fbpx

Knyga AIŠKIAREGĖ – sužinok ir įsigyk…

Knygos AIŠKIAREGĖ autorė - Elė Soul

Kodėl mes čia?

Kiekvienas iš mūsų yra mėnulis ir turi savo tamsiąją pusę, kurios niekas nemato.
(Mark Twain)

Kalendorius

March 2020
M T W T F S S
« Feb   Apr »
 1
2345678
9101112131415
16171819202122
23242526272829
3031  

Jūs čia esate todėl, kad tam atėjo laikas…

SEMINARAI

2020 m. Birželio 3 d. Nuotoliniai MAGIJOS KURSAI - 1 modulis

Informacija skyrelyje SEMINARAI
Teirautis kosmoenergetika@gmail.com

Nori sužinoti?

Kovo 23- 29 d. energijų horoskopas

ENERGIJŲ HOROSKOPAS


Mus sups pakankamai sunkios ir aštrios energijos, atsiliepdami į jas, elgsimės desperatiškai, mūsų aplinkoje kils daugiau nei įprastai prieštaravimų, konfliktų, įvairių iššūkių ir trukdžių.

Dažnai jausime įtampą, kuri gali virsti net panikos atakomis, skubėsime, mėtysimės nuo vieno dalyko prie kito ir taip tik dar labiau viską trikdysime.

Galime sulaukti griežtesnių valdžios reikalavimų ar ribojimų, privalėsime susiimti ir laikytis tvarkos, bet kokius reikalavimus taikyti ne kitiems, o sau.

Jausimės pažeidžiami, nesaugūs, sutrikę ir pavargę. Pažinsime kitokią partnerio ar šalia esančio žmogaus pusę, mūsų aplinkoje atsiras daugiau destrukcijos, kas sąlygos priverstinį sustojimą, poreikį  viską apmąstyti  ir spręsti kaip veiksime dabar, pasikeitus bendravimo sąlygoms ir taisyklėms.

Turėtume kontroliuoti į mus patenkančią informaciją, saugotis nuo negatyvios informacijos srauto, blogų naujienų ar stresą dar labiau didinančių žinių, – į save lengviau ir greičiau įsileisime negatyvias programas, o tai sąlygos energijos praradimą, pesimizmą, įvairaus pobūdžio paniką ir baimę… 

Išlaikydami apie save informacinę švarą ir ramybę, apsisaugosime nuo įvairaus pobūdžio negatyvių dalykų, išliksime darnoje ir nebūsime taip lengvai emociškai pažeidžiami.

Mūsų aplinkoje po truputį atsiras šviesesnių energijų, tačiau tam, kad jas priimtume prireiks susitelkimo, proto ir minčių ramybės, o tai pasiekti padės meditacija, malda ar bet kokios, atpalaiduojančios ir padedančios atgauti vidinę darną ir emocinę pusiausvyra, praktikos. 

 

 
aut. Eglė Gleščinskienė
http://www.kosmoenergetika.lt/
 

____________________________ * _____________________________

KOSMOENERGETIKA – PUIKUS ĮRANKIS TAVO RAMYBEI IR STIPRYBEI

 

Comments are closed.

Knyga „Kas Tu?“. ATSISIŲSK NEMOKAMAI!


E-knygoje rasite patarimus, meditaciją meilei, informaciją apie psichines atakas ir kaip iš jų išsilaisvinti, žinias apie amuletus bei talismanus ir įdomią gyvą istoriją Sudrumsta Siela...

Pamąstymai

Sielos kalba nepaiso jokių pasaulio taisyklių. Ji yra muzika, laisvai besiliejanti iš vidaus ir užpildanti visas žmonių gyvenimo spragas ir įtrūkius, išlyginanti visų nusivylimų randus, kuriuos teko patirti einant atšiauriu gyvenimo keliu. (A.Dainys)