fbpx

Knyga AIŠKIAREGĖ – sužinok ir įsigyk…

Knygos AIŠKIAREGĖ autorė - Elė Soul

Kodėl mes čia?

Kiekvienas iš mūsų yra mėnulis ir turi savo tamsiąją pusę, kurios niekas nemato.
(Mark Twain)

Kalendorius

July 2020
M T W T F S S
« Jun    
 12345
6789101112
13141516171819
20212223242526
2728293031  

Jūs čia esate todėl, kad tam atėjo laikas…

SEMINARAI

2020 m. Birželio 3 d. Nuotoliniai MAGIJOS KURSAI - 1 modulis

Informacija skyrelyje SEMINARAI
Teirautis kosmoenergetika@gmail.com

Nori sužinoti?

Informacija apie užsakymą

Džiaugiamės, kad domitės mūsų specialistų parengtais Dvasinio tobulėjimo mokymais.

Jūsų pasirinkta mokymo medžiaga bus prieinama po to, kai atliksite apmokėjimą.

Užsakymui pateikti prašome užpildyti Užsakymo formą, kurią rasite pridėtą, prie mokymo medžiagos aprašymo. Informacija apie Angelų medicinos mokymo medžiagą rasite čia...

Kai tik užpildysite visą Užsakymo formą ir  paspausite langelį “Siųsti”, iš karto po to pasitikrinkite savo el.pašto dėžutę (jeigu laiško nerandate patikrinkite “Šlamšto” aplanką pašto dėžutėje). Patvirtinimą, kad jūsų užsakymas gautas, taip pat tolesnius nurodymus dėl atsiskaitymo ir mokymo medžiagos peržiūros gausite į nurodytą el.paštą. Tad nedelskite!

Po apmokėjimo, jūs gausite veikiančią nuorodą į tos informacinės- praktinės mokymo medžiagos talpyklą. Paspaudę turimą nuorodą, išklausysite ar peržiūrėsite jums skirtą informaciją. Informaciją klausyti ar žiūrėti jūs galėsite 1 savaitę, vėliau nuoroda nebeveiks, tad išnaudokite laiką tam, kad įsisavintumėte jums aktualias žinias, atliktumėte praktikas ar tiesioog plėstumėte savo suvokimą ir galimybes.

Iškilus neaiškumams susisiekite el. paštu: dvasiniskelias@gmail.com

Knyga „Kas Tu?“. ATSISIŲSK NEMOKAMAI!


E-knygoje rasite patarimus, meditaciją meilei, informaciją apie psichines atakas ir kaip iš jų išsilaisvinti, žinias apie amuletus bei talismanus ir įdomią gyvą istoriją Sudrumsta Siela...

Pamąstymai

Sielos kalba nepaiso jokių pasaulio taisyklių. Ji yra muzika, laisvai besiliejanti iš vidaus ir užpildanti visas žmonių gyvenimo spragas ir įtrūkius, išlyginanti visų nusivylimų randus, kuriuos teko patirti einant atšiauriu gyvenimo keliu. (A.Dainys)