Kodėl mes čia?

Kiekvienas iš mūsų yra mėnulis ir turi savo tamsiąją pusę, kurios niekas nemato.
(Mark Twain)

Kalendorius

October 2018
M T W T F S S
« Sep    
1234567
891011121314
15161718192021
22232425262728
293031  

Jūs čia esate todėl, kad tam atėjo laikas…

SEMINARAI

2018 m. Spalio 19 d. Kosmoenergetikos mokymai

Informacija skyrelyje SEMINARŲ TVARKARAŠTIS
Teirautis kosmoenergetika
@gmail.com

Nori sužinoti?

Amuletas su pasirenkama apsaugos programa
Užsakymo kodas: 110133
Kaina: 28.00€

Amuletas su pasirenkama apsaugos programa 
Užsakymo kodas: 110133  
Kaina: 28.00€

• Pakabuko dydis: 3 cm
• Pakabukas: cinko lydinio
• Grandinėlė: cinko lydinio
• Ilgis: 60 cm

Amuletas, kuris gali būti pakrautas ir suderintas konkrečiai jums viena iš šių programų. Pildant Amuleto užsakymo formą, prašome skyrelyje “Pastabos” nurodyti pasirinktą programą:

Apsauga nuo nužiūrėjimo
Apsauga nuo norinčių pakenkti žmonių
Apsauga nuo santykių trukdžių
Apsauga nuo netinkamų finansinių sprendimų
Apsauga nuo vagių

Apsauga nuo nužiūrėjimo apsaugo nuo asmenų, turinčių stiprią žvilgsnio, galią, spinduliuojančiių priešiškumą ar bet kokius negatyvius jausmus.
Nužiūrėjimas- tai žmogui atsiųsta ir jam kenkianti energinė- informacinė programa, kuri dažniausiai perduodama bendraujant, susitikus, turint kažkokį kontaktą- todėl panašūs pažeidimai ir vadinami nužiūrėjimais. Pikta linkintis asmuo, žvilgsniu kontaktuodamas su jam kažkuo neįtinkančiu asmeniu, turėdamas atitinkamą nusiteikimą, gali sužeisti neapsaugotą, tam nepasiruošusį arba gyvenimo situacijų nualintą (liga, praradimai, nesėkmės..) asmenį. Toks amuletas taip pat tiks apsaugai nuo apsimetančių draugų, kurie tiesiogiai nerodo savo priešiško nusiteikimo, tačiau žmogui už nugaros siunčia visokius blogus palinkėjimus.

Apsauga nuo norinčių pakenkti žmonių – jau platesnio pobūdžio apsauga nuo bet kokios negatyvios įtakos, energinio poveikio, psichologinio smurto, ateinančio iš jums norinčių pakenkti asmenų. Šis amuletas visiškai neutralizuos arba žymiai susilpnins bet kokio panašaus poveikio galią (priklausomai nuo individualių agresoriaus gebėjimų ir charakteristikų).

Amuletas, skirtas Apsaugai nuo santykių trukdžių . Paprastai kiekvienuose santykiuose pasitaiko ne itin malonių akimirkų, įsiskverbia nepasitikėjimas, pyktis, subujoja patirtos nuoskaudos. Tai gerokai trukdo bet kokiems bandymams išsaugoti santykius, neskatina atsižvelgti į partnerio ypatumus, didina atotrūkį ir šaltumą. Amuletas, saugantis nuo santykių trukdžių, padės harmonizuoti tvyrančias tarp partnerių nuotaikas, lengviau ir protingiau reaguoti į nepatinkančius dalykus, skatins įsiklausyti, suprasti, turėti kantrybės situacijose, kurios paprastai veda į konfliktus. Taip pat toks amuletas stipriai saugos nuo kitų asmenų kišimosi į santykius, nuo barnių ar konfliktų skatinimo, nuo įvairių planų sugriauti draugystę, partnerystę ar šeimą realizacijos.

Amuletas Apsaugai nuo netinkamų, klaidingų finansinių sprendimų . Tokia apsauga paprastai reikalinga žmonėms, kurie abejoja dėl savo sprendimų, dažnai klysta, pasiduoda kitų asmenų įtakai ir priima nepalankius savo finansinei gerovei sprendimus. Minimo amuleto veikimo zonoje, asmuo, kuriam yra suderintas amuletas, neskubės priimti sprendimų, susijusių su finansais ir intuityviai, veikiant amuleto programai, labiau pasidomės rengiamu sandoriu, pirkiniu, kurį nori įsigyti, bet kokiu finansiniu susitarimu. Asmuo lengviau ir greičiau gaus būsimą finansinį sprendimą lydinčią svarbią informaciją, pasidomės dalykais, kurie gali įtakoti tokio pasirinkimo rezultatą. Amuletas gali padėti būti taupesniam, racionaliau paskirstyti savo finansus, sėkmingiau ieškoti priemonių ir būdų, kad būtų pagerinta finansinė padėtis. Jis taip pat gali paskatinti sustoti ties netinkamu veiksmu, netinkamu sprendimu ir jo nedaryti- atidėti, derėtis dėl palankesnių sąlygų, ieškoti kitų variantų.

Amuletas Apsaugai nuo vagių . Amuletas savo apsauginėmis vibracijomis padės geriau apsaugoti jums aktualius dalykus. Paprastai tokio Amuleto veikimo zonoje pasireiškia energijos, skatinančios vagis atsisakyti savo sumanymų arba delsti, kol atsiras galimybė užtikrinti didesnį saugumą įprastomis priemonėmis. Šis Amuletas veikia santykyje su savo savininku (žmogumi, kuriam jis yra užprogramuotas). Savininkas pajunta, supranta ir gali lengviau užkirsti kelią vagystėms, pasirūpina, prisimena svarbias saugumo detales, yra akylus, intuityvus, subtiliau juntantis bet kokią grėsmę. Aplinkybės jam klostosi palankiau, padėdamos sustiprinti saugumą.

Kad tinkamai veiktų jūsų amuletas bus pakrautas viena iš pasirinktų programų ir pritaikytas saugomam asmeniui (tam kam yra užsakomas amuletas). Todėl užsakymo formoje reikia nurodyti to asmens, kuris naudos amuletą duomenis (vardą, pavardę ir gim.datą). Ypatingų ritualų metu, iššaukiant stiprias, reikiamas energijas, amuletas bus užpildytas reikiama programa, suderintas su saugomo asmens energinėmis charakteristikomis. Visa tai atliks profesionalūs specialistai iš portalo kosmoenergetika.lt, turintys ilgametę praktiką Lietuvoje ir užsienyje.


Security Code:
security code
Please enter the security code:

Siųsti užklausą

Iškilus neaiškumams susisiekite el. paštu: amuletai.k@gmail.com

Pamąstymai

Sielos kalba nepaiso jokių pasaulio taisyklių. Ji yra muzika, laisvai besiliejanti iš vidaus ir užpildanti visas žmonių gyvenimo spragas ir įtrūkius, išlyginanti visų nusivylimų randus, kuriuos teko patirti einant atšiauriu gyvenimo keliu. (A.Dainys)

Dėmesio- pas mus pradėjo veikti PAŽINČIŲ KAMPELIS

Žiūrėkite skyrelyje PAŽINTYS