fbpx

Knyga AIŠKIAREGĖ – sužinok ir įsigyk…

Knygos AIŠKIAREGĖ autorė - Elė Soul

Kodėl mes čia?

Kiekvienas iš mūsų yra mėnulis ir turi savo tamsiąją pusę, kurios niekas nemato.
(Mark Twain)

Kalendorius

May 2020
M T W T F S S
« Apr   Jun »
 123
45678910
11121314151617
18192021222324
25262728293031

Jūs čia esate todėl, kad tam atėjo laikas…

SEMINARAI

2020 m. Birželio 3 d. Nuotoliniai MAGIJOS KURSAI - 1 modulis

Informacija skyrelyje SEMINARAI
Teirautis kosmoenergetika@gmail.com

Nori sužinoti?

Gegužės 25 - 31 d. energijų horoskopas

ENERGIJŲ HOROSKOPAS

 

Palaipsniui mus supanti erdvė, o atspindėdama ją ir aplinka vis labiau valysis nuo susikaupusio kenksmingo informacinio bagažo. Galime jausti emocinį palengvėjimą, laisvę ir atsipalaidavimą. Išties šis laikas labiausiai tiktų poilsiui, buvimui ramybėje ir tyloje. Jei sugebėsime ilgiau ir dažniau išlikti ramybės ir džiaugsmo būsenoje, palaipsniui įeisime į vis sakralesnių energijų vibracijas – čia rasime atgaivą ir kūnui, ir sielai…

Stipresnę galią įgaus mūsų dėmesys ir ketinimas. Kur link kreipsime savo mintis, apie ką galvosime ir ties kuo susikaupsime, ten pritrauksime daugiau aplinkos energijos, tad ten greičiau ir lengviau vyks norimi pokyčiai. Atkreipkime dėmesį, kad neturėtume mintimis nuklysti ten, kur apima nerimas, kur bijome ir dėl ko jaudinamės – savo dėmesiu galime sustiprinti ir kažkokius negatyvius dar tik bręstančius dalykus, pagreitinti jų realizaciją, suteikti kryptį.

Galime dažniau jausti nepaaiškinamą svaigulį – tarytum nuo įspūdžių, gyvastingumu trykštančios gamtos ar bendravimo su aplinkiniais. Lengvas apsvaigimas gali tapti kone nuolatine šios savaitės būsena, – sunku bus suprasti nuo ko jis prasideda, kas jį įtakoja ir kaip jį pašalinti. Tai ypatinga sąmonės būsena, – neįprastos mus supančios energinės vibracijos iššauks būtent tokius pojūčius, kurie bus  panašūs į per didelį jausmingumą, jausmų perkrovą, patyrimus, kurie nebus siejami su ankstesniais ir neberas atgarsio įprastoje mūsų patirčių atmintyje. Gal būt esate patyrę kvėpavimą, kuomet organizmas gauna daugiau nei įprastai deguonies – sąmonė atsiveria naujam patyrimui, viskas atrodo žymiai aštriau ir ryškiau, tačiau toks neįprastas aplinkos pasikeitimas kartu ir vargina, ir iššaukia didesnes apkrovas visai nervų sistemai.

Galime jaustis apsvaigę be svaigalų, pasisotinę be maisto ir pilni bendravimo džiaugsmo – be tiesioginio kontakto ir susitikimų.

Stebėkime save, stebėkime aplinką ir patirsime daug įdomių, iki šiol neatrastų dalykų…


 
aut. Eglė Gleščinskienė
http://www.kosmoenergetika.lt/
 

____________________________ * _____________________________

NUOTOLINIAI MAGIJOS KURSAI

kosmoenergetika@gmail.com arba tel.: 8-618-03054

 

Comments are closed.

Knyga „Kas Tu?“. ATSISIŲSK NEMOKAMAI!


E-knygoje rasite patarimus, meditaciją meilei, informaciją apie psichines atakas ir kaip iš jų išsilaisvinti, žinias apie amuletus bei talismanus ir įdomią gyvą istoriją Sudrumsta Siela...

Pamąstymai

Sielos kalba nepaiso jokių pasaulio taisyklių. Ji yra muzika, laisvai besiliejanti iš vidaus ir užpildanti visas žmonių gyvenimo spragas ir įtrūkius, išlyginanti visų nusivylimų randus, kuriuos teko patirti einant atšiauriu gyvenimo keliu. (A.Dainys)