fbpx

Knyga AIŠKIAREGĖ – sužinok ir įsigyk…

Knygos AIŠKIAREGĖ autorė - Elė Soul

Kodėl mes čia?

Kiekvienas iš mūsų yra mėnulis ir turi savo tamsiąją pusę, kurios niekas nemato.
(Mark Twain)

Kalendorius

July 2020
M T W T F S S
« Jun   Aug »
 12345
6789101112
13141516171819
20212223242526
2728293031  

Jūs čia esate todėl, kad tam atėjo laikas…

SEMINARAI

2020 m.Rugsėjo 2 d. Angelų terapijos užsiėmimų ciklo pradžia

Informacija skyrelyje SEMINARAI
Teirautis kosmoenergetika@gmail.com

Nori sužinoti?

Liepos 27 - Rugpjūčio 2 d. energijų horoskopas

ENERGIJŲ HOROSKOPAS

 

 Mus sups sudėtingos energijos, kurios provokuos, palies mūsų jautriausias ir greitai pažeidžiamas vietas, tad baimė ir įtampa skleisis būtent iš ten. Vertėtų atsigręžti į šeimą ir daugiau laiko leisti su artimais žmonėmis, o jeigu likusios užspaustos nuoskaudos ar nesutarimai – bandyti juos išsiaiškinti, nebeatidėliojant ir nebetęsiant kivirčų grandinės tolyn.

   

Stebėsime situaciją, kuomet atsisakius savo užmojų ir planų, numojus ranka į iki šiol visas pastangas, laiką ir energiją suryjančius reikalus, atmetus ambicijas ir atvirai išsakant savo poziciją – rezultatai pranoks pačius geriausias lūkesčius.

Laikas suprasti, kad didžiausia vertybė yra ne mūsų pasiekimai ar finansinės pergalės, o ryšių su artimaisiais atkūrimas, palaikymas ir bendrystė šeimoje bei giminėje.

Turėtume sulaukti įvairių naujovių, netikėtumų. Bus daug ko atsisakoma. Didelė dalis jau įsitvirtinusių mūsų gyvenime dalykų bus atmesta ir trauksis iš įprastos aplinkos. Mus pasiekiančios energijos skatins visos nusistovėjusios mokslo ar žinių sistemos koncepcijos pokyčius, turėsime šansą, progą kažką išgirsti, suprasti, o gal ir išbandyti visiškai naujai.

Vyresnio amžiaus ir į konservatyvumą linkusiems asmenims tai bus pakankami didelis iššūkis. Tai kas sena ir įprasta jiems vis dar atrodys teisinga ir saugu, o ateinančios naujovės- visiškai neištyrinėtos, per daug drastiškos ir gal būt pavojingos. Jiems norėsis visa tai, kas nauja ir intensyviai braunasi į gyvenimą, atmesti…

Šios savaitės energijos po truputį ves mus į pereinamąją būseną, daug kas taps abejotina, nebeaišku, o iki šiol buvusių autoritetų nuomonės išsiskirs.. Kils klausimai kuo vadovautis, kaip veikti, kur yra tiesa, kas gera, o kas bloga. Štai tokioje klausimų ir svarstymų maišalynėje vis dėl to teks veikti, judėti pirmyn ir stipriai rizikuoti.

Šią savaitę lengviau bus vaikams, jie lengviau priims naujas gyvenimo ir būties taisykles. Vaikai šią savaitę bus potencialūs laimėtojai, kurie rizikuos ir gaus trokštamą prizą, apdovanojimus, meilės atsaką…

Šios savaitės energijos intensyviai veiks mūsų endokrininę sistemą, netikėti hormonų pasikeitimai ir juos lydintys fizinio kūno bei emocijų pokyčiai, gali tapti išbandymu tiems, kas iki šiol jau turėjo panašių problemų.

Puoštis tiks rožinio kvarco papuošalais. Šią savaitę jie turės itin stiprią meilės energijos galią, padės išsklaidyti pesimizmą, pamiršti nuoskaudas, elgtis tolerantiškai ir į save priimti visa kas pozityvu ir gera.

 

 

aut. Eglė Gleščinskienė
http://www.kosmoenergetika.lt/
 

____________________________ * _____________________________

Kaip tau gali padėti ANGELŲ TERAPIJA- sužinok! ANGELŲ M

Comments are closed.

Knyga „Kas Tu?“. ATSISIŲSK NEMOKAMAI!


E-knygoje rasite patarimus, meditaciją meilei, informaciją apie psichines atakas ir kaip iš jų išsilaisvinti, žinias apie amuletus bei talismanus ir įdomią gyvą istoriją Sudrumsta Siela...

Elė Soul – Eglė Gleščinskienė

Elę Soul - Eglė Gleščinskienė

Elė Soul - Sielų gydovė ir darbo su subtiliomis energijomis specialistė, rašytoja, knygų "Langas tarp pasaulių" ir "Aiškiaregė" autorė

Pamąstymai

Sielos kalba nepaiso jokių pasaulio taisyklių. Ji yra muzika, laisvai besiliejanti iš vidaus ir užpildanti visas žmonių gyvenimo spragas ir įtrūkius, išlyginanti visų nusivylimų randus, kuriuos teko patirti einant atšiauriu gyvenimo keliu. (A.Dainys)