyje SEMINARŲ TVARKARAŠTIS
Teirautis kosmoenergetika
@gmail.com

Nori sužinoti?

Kosmoenergetika

Kosmoenergetika- tai žmogaus tobulėjimo ir sąmonės plėtimo įrankių ir technologijų visuma, paremta prisijungimu ir naudojimu visiškai realiai egzistuojančios įvairių dažnių kosmoso energijos. Kosmoenergetika- tai Dieviškasis kūno, jausmų ir proto gydymas nuo bet kokių pažeidimų, nukrypimų ar blokų. Šis metodas apjungia įvairių tradicijų ir krypčių pačius stipriausiuosius organizmo sveikatinimo metodus, okultinius pasaulio poveikio būdus ir galias bei religines doktrinas ir tiesas. Tai subtilus energijų, esančių žmogaus energetinės struktūros viduje bei tolimųjų išorės energetinių srautų, valdymo menas, leidžiantis kurti tokią realybę, kurios norime. 

Visata yra pilna energijos, kurią, kiekvienas sugebantis, gali sąmoningai nukreipti reikiama linkme. Kiekvienas kosmoso kanalas, kuomet jis tampa pažįstamas žmogui (po iniciacijos)  tampa unikaliu įrankiu, padedančiu atkurti kažkurioje srityje pažeistą harmoniją ir žmogaus fiziniame, ir energetiniuose kūnuose. Kuo didesniu reikiamo spektro kanalų skaičiumi gali disponuoti individas, tuo greičiau vyksta jo visos energetinės struktūros progresas, tuo harmoningiau jis gali susiderinti su visos Visatos pulsavimo ritmais, tuo lengviau vyksta energetinė transformacija.

Čia pateikiamas, vystomas ir mokomas Aukso Amžiaus Kosmoenergetikos metodas- pats pažangiausias, pats naujausias, suderintas su Šveicarijos, Danijos, Rusijos ir Ukrainos komandų specialistais, generuojančiais pačias inovatyviausias Žmonijos Dvasinio augimo ir psichinių savybių atskleidimo ir panaudojimo galimybes, deklaruojantis ir pritaikantis kosmohumanizmo principus. 

Čia jūs rasite žinias ir, jeigu norėsite, įgysite gebėjimus ir patirsite tiesioginį sąlytį su itin subtiliai atliepiančia, laiko patikrinta Dvasinio tobulėjimo ir energetinio darbo technika- Aukso Amžiaus Kosmoenergetika. Tai metodas, kuriame sulieti trys ryškiausi naujojo laikmečio Dvasinių technologijų mokymai: Energoterapija, Socioterapija – Psichoterapija ir Dvasinė terapija.

Aukso Amžius žmonijai žinomas iš praėjusių laikų civilizacijų tyrinėjimo, taip pat kuriamų būsimo idealus pasaulio be blogio, be kančios ir ligų, be praradimų ir išsiskyrimų modelius. Aukso Amžiaus Kosmoenergetika- tai III kartos sublimuotas darbo su subtiliomis Kosmoso energijomis modelis, atspindintis Aukso Amžiaus žmonijos siekius:

 • Išvystyti itin aukštą Dvasinį potencialą,
 • Atskleisti ir maksimaliai aktyvinti kiekviename žmoguje slypinčias vertingas savybes, gebėjimus ir talentus,
 • Būti sveikiems ir visada turėti rezervinius gyvybinės energijos resursus,
 • Užsiimti tik pozityvia kūryba, nešančia gerovę visai Žemės planetai ir Žmonijai,
 • Gebėti sukurti sau ir artimiesiems reikalingą, norimą aplinką bei santykius,
 • Užsiimti tausojančia Žemės resursus ir aplinką veikla,
 • Patirti beribę Meilę, Laisvę ir Galimybes…

