fbpx

Knyga AIŠKIAREGĖ – sužinok ir įsigyk…

Knygos AIŠKIAREGĖ autorė - Elė Soul

Kodėl mes čia?

Kiekvienas iš mūsų yra mėnulis ir turi savo tamsiąją pusę, kurios niekas nemato.
(Mark Twain)

Kalendorius

March 2020
M T W T F S S
« Feb   Apr »
 1
2345678
9101112131415
16171819202122
23242526272829
3031  

Jūs čia esate todėl, kad tam atėjo laikas…

SEMINARAI

2020 m. Birželio 3 d. Nuotoliniai MAGIJOS KURSAI - 1 modulis

Informacija skyrelyje SEMINARAI
Teirautis kosmoenergetika@gmail.com

Nori sužinoti?

Kovo 16 - 22 d. energijų horoskopas

ENERGIJŲ HOROSKOPAS


Jausime išorės spaudimą, – visa kas mums rūpi, ką norime kažkaip sutvarkyti – kels didesnį emocinį, psichologinį ir net fizinį spaudimą. Tvyros katarsio ir laukimo kažko ypatingo, svarbaus ir kartu bauginančio, nuotaikos.

Norėsime veikti ką nors svarbaus, tačiau trūks susitelkimo ir ramybės. Norėsis važiuoti, keliauti, judėti ir sunku bus išsėdėti vienoje vietoje. Karštligiškos tinkamos veiklos, pozicijos ir režimo paieškos, augins dirglumą, jausime, kad kone viskas slysta iš po kojų ir jau niekuo nebegalime būti nei tikri, nei garantuoti.

Pajusime griūvančios rutinos įtaką, bei kaip tai mus veikia. Trūks aiškumo, konkretumo ir saugumo. Iki šiol susikurto pasaulio pamatai grius, tad nežinomybė bus kone didžiausias baubas, gąsdinantis naujovėmis ir įprastų dalykų ribojimu.

Jeigu būsime priversti likti vienoje vietoje ir negalėsime fiziškai kažkur vykti ir keisti vietą, tuomet „judėsime“ savo jausmuose, perkratysime juos ieškodami nepastebėtų sąsajų, priežasčių ir reikšmingų detalių, gilinsimės emocijose, keliausime į norimas vietas mintyse. Trokšdami atgauti ramybę ir pasijusti geriau, leiskime sau didesnes fizines apkrovas, daugiau sportuokime, užsiimkime buities darbais, o jeigu tik leidžia oras ir sąlygos, pasivaikščiokime gamtoje. Už vairo būkime atsargesni, nes trūkstant susitelkimo, augs avarijų ir traumų pavojus, būsime nelabai atidūs, per daug skubėsime, nesugebėsime tinkamai koncentruoti dėmesio į tai, ką atliekame.

Vis dėl to tai bus laikas, kai mūsų gyvenime atsiras daugiau meilės, daugiau laiko sau ir santykiams su šalia esančiais žmonėmis. Visgi neapsigaukime, nes ieškodami ramybės ir saugumo, galime pulti į meilės glėbį tiems žmonėms, kuriems ypatingų jausmų nejaučiame. 

Humoras taps stebuklingu ginklu, kuris šią savaitę padės mums įveikti sunkumus. Jei tik sugebėsime rasti bent mažiausią užuominą, linksmybės kibirkštėlę juokui iš savęs paties, iš mus gąsdinančios situacijos, jei šypsosimės savo širdimi, tai žymiai sumažinsime bet kokių nemalonių situacijų riziką, neprisidarysime per daug bėdos ir apsaugosime savo širdį nuo bereikalingų apkrovų, o kartu ir stiprinsime imuninę sistemą.

Tad šypsokimės, juokimės, dainuokime, pabūkime vaikais, kurie žaidžia ir randa užsiėmimus pačiose netikėčiausiose situacijose ar vietose…

 
aut. Eglė Gleščinskienė
http://www.kosmoenergetika.lt/
 

____________________________ * _____________________________

NUOTOLINIAI KOSMOENERGETIKOS KURSAI- sužinok, sudalyvauk išmok..

Comments are closed.

Knyga „Kas Tu?“. ATSISIŲSK NEMOKAMAI!


E-knygoje rasite patarimus, meditaciją meilei, informaciją apie psichines atakas ir kaip iš jų išsilaisvinti, žinias apie amuletus bei talismanus ir įdomią gyvą istoriją Sudrumsta Siela...

Pamąstymai

Sielos kalba nepaiso jokių pasaulio taisyklių. Ji yra muzika, laisvai besiliejanti iš vidaus ir užpildanti visas žmonių gyvenimo spragas ir įtrūkius, išlyginanti visų nusivylimų randus, kuriuos teko patirti einant atšiauriu gyvenimo keliu. (A.Dainys)