Kodėl mes čia?

Kiekvienas iš mūsų yra mėnulis ir turi savo tamsiąją pusę, kurios niekas nemato.
(Mark Twain)

Kalendorius

July 2018
M T W T F S S
« Jun    
 1
2345678
9101112131415
16171819202122
23242526272829
3031  

Jūs čia esate todėl, kad tam atėjo laikas…

SEMINARAI

2018 m. Rugpjūčio 17-19 BAZINIAI TETA MOKYMAI Kaune

Informacija skyrelyje SEMINARŲ TVARKARAŠTIS
Teirautis kosmoenergetika
@gmail.com

Nori sužinoti?

Angelų medicina

Angelų medicina yra vienas iš Naujojo Amžiaus gydymo būdų. Ji paremta idėja, kad raktas į išgijimą yra bendravimas su angelais. Šis metodas palengvina pacientui užmegzti ryšį su Angelais ir Arkangelais, sąlygodamas prisilietimą prie aukštų valančių ir harmonizuojančių energetinių srautų ir tokiu būdu padėdamas jam atgauti visapusišką kūno, sielos ir dvasios harmoniją ir pasveikti.


Naudojamos unikalios darbo praktikos ir metodikos, kurias padovanojo žinomi lektoriai bei šviesos darbuotojai:

Angelų terapijos pradininkė psichologijos mokslų daktarė Doreen Virtue “Angelų medicina”, “Deivės ir angelai” knygų autorė

Drunvalo Melchisedekas “Gyvenk širdimi” ir “Senosios gyvenimo gėlelės paslaptis” autorius


Organizuojami Angelų terapijos vakarai Kaune.

Kiekvieno tokio vakaro metu dirbame pagal Angelų terapijos pradininkės, psichologijos mokslų daktarės Doreen Virtue bei Drunvalo Melhisedeko metodikas. Užsiėmimo metu yra iššaukiama pasirinkto Arkangelo arba Arkangelų grupės ir Šviesos Dievybių energija, kuri sąlygoja negatyvių energijų, kenksmingos informacijos ir žalingų programų (priklausomybė, baimė, gėla, skurdas, skausmas, vienatvė ir kt.) valymąsi.

Dalyvavimas Angelų terapijos vakaruose- atgaiva kūnui, sielai, ir Dvasiai. Tai galimybė pabūti su savimi, prisiliesti prie Dieviškos Esaties nešėjų- Angelų, Arkangelų ir Šviesos Valdovų energijos, patikėti jiems savo problemas, rūpesčius ir patirti žaismingą, subtilų, švelnų Aukštesniųjų Pagalbininkų sąlytį su Jūsų Esybe…

Dieviškieji Pagalbininkai- Angelai laukia kiekvieno iš mūsų kvietimo, kad ateitų mums į pagalbą. Jeigu Jūs iki šiol nesusidūrėte su tokia energija ar su panašiomis praktikomis, pradžioje galite viduje abejoti ir svarstyti, negalėdami patikėti Tikru Aukštesniojo Pasaulio Esybių buvimu, tačiau tai tik mūsų proto, įpratusio prie racionalių dalykų bei visų gyvenimo įvykių kontrolės,  blaškymasis.

Galime leisti ir toliau sau abejoti, neigti Angelų buvimo galimybę, ryšio, iškvietimo ir atliepimo į mūsų prašymus procesus. Tačiau pakanka savo širdžiai leisti rinktis, kuri lyg vaikas nori vėl grįžti į gerai prisimenamą malonų, saugų, globojantį ir viską išsprendžiantį šių būtybių glėbį, ir Jūs be abejo gausite vidinį patvirtinimą, kad norite vėl tai patirti…


Patyrimai dalyvaujant Angelų terapijos užsiėmimuose labai įvairūs. Dalyviai pasakoja apie pakylėtą sąmonės būseną, subtilius išgyvenimus Meilės erdvėje, prisilietimą prie kažko didelio, seniai laukto ir siekiamo. Dažnai jaučiama neįprasta būtis, kuomet aplink kūną lyg didelis apsiaustas apjuosiamas gydančios energijos šydas, įvairūs procesai fiziniame kūne- karštis, šiltos srovės, dilgčiojimai skausmingose vietose, pulsacija, lengvumas nusimetant kažkokią naštą ir pan.

Angelų Terapijos užsiėmimai pratina mus labiau pasitikėti Aukštesniaisiais mūsų Draugais- Angelais, Arkangelais ir Šviesos Mokytojais, atsiverti Aukštesniajai Sąmonei, susiderinti su gydančios ir atnešančios naujas galimybes ir įkvėpimą Visatos energijos srautais.  Šį kartą mes renkamės Draugus, kurie gali padėti mums išsilaisvinti iš varginančių situacijų, suteikti pasitikėjimo, drąsos, gerumo, meilės, sveikatos ir tai, ko labiausiai mums trūksta.

Ar dar verta aprašinėti ką išgyvename, ką patiriame ir kuo užsipildome kviesdami sau tokią šviesią ir gydančią Angelų ir Arkangelų energiją? Manau, kad to niekada neišreikšime net pačiais gražiausiais žodžiais,- juk tai subtili ir kiekvieno dalyvio unikali patirtis, kuri kiekviename reiškiasi kitaip…

—————————-

Šiuo metu derinamas būsimų užsiėmimų tvarkaraštis ir renkami dalyviai, pageidaujantys dalyvauti šiuose Angelų Terapijos vakaruose. Planuojamas užsiėmimų laikas- kartą per mėnesį, darbo dienos vakare (trečiadienis arba ketvirtadienis nuo 18 val. iki 20 val.).

Užsiėmimų tvarkaraštis bus suderintas susirinkus visai grupei.

Registracija ir informacija el. paštu  kosmoenergetika@gmail.com

Dalyvio mokestis (vienas vakaras) – 35 EUR.

Laukiame visų, kuriuos domina šie užsiėmimai, taip pat kolegų ar partnerių pasiūlymų dėl panašių renginių organizavimo kituose centruose, dėl partnerystės ir projektų rengimo bendriems renginiams, meditacijoms ir praktikoms.


Angelų Terapijos vakarus veda Tarptautinio Projekto “Angelų Medicina” dalyvė,

I, II ir III Angelų Medicinos specialisto lygmenis įsisavinusi Mokytoja- Eglė Gleščinskienė


———— Laukiame visų apsilankiusių šioje svetainėje asmenų nuomonės apie čia skelbiamą informaciją, renginius, seminarus, mokymus ir kitus aprašomus dalykus. Rašykite  mums vadybos.sprendimai@gmail.com  ——————-

Pamąstymai

Sielos kalba nepaiso jokių pasaulio taisyklių. Ji yra muzika, laisvai besiliejanti iš vidaus ir užpildanti visas žmonių gyvenimo spragas ir įtrūkius, išlyginanti visų nusivylimų randus, kuriuos teko patirti einant atšiauriu gyvenimo keliu. (A.Dainys)

Dėmesio- pas mus pradėjo veikti PAŽINČIŲ KAMPELIS

Žiūrėkite skyrelyje PAŽINTYS