Šie Aukso Amžiaus Kosmoenergetikos principai, kartu su Kosmohumanizmo ideologija, veda visus mus į tokį gyvenimą apie kurį anksčiau galėjome tik svajoti ar kurti savo idealiose  ateities vizijose. Tai nebe vizija- tai mokslas, savyje turintis visą potencialią jėgą ir galią šių tikslų realizavimui. Tai metodika kaip pasiekti, prisijungti, prisišaukti ir naudoti subtilias Kosmoso energijas, kaip tapti jų laidininku ir tarpininku, kaip atstatyti savo sveikatą, kurti Dvasinę ir materialinę gerovę, ugdyti ir atskleisti „snaudžiančius“ talentus ir realizuoti savimi Kūrėjo mums suteiktas savybes- Kurti, Mylėti ir Skleisti Gėrį…

Aukso Amžiaus Kosmoenergetika- autorinis Eglės Gleščinskienės Dvasinių technologijų projektasintegruojantis inovatyviausius Kvantinės fizikos, Energinės medicinos, Kosmoenergetikos ir Kosmohumanizmo pasiekimus. Aukso Amžiaus Kosmoenergetikos metodas, į jos perdavėjo Petrovo ir kitų Kosmoenergetikos krypčių linijas, integruoja papildomas, esmines Evoliucines Žmogaus ir Visatos Matricos modelio direktyvas, leidžiančias šį metodą panaudoti keletą kartų efektyviau, gaunant ilgalaikius norimų pokyčių rezultatus.

Dabar Projektas „Aukso Amžiaus Kosmoenergetika” (AAK) pasiekia daugybę žmonių visame pasaulyje, siekiančių išsilavinimo ir žinių Dvasinėje srityje. Jau sukauptas jungtinis tarptautinės komandos, užsiimančios gilių, transformuojančių sąmonės technikų tyrinėjimu, pritaikymu, naudojimu visiems Dvasinės evoliucinės krypties siekiantiems žmonėms, įdirbis. Tai naujas kryptingas mokymas, vedantis į Aukso Amžiaus žmonijos savybių įgijimą, galios ir kūrybinio potencialo auginimą, gerovės ir darnos kūrimą.

Lietuvoje šio patobulinto metodo Mokytojai ir žinių perdavėjai, yra tik šioje svetainėje skelbiami specialistai, jų kontaktus galite rasti svetainės skyrelyje “Kontaktai” .

Šioje svetainėje pateikiamą medžiagą, informaciją, mokymo programas kopijuoti, naudoti reklamoms ar mokymams be raštiško autorės Eglės Gleščinskienės sutikimo draudžiama,- tai intelektualinė šios specialistės nuosavybė saugoma Autorių teisių ir gretutinių teisių įstatymu. 

_______________________________________________

Aukso Amžiaus Kosmoenergetikos mokymas susideda iš trijų lygių:

 1. Kosmoenergetika- Energoterapija (Budistinis Kosmoenergetikos kanalų blokas)
 2. Kosmoenergetika- Socioterapija (Maginis Kosmoenergetikos kanalų blokas)
 3. Kosmoenergetika- Dvasinė terapija (Magistrinis Kosmoenergetikos kanalų blokas)

Kosmoenergetika- ypač stiprus ir veiksmingas metodas, leidžiantis prisilieti prie medicinos neišaiškinamų ligų priežasčių ir jas pašalinti, atstatyti pažeistas organizmo sritis, koreguoti organizmo sistemų veiklą, biocheminius organizmo skysčių parametrus, energijos įsisavinimą ir paskirstymą, o taip pat veikti įvairias psichologijos, socialinės adaptacijos, saviraiškos, kūrybos ir tarpusavio santykių sritis, kuriose atskiras individas yra ypač pažeidžiamas, jautrus, neatsparus žalojantiems aplinkos veiksniams.

