fbpx

Knyga AIŠKIAREGĖ – sužinok ir įsigyk…

Knygos AIŠKIAREGĖ autorė - Elė Soul

Kodėl mes čia?

Kiekvienas iš mūsų yra mėnulis ir turi savo tamsiąją pusę, kurios niekas nemato.
(Mark Twain)

Kalendorius

April 2020
M T W T F S S
« Mar   May »
 12345
6789101112
13141516171819
20212223242526
27282930  

Jūs čia esate todėl, kad tam atėjo laikas…

SEMINARAI

2020 m.Rugsėjo 2 d. Angelų terapijos užsiėmimų ciklo pradžia

Informacija skyrelyje SEMINARAI
Teirautis kosmoenergetika@gmail.com

Nori sužinoti?

Balandžio 6 - 12 d. energijų horoskopas

ENERGIJŲ HOROSKOPAS

Tai fortūnos laikas. Nusimato daug netikėtumų. Bet kokie įvykiai gali pakrypti netikėta linkme. Tereiks mažmožio: vėjo gūsio, prisilietimo, postūmio, – atrodys, kad pasaulis daug labiau priklauso nuo mūsų minčių, nei manėme iki tol.

Gali trūkti tvirto pamato po kojomis. Nebesijausime pakankamai užtikrinti savo darbuose, pagrindas po kojomis svyruos ir stabilumo arba aiškumo visiškai nebus. Lyg loterijoje, – taip dabar gyvenime galime išlošti pergalę prieš grėsmes ir baimes, tačiau mus pasiekti gali ir pralaimėjimas, kuriam nesirengėme. Truks kontrolės ir aiškumo, vis labiau nirsime į chaosą. Pasaulis ragins mus sustoti ir pripažinti, kad veikia daugiau nežinomųjų, nei galime suskaičiuoti ir įvertinti. Dabar jie reikšis stipriau, tad netikėtumų bus daugiau…

Lengviau bus susisieti su anapusiniu pasauliu, mirusiais, gauti iš jų kažkokią informaciją ar patarimus, suvokti praeityje vykusių svarbių dalykų esmę. Neskubėkime, nes po bet kokio lygio kontakto su mirusiais, bus sunku nutraukti atsiradusį energetinį – informacinį ryšį, kuris gali tapti pavojingu, gyvąjį ir mirusįjį jungiančiu kanalu. Nepatartinos jokios praktikos su mirusiaisiais, su išėjusiais į Anapilį artimaisiais. Nereikėtų šią savaitę be ypatingo reikalo lankytis kapuose, mirimo ar žūties vietose. Nerimstantys, negalintys pasitraukti į aukštesnius lygmenis mirusieji ieškos sau aukų – energijos terpės, kuri jiems padėtų „pasimaitinti“, įgauti galios ir, tegul per kažką, atlikti neužbaigtus reikalus.

Fiziniame lygmenyje ši savaitė bus sunkesnė tiems, kas turi virškinimo problemų, kas nekreipia dėmesio į savo maitinimosi būdą, režimą, neatsižvelgia į savo kūno poreikius. Dažniau gali kilti įvairios virškinimo problemos, subtiliau į bet kokius neatitikimus reaguos vidaus organai, kuriems nedaug tereiks, kad atsinaujintų buvusios problemos, anksčiau iki galo neišgydytos ligos ar negalavimai. Organizmas jautriau reaguos į emocines būsenas ir aplinką, tad bet kokie išorės neatitikimai, išaugusi įtampa ar stresas fiziniame kūne atsilieps įvairiomis nemaloniomis reakcijomis. Būsime mokomi labiau įsiklausyti į savo kūną, atkreipti dėmesį į jo siunčiamus signalus, atskirti valgymą nuo reikalų sprendimo.

Turintiems virškinimo problemų, tai bus palankus metas pagaliau imtis jų sprendimo, gal būt keisti mitybos režimą, rinktis lengvesnį ir sveikesnį maistą ar kažkokią gydančią bei valančią dietą.

Puikus bet kokių santykių ar bendravimo aspektas – atsiras daugiau tiesmukumo, tad taps aiškiau, suprantamiau, ko iš mūsų tikisi partneris, bendradarbis, klientas ar bet koks kitas asmuo, su kuriuo turime reikalų. Apsimetinėjimo  ir meilikavimo kaukės kris arba bus nuplėštos aplink siaučiančios ligos. 

Palankiai mus veiks, padės atsipalaiduoti, pašalinti įtampą bei erzelį, lengvų ir švelnių pastelinių tonų spalvos. Rinkimės subtiliai derančius, įvairų atspalvių neryškius rūbus ir prie jų, jeigu turime, kažkokius aukso spalvos aksesuarus. Tinkami papuošalai- aukso spalvos ar paties aukso metalo. Subtilios aukso vibracijos padės mums susiderinti su gana kontrastingomis energijomis ir savo dėmesį nukreipti ten, kur vis dar trūks darnos, balanso, harmonijos. 

 

 
aut. Eglė Gleščinskienė
http://www.kosmoenergetika.lt/
 

____________________________ * _____________________________

AMULETAI – TALISMANAI – ENERGINIAI HARMONIZATORIAI – užsakymai internetu!

Nepraleisk progos įsigyti specialiai tau suderintą Amuletą…

Comments are closed.

Knyga „Kas Tu?“. ATSISIŲSK NEMOKAMAI!


E-knygoje rasite patarimus, meditaciją meilei, informaciją apie psichines atakas ir kaip iš jų išsilaisvinti, žinias apie amuletus bei talismanus ir įdomią gyvą istoriją Sudrumsta Siela...

Elė Soul – Eglė Gleščinskienė

Elę Soul - Eglė Gleščinskienė

Elė Soul - Sielų gydovė ir darbo su subtiliomis energijomis specialistė, rašytoja, knygų "Langas tarp pasaulių" ir "Aiškiaregė" autorė

Pamąstymai

Sielos kalba nepaiso jokių pasaulio taisyklių. Ji yra muzika, laisvai besiliejanti iš vidaus ir užpildanti visas žmonių gyvenimo spragas ir įtrūkius, išlyginanti visų nusivylimų randus, kuriuos teko patirti einant atšiauriu gyvenimo keliu. (A.Dainys)