Kodėl mes čia?

Kiekvienas iš mūsų yra mėnulis ir turi savo tamsiąją pusę, kurios niekas nemato.
(Mark Twain)

Kalendorius

December 2018
M T W T F S S
« Nov    
 12
3456789
10111213141516
17181920212223
24252627282930
31  

Jūs čia esate todėl, kad tam atėjo laikas…

SEMINARAI

2018 m. Gruodžio 21 d. Kosmoenergetikos mokymai

Informacija skyrelyje SEMINARAI
Teirautis kosmoenergetika
@gmail.com

Nori sužinoti?

Informacija apie prekių užsakymą ir pristatymą

Kad gautumėte norimas prekes, reikia užpildyti Prekės Užsakymo formą, kurią rasite po kiekvieno Amuleto, Talismano ar Harmonizatoriaus aprašymu.

Kai tik užpildysite visą Užsakymo formą ir  paspausite langelį “Siųsti”, iš karto po to pasitikrinkite savo el.pašto dėžutę. Patvirtinimą, kad jūsų užsakymas gautas, taip pat tolesnius nurodymus dėl atsiskaitymo ir prekės pristatymo gausite į nurodytą el.paštą. Tad nedelskite!

Jūsų užsakytas Amuletas ar Talismanas bus pradėtas ruošti, tik po atsiskaitymo. Pradžioje iš sandėlio Amuletas ar Talismanas keliaus pas kosmoenergetika.lt specialistus, kurie jį pakraus ir suderins būsimajam savininkui.

Energinis harmonizatorius po užsakymo keliaus tiesiai pas jus.

Po to Jūsų užsakytos prekės bus kurjerio pristatytos į namus pagal jūsų nurodytą (Užsakymo formoje) adresą. Prekių kaina kataloge yra pateikta be pristatymo išlaidų. Atsiskaitant už prekes, siuntimo išlaidos bus pridėtos prie prekės kainos.

Prekių pristatymo kaina visoje Lietuvos teritorijoje yra 2 Eur.

Siunčiant prekes į užsienį, prekių persiuntimo kainą patikslinsime gavę jūsų užsakymą.

 

SVARBU!!!- JEIGU PREKIŲ UŽSAKYMO SUMA YRA 75 Eur arba didesnė- tuomet jums prekių pristatymas nieko nekainuos!!! Tad norint sutaupyti ir nemokėti už prekių siuntimą, geriau rinktis daugiau prekių (3 arba daugiau) arba užsakymą, kurio suma viršija 75 Eur.

Taip pat JEIGU UŽSAKOMŲ PREKIŲ SKAIČIUS YRA 3 ARBA DAUGIAU – tuomet jums prekių pristatymas nieko nekainuos.

Jau paruošti naudojimui Amuletai ar Talismanai (pakrauti  ir suderinti) bus pristatyti per 2-7 darbo dienas po apmokėjimo.

 

Iškilus neaiškumams susisiekite el. paštu: amuletai.k@gmail.com

Knyga „Kas Tu?“. ATSISIŲSK NEMOKAMAI!


E-knygoje rasite patarimus, meditaciją meilei, informaciją apie psichines atakas ir kaip iš jų išsilaisvinti, žinias apie amuletus bei talismanus ir įdomią gyvą istoriją Sudrumsta Siela...

Pamąstymai

Sielos kalba nepaiso jokių pasaulio taisyklių. Ji yra muzika, laisvai besiliejanti iš vidaus ir užpildanti visas žmonių gyvenimo spragas ir įtrūkius, išlyginanti visų nusivylimų randus, kuriuos teko patirti einant atšiauriu gyvenimo keliu. (A.Dainys)