Kosmoenergetika- naujas sublimuotas natūralios medicinos, ekologinio gydymo ir transformacijos metodas, leidžiantis iš esmės keisti tai, kas šiame gyvenime vargina, kas skauda ir kas kelia įvairias problemas ar sunkumus. Be to tai unikalus Dvasinio tobulėjimo metodas, nes kiekvienas Kosmoenergetikos kanalas plečia mūsų sąmoningumą, skatina asmeninį tobulėjimo procesą išreikštą harmonijos ir vienybės su aukštesniąja savo būtimi- Dvasia principu. Tad dažnai šios metodikos mokymasis ir taikymas tampa Keliu ieškantiems Dvasinio tobulėjimo, kūrybinių gebėjimų atradimo ir stiprinimo bei saviraiškos naujame būties lygmenyje įtvirtinimu.

Kosmoenergetikos mokymo programos:

 • Pagrindinė Kosmoenergetikos mokymo programa Čia mokymas vyksta palaipsniui įsisavinat tris Kosmoenergetikos mokymo lygius:  

1. Kosmoenergetika- Energoterapija (Budistinis kanalų blokas), 
2. Kosmoenergetika- Socioterapija (Maginis kanalų blokas), 
3. Kosmoenergetika- Dvasinė terapija (Magistrinis kanalų blokas).

Vyksta iniciacijos į Kosmoenergetikos kanalus, praktiniai darbo su subtiliomis energijomis mokymai, perduodamos energetinio valymo ir korekcijos technikos. Taip pat analizuojamos įvairios elgesio, santykių, stereotipų ir sąveikos su aplinka programos bei energijos, padedančios iš to išsilaisvinti, suteikti reikiamą pagalbą kitiems. Perduodama reikiama informacija, kodai, programų perdavimo per atstumą žinios ir metodai, intuicijos ir bet kokių jos apraiškų ugdymo metodai, kūrybinio potencialo stiprinimo ir atskleidimo sąlygos ir būdai.

Plačiau apie šią mokymo programą skaitykite čia.

 • Specializuota individuali programa, skirta konkrečių, pas žmogų esančių negalavimų gydymui ar problemų sprendimui. Pagal šią programą, Kosmoenergetikos specialistas individualiai parenka Kosmoenergetikos kanalus, kurie reikalingi, kad žmogus pats galėtų išsilaisvinti nuo jį varginančių dalykų, atstatyti sveikatą, pašalinti negalavimus ir pan. Mokinys mokomas kaip dirbti su energijomis, kaip jas taikyti savęs valymui ir atstatymui, o vėliau, jeigu to reikės ir padėti panašias problemas turintiems artimiesiems arba draugams. Vyksta iniciacijos (įšventinimai) į parinktus Kosmoenergetikos kanalus. Įsisavinami 3-10 Kosmoenergetikos kanalai.
 • Programa, skirta magijos ir burtų nuėmimui, išsilaisvinimui iš užsitęsusių varginančių situacijų, iš negatyvios svetimos įtakos. Pagal šią programą mokinys yra mokomas kaip teisingai atlikti energetinį valymą, kaip susikurti stiprią, apsaugančią nuo maginio poveikio apsaugą, kaip nusiimti jau esančias (uždėtas) magines programas, tokias kaip nužiūrėjimas, užkalbėjimas, porča, prakeiksmas, verslo žlugimo programa ir pan. Taip pat ir kaip atsistatyti po tokių patirtų skausmingų dalykų. Vyksta iniciacijos į magiją ir negatyvias programas nuimančias, valančias energijas, taip pat į energetinį kūną stiprinančius ir atstatančius energijos kanalus. Įsisavinamos darbo su šiomis stipriomis energijomis technikos.
 • Programa moterims- jaunystės ir moteriško žavesio kūrimas. Pagal šią programą moterys arba vyrai, kurie ketina padėti moterims yra mokomi kaip valyti ir atstatinėti moters organizmą ir visas organizmo sistemas. Mokomės kaip šalinti įvairius kūne bei visoje energetinėje sistemoje esančius blokus, trukdančius reikiamai energijai maitinti ir palaikyti tinkamą organų ar organizmo sistemų darbą. Yra mokomasi atstatinėti, derinti moters hormoninį foną, reguliuojama endokrininių liaukų veikla. Mokomės svorio mažinimo arba, jeigu svoris yra per mažas- didinimo energetinio darbo subtilybių. Ir žinoma- moters atjauninimo, moteriško žavesio suteikimo subtilybių. Vyksta iniciacijos į parinktus šiai programai Kosmoenergetikos kanalus.
 • Kosmoenergetikos mokymo programa ezoterinės krypties specialistams- tiems, kurie siekia profesionalių žinių, kurie savo ateitį sieja su darbu ir mokymais parapsichologijos srityje.


