fbpx

Knyga AIŠKIAREGĖ – sužinok ir įsigyk…

Knygos AIŠKIAREGĖ autorė - Elė Soul

Kodėl mes čia?

Kiekvienas iš mūsų yra mėnulis ir turi savo tamsiąją pusę, kurios niekas nemato.
(Mark Twain)

Kalendorius

July 2020
M T W T F S S
« Jun    
 12345
6789101112
13141516171819
20212223242526
2728293031  

Jūs čia esate todėl, kad tam atėjo laikas…

SEMINARAI

2020 m. Birželio 3 d. Nuotoliniai MAGIJOS KURSAI - 1 modulis

Informacija skyrelyje SEMINARAI
Teirautis kosmoenergetika@gmail.com

Nori sužinoti?

Mokymų medžiaga

Dėmesio – jūs turite galimybę išklausyti ir įsisavinti pasirinktą unikalią, niekur kitur neskelbiamą mokymo medžiagą

Norėdami išklausyti pasirinktą mokymo medžiagą, užpildykite žemiau esančią formą

 

Visi mokymai yra parengti Projekto komandos specialistų- savo srities profesionalų.

Įsigydami teisę išklausyti ar peržiūrėti pateiktą medžiagą, jūs gausite veikiančią nuorodą į tos informacinės- praktinės mokymo medžiagos talpyklą. Paspaudę turimą nuorodą, išklausysite ar peržiūrėsite jums skirtą informaciją. Informaciją klausyti ar žiūrėti jūs galėsite 1 savaitę, vėliau nuoroda nebeveiks, tad išnaudokite laiką tam, kad įsisavintumėte jums aktualias žinias, atliktumėte praktikas ar tiesioog plėstumėte savo suvokimą ir galimybes.

Norėdami išklausyti pasirinktą mokymo medžiagą, užpildykite  Užsakymo formą, kurią rasite po kiekvienos mokymo medžiagos aprašymu.

Kai tik užpildysite visą Užsakymo formą ir  paspausite langelį “Siųsti”, iš karto po to pasitikrinkite savo el.pašto dėžutę. Patvirtinimą, kad jūsų užsakymas gautas, taip pat tolesnius nurodymus dėl atsiskaitymo ir galimybės išklausyti mokymo medžiagą, gausite į nurodytą el.paštą. Tad nedelskite!

Čia pateikiama audio ir video medžiaga bei visa informacija yra intelektualinė nuosavybė,- ją kažkokiu būdu platinti, dauginti, naudoti mokymams bei reklamai- draudžiama. Jūs įsigyjate tik teisę išklausti arba peržiūrėti pasirinktą informaciją.

 _________________________________________

 MOKYMO MEDŽAGA MMAR

PAŽINTIS SU ARKANGELU RAZIELIU, PRAKTIKA SU ŠIO ARKANGELO ENERGIJOMIS

 

WEBINARO ĮRAŠAS

Mistinis, stebuklingas, plečiantis sąmonės ribas mokymas

 

Mokymus veda

psichoinformaciologė Eglė Gleščinskienė

ANGELŲ TERAPIJOS IR DARBO SU SAVO ŠVIESOS KŪNU UŽSIĖMIMAS

 

Angelų medicina yra vienas iš Naujojo Amžiaus informacinio gydymo būdų. Jis paremta idėja, kad raktas į išgijimą yra bendravimas su angelais. Šis metodas palengvina pacientui užmegzti ryšį su Angelais ir Arkangelais, sąlygodamas prisilietimą prie aukštų valančių ir harmonizuojančių energetinių srautų ir tokiu būdu padėdamas jam atgauti visapusišką kūno, sielos ir dvasios harmoniją ir pasveikti.

Mokymo metu prisiliesime prie stebuklų, kviesime į pagalbą galingą burtininką arkangelą Razielį. Patirsime praktikas aktyvuojančias aiškiaregystę, prisiliesime prie dieviškų paslapčių. Patirsime dieviškos alchemijos aktą… Vyks  noro realizacijos praktika. Tai mistinis, stebuklingas, keičiantis nusistovėjusią pasaulėžiūrą ir plečiantis sąmonės ribas webinaras…

Mp4 formato audio įrašas su paveikslėliais
 
Įrašo trukmė-1 val.54 min.
Kaina- 24 Eur

Security Code:
security code
Please enter the security code:

Siųsti užklausą
Iškilus neaiškumams susisiekite el. paštu: dvasiniskelias@gmail.com

Knyga „Kas Tu?“. ATSISIŲSK NEMOKAMAI!


E-knygoje rasite patarimus, meditaciją meilei, informaciją apie psichines atakas ir kaip iš jų išsilaisvinti, žinias apie amuletus bei talismanus ir įdomią gyvą istoriją Sudrumsta Siela...

Pamąstymai

Sielos kalba nepaiso jokių pasaulio taisyklių. Ji yra muzika, laisvai besiliejanti iš vidaus ir užpildanti visas žmonių gyvenimo spragas ir įtrūkius, išlyginanti visų nusivylimų randus, kuriuos teko patirti einant atšiauriu gyvenimo keliu. (A.Dainys)