Tai yra pakopinė mokymosi sistema. Pabaigus pilną Kosmoenergetikos kursą (Įsisavinami 66 Kosmoenergetikos kanalai), išduodamas Magistro sertifikatas.

Tie, kuriuos domina Kosmoenergetikos kanalai ir šios energetinio darbo ir Dvasinio tobulėjimo technologijos mokymasis, gali rinktis labiausiai atitinkančias mokymosi programas, kreiptis į Kosmoenergetikos Magistrę Eglę dėl atskirų programų paaiškinimo, taip pat gali peržiūrėti žemiau pateikiamus Kosmoenergetikos kanalų aprašymus ir jų veikimo sritį ir rinktis tuos kanalus, kurie jiems atrodo patys reikalingiausi ar įdomiausi.
 
 
Kreiptis el.p. kosmoenergetika@gmail.com  arba  tel.: +37061803054


Kosmoenergetikos seminarų tvarkaraštį žiūrėkite čiaSeminarai


Žemiau pateikiami Kosmoenergetikos kanalai su paaiškinamu aprašu, kur taikoma energija, ką galima su ja daryti, kur nukreipti ir ko pasiekti.


BUDISTINIS  KEN  BLOKAS

Kanalas Farun-Buda

Blokuojantis dažnis Akbal

Paskirtis

Pagrindinis universalus KEN dažnis, nuo kurio prasideda mokymai. Veikia daugumą susirgimų, tačiau lėtai. Chirurginių operacijų metu ir po to padeda išvengti didelio kraujavimo, žymiai pagreitina gijimą, išveda iš komos būsenos. Naudojamas žmogaus biolauko užpildymui sveika energija, kuomet jaučiamas nuovargis, išsekimas, apatija ir pan. Sąlygoja nervų ir imuninės sistemų atstatymą ir grįžimą į optimalų darbo režimą.

Dirbti pagal bendrą darbo su KEN schemą, skiriasi tik valingo ketinimo programavimas. Dažnai naudojamas kartu su Zevs kanalu, kad sustiprinti ir pagreitinti šio kanalo darbo efektą. Naudojant su kitais kanalais pagerina atliekamo veiksmo rezultatyvumą.

1 pavyzdys. Nervų sistemos subalansavimui taikomas šio dažnio energijos įvedimas per “0″- nę zoną. Darbo metu reikia išlaikyti ketinimą nukreiptą nervų sistemos sustiprinimui, užpildymui šio dažnio energija. Po 3-5 seansų paprastai žymiai sumažėja dirglumas, dingsta įtampa, nerimas, pagerėja miegas, atsiranda jėgų ir energijos kasdieninių problemų sprendimui.

2 pavyzdys. Nusilpusiam imunitetui atstatyti, atlikti bendrą energizavimą per saulės rezginį su nuostatą „imuniteto stiprinimas“. Paprastai tam prireikia 5- 10 seansų.

Kanalas turi “suprasti” ko Jūs iš jo norite. Stipraus valingo ketinimo suformavimas atitinka šio kanalo darbo programą, žinoma ji turi tilpti kanalo skleidžiamos energijos veikimo zonoje. Kai tik Jūs aiškiai įsivaizduojate ko siekiate atverdami šio kanalo energiją sau arba pagalbos norinčiam pacientui, tuoj pat prasideda vyksmas.

Kanalas Firast

Blokuojantis dažnis Manik

Paskirtis

Neutralizuoja išorinio energetinio poveikio padarinius- nužiūrėjimą, programas kenkiančias sveikatai, bizniui, meilei ir kt., išlaisvina nuo energetinių parazitų. Valo biolauką nuo kenksmingos energijos. Naudojamas gyvenamųjų ir darbo patalpų, įvairių meno kūrinių, daiktų , produktų, skysčių ir kt. energetiniam valymui. Taikomas esant enurezei, įvairaus pobūdžio skausmams, taip pat tromboflevitui, varikoziniam venų išsiplėtimui šalinti. Naikina uždegiminius procesus. Naudojant kartu su Farun-Buda valo ir atstato konkrečių organų bei čakrų (energetinių centrų) optimalų darbo režimą. Šį kanalą galima naudoti apsaugai bet kokioje vietoje ir bet kuriuo metu ir sau, ir kitiems.

Naudojimas

Patartina naudoti per pirmus 3-5 seansus, nepriklausomai nuo nusiskundimų ar ligų pobūdžio. Visa negatyvi energija taip pat magijos ar burtų pasekmės palaipsniui bus pašalinamos iš paciento biolauko. Galima valyti atskirus organus ar organizmo sistemas ir čakras, šalinti uždegimo procesus ir priežastis. Dažnai darbas vyksta kontaktiniu principu. Tai smūgiuojantis kanalas, kurio energija pakankamai aštri ir stipri, kai kurie asmenys sunkiai perneša jos veikimą, ypač atliekant bendrą organizmo valymo procesą. Galimas deginimo pojūtis, padidėjęs prakaitavimas, silpnumas ir kiti nemalonūs pojūčiai pirmųjų seansų metu. Neperdozuoti.

1 pavyzdys: Esant varikoziniam venų išsiplėtimui arba tromboflevitui taikyti energijos perdavimą nekontaktiniu būdu su tam tikra norimo efekto nuostata.

2 pavyzdys: Patalpų ar bet kokių daiktų valymui atveriant kanalą įsivaizduoti atitinkamo dydžio energijos srautą pagal objekto dydį, kurį norime išvalyti. Galima tą srautą nukreipti rankomis į norimą objektą su atitinkama valymo nuostata.

Kanalas Zevs

Blokuojantis dažnis Manik

Paskirtis

Sustiprina kitų kanalų poveikį, jeigu naudojamas kartu su jais. Dažniausiai naudojamas kartu su kanalu Firast. Labai galingas valantis kanalas. Atstato čakrų darbą, gydo psichinius susirgimus, šalina streso ir nerimo priežastis ir pasekmes. Valo kraujagysles, daro jas lankstesnes, padeda kovoti su įsisenėjusiomis baimės fobijomis ir asmeniniais kompleksais. Valo galvą nuo „energetinio purvo“, sąlygoja minčių švarumą, padeda susilaikyti nuo žalingų įpročių potraukio, šalina galvos skausmo pasekmes ir priežastis, atstato optimalų skydliaukės darbo režimą, padidina ir išlygina aurą.

Naudojimas

Išlaikant reikamą poveikio ketinimą, naudojamas bendram biolauko valymui ir užpildymui. Taikomas kartu su kitais kanalais.

1 pavyzdys: Jeigu pas žmogų yra silpnos kraujagyslės ir kapiliarai, nuolat atsiranda mėlynės ir įvairūs kraujavimai, atveriant šį kanalą formuoti ketinimą- stiprinti kraujagyslių sieneles, atstatyti jų elastingumą. Naudoti įprastą energijos perdavimo režimą (darbas per „0“-nę zoną).

2 pavyzdys: Kartu su kanalu Firast naudojamas energetiniam galvos valymui. Perduoti abiejų kanalų energiją į paciento galvą išlaikant verdančio, burbuliuojančio sidabro vaizdinį su nuostata „galvos valymas“. Esant skausmui, įsivaizduoti mažėjantį skausmo židinį arba purviną energiją išeinančią per atvertą lotosą. Skaidrus verdantis sidabras turi visiškai išstumti bet kokius tamsius darinius. Kai per lotosą pradės veržtis švarus sidabras, seansą užbaigti, o lotosą užverti. Nuima galvos skausmus, padeda net esant sunkioms psichinėms būsenoms.

Kanalas Kraon

Blokuojantis dažnis Achau

Paskirtis

Analogiškas kanalui Džilius, tačiau švelnesnis. Tinka naudoti esant bet kokioms kraujotakos sistemos ar kraujo problemoms.  Valo kraują esant diabetui, geltai ir pan., teigiamai veikia  blužnį ir kepenis. Normalizuoja kraujyje leukocitų ir bilirubino kiekį, šalina radioaktyvaus apšvitinimo pasekmes. Stiprina imuninę ir endokrininę sistemas.

Naudojamas kartu su kanalais Zevs+ Firast. Po čakrų ir atskirų organų valymo įvedamas kontaktiniu būdu (per čakras ar organus). Gerai veikia per pakrautą druską ar vandenį. Jeigu darbas vyksta tik šiuo kanalu, lotoso atverti nereikia, tačiau jeigu seanso metu būklė staiga pablogėja arba jaučiamas energijos perteklius, lotosą atverti  2-3 minutėms, paskui uždaryti ir užbaigti seansą. Jeigu po 5-7 seansų rezultatai netenkinantys arba mažesni nei tikėtasi, pereiti prie darbo kanalu Džilius, tačiau niekada šių kanalų nemaišyti vieno seanso metu. Esant kepenų problemoms efektas ribotas, tada geriau naudoti Risur arba Sv.Moisei kanalus.

Pavyzdys: Esant blogiems kraujo tyrimams ir nusilpus imunitetui seansas vykdomas tokia tvarka: 1) Išvalyti kepenis ir blužnį nenaudojant įpjovų. 2) Kontaktiniu būdu energizuoti blužnį Kraon kanalu 5-7 min. 3) Kontaktiniu būdu energizuoti šiuo kanalu kepenis. 4) Dešinę ranką laikyti ant paciento blužnies (iš priekio), kairę- ant kepenų (iš nugaros pusės) ir siųsti kanalą į kraują išlaikant optimalių kraujo parametrų ketinimą. Galimos kitos nuostatos ir programos pagal situaciją.


…Skaityti toliau…


MAGINIS  BLOKAS

Kanalas Pervyj Magičeskij (1-й Mагический)

Blokuojantis dažnis Aparente

Paskirtis

Labai stiprus valymo ir apsaugos kanalas. Naudojamas nuimti nužiūrėjimams, užkalbėjimams, prakeiksmams, meilės magijai ir kitoms neigiamos energijos programoms. Visą neigiamą efektą gražina tai atlikusiems asmenims. Harmonizuoja emocinę būseną, panaikina stresą ir psichines krizes, mažina įtampą, nuramina.

Šio kanalo energija nesuderinama su Budistinio bloko kanalais. Naudojamas prieš pagrindinį seansą, dažniausiai nekontaktiniu būdu. „Lotoso“ ir „šulinio“ atverti nereikia! Dirba palaikant vaizdinį: „pacientą apgaubia tamsiai pilkos spalvos rūkas, kuris iš jo „ištraukia“ visą negatyvią energiją ir informaciją“.

Kanalas Agni

Blokuojantis dažnis Alvara

Paskirtis

Vyriškos energijos srautas (vystimasis, dinamika, aktyvumas, veržlumas, spaudimas). Iššaukia entuziazmą, panaikina depresiją ir stresą, atstato gyvybines jėgas, stipriai valo. Patariamas naudoti esant chroniško nuovargio sindromui, apatijai, nesugebėjimui realizuoti savo kūrybinius sumanymus materialinėje plotmėje. Sąlygoja biznio, materialinės gerovės augimą, planų ir idėjų realizaciją, įsitvirtinimą sociume. Gali būti naudojamas transportui sustabdyti.

Dėmesio: nenaudoti šio kanalo energijos agresyviems žmonėms.

Nesuderinamas su Budistinio bloko kanalais. Patartina išvis nemaišyti su kitais kanalais. Dirbti nekontaktiniu būdu arba perduoti kanalo energiją į „0“-nę paciento zoną. Vartojamas iki arba po pagrindinio seanso.


1 Pavyzdys: depresija. Kanalo energiją perduoti pagal įprastos darbo schemos modulį su nuostata išėjimui iš depresinės būsenos.

2 Pavyzdys: transporto sustabdymas. Atidaryti kanalą. Įsivaizduoti batą trikampį žydrame fone, viduryje trikampio- baltą ratą. Išreikšti ketinimą, ką norite atlikti. Pasiekus rezultatą, kanalo energiją užblokuoti.

Kanalas Mama

Blokuojantis dažnis Kum- Chu

Paskirtis

Galingas valantis kanalas. Pašalina kenksmingą, sunkią energiją iš žmogaus biolauko ir fizinio kūno. Panaikina nužiūrėjimus, prakeiksmus, jungtis su žemutinio pasaulio elementais ar struktūromis. Gerai veikia nuiminėjant giminės prakeiksmus. Vartojamas esant išreikštai pacientų agresijai- ramina, harmonizuoja vidinę būseną, pašalina pyktį ir agresiją, stresus, koreguoja elgesį.  Neša pasyvumo, ramybės energiją, tad esant depresinėms būsenos nevartotinas.

Nesuderinamas su Budistinio bloko kanalais.

Dirbti nekontaktiniu būdu arba energizuoti per „0“-nę paciento zoną. Dažniausiai naudojamas viso biolauko korekcijai, o atskiriems organams- retai.

Atverti pacientui arba sau (pagal poreikį) ne pagrindinio seanso metu 10-15 min. „Lotoso“ ir „šulinio“ neatidaryti. Pacientą veikia esant bet kokioje kūno pozicijoje.

Dėmesio: šis kanalas labai stipriai sutraukia visą purviną ir kenksmingą energiją, todėl per ilgai dirbant pastebimas greitas jėgų mažėjimas, silpnumas, mieguistumas, depresija. Tokiu atveju užblokuoti kanalo energiją ir priklausomai nuo esamo susirgimo ar problemos toliau dirbti su kitu kanalu.


…Skaityti toliau…


MAGISTRINIS BLOKAS

Kanalas Ass

Blokuojantis dažnis Eskoba

Paskirtis

Naudojamas prieš išorinį energetinį poveikį. Nukenksmina agresorių, šis praranda savo jėgą. Atveriamas arba seanso metu, arba atskirai.

Esant sunkiems, pavojingiems atvejams, gali būti derinamas su kitais Magistrinio bloko kanalais.

Kanalas Astralnyj parašok (Астральный порошок)

Blokuojantis dažnis Muan

Paskirtis

Tai valantis ir atstatantis organų darbą kanalas.

Universalus, tinka bet kokiems susirgimams. Valo ir atstato pažeistų organų darbą tuomet, kai nepadeda kiti kanalai. Ypač gerai veikia prieš vėžinius susirgimus. Sustabdo uždegimų ir vėžinių susirgimų progresavimą, sumažina sergančiųjų kančias, net visiškai beviltiškų ir labai sunkiai sergančių ligonių

Dirbti naudojant įprastą darbo schemą, geriau kontaktiniu būdu pažeistam organui. Galima duoti valymo, kovos prieš ligos ir pažeidimo procesus bei nuskausminimo nuostatas.

Jeigu darbas su šio kanalo energija neduoda norimo efekto- tai ženklas, kad to paciento negalavimas gali būti naikinamas ar koreguojamas įprastais kanalais.


…Skaityti toliau…

Pamąstymai

Sielos kalba nepaiso jokių pasaulio taisyklių. Ji yra muzika, laisvai besiliejanti iš vidaus ir užpildanti visas žmonių gyvenimo spragas ir įtrūkius, išlyginanti visų nusivylimų randus, kuriuos teko patirti einant atšiauriu gyvenimo keliu. (A.Dainys)

Dėmesio- pas mus pradėjo veikti PAŽINČIŲ KAMPELIS

Žiūrėkite skyrelyje PAŽINTYS