fbpx

Knyga AIŠKIAREGĖ – sužinok ir įsigyk…

Knygos AIŠKIAREGĖ autorė - Elė Soul

Kodėl mes čia?

Kiekvienas iš mūsų yra mėnulis ir turi savo tamsiąją pusę, kurios niekas nemato.
(Mark Twain)

Kalendorius

March 2020
M T W T F S S
« Feb   Apr »
 1
2345678
9101112131415
16171819202122
23242526272829
3031  

Jūs čia esate todėl, kad tam atėjo laikas…

SEMINARAI

2020 m. Birželio 3 d. Nuotoliniai MAGIJOS KURSAI - 1 modulis

Informacija skyrelyje SEMINARAI
Teirautis kosmoenergetika@gmail.com

Nori sužinoti?

Kovo 2 - 8 d. energijų horoskopas

ENERGIJŲ HOROSKOPAS

 

Mus pasieks stabilizuojančių energijų banga, skirta nedarnos, agresijos ir net karo veiksmų slopinimui. Tai bus labai aukšto intensyvumo, energijos, nešančios darnos, kūrybos, laisvės ir šviesos vibracijas, besiskleidžiančias į daugelį mūsų gyvenimo sričių. Vis dėl to bus ir trukdžių, tad sujudintus vandenis – visuomenės nuotaikas ir toliau drums panika, nežinia iš kur kylančios grėsmės ir sumaištis.

Labai netikėta, – mūsų aplinkoje sąveikaus dvejopos, dvilypės energijos, vienos – aštrios ir impulsyvios, ir šios naujosios – harmonizuojančios bet kokius per daug aštrius ir pavojingus procesus.

Prognozuoti galutinę prieštaringų energijų sąveiką pakankamai sunku. Atsidursime potvynio – atoslūgio veikimo sferoje, būsime veikiami besikeičiančių, prieštaringų energijų.

Ateinanti harmonijos ir darnos banga ypač palies asmenis, trokštančius į savo gyvenimą pasikviesti meilę, išaukštintą, besąlyginę, betarpišką, absoliučią meilę,- šie asmenys gali tikėtis ypatingų dovanų, gilių harmonijos ir darnos patyrimų ir meilės raiškos, kuri per juos skleisis kitiems žmonėms.

Meilės energija bus apdovanoti visi mylintys – atsiras daugiau darnos, vienas kito supratimo, pakantumo ir tolerancijos. Mus pasiekianti energija skatins intensyvų  bet kokio pozityvaus proceso vystymąsi. Kai tik pajausime, patirsime, kad kažkas mums pradėjo sektis – tos sėkmės daugės, pozityvumo ir trokštamų dalykų mūsų gyvenime rasis daugiau. Juos dažniau pastebėsime, įvertinsime ir džiaugsimės.

Jeigu veiksime klausydami savo „vidinio balso“, „širdies balso“ galime tikėtis pataisyti mus netenkinančius santykius, įžiebti naują meilės liepsną šeimoje, atgaivinti priblėsusius jausmus.

Mūsų aplinkoje labiau skleisis moteriškojo prado energijos,- jos giliau palies visas moteris, mergaites, – būtent joms dažniau šypsosis sėkmė, jos gali tapti neįkainuojamu bet kokių derybų įrankiu. Šilta, mylinti, atvira, pasiruošusi pokyčiams ir kompromisams moters širdis padės kurti stebuklus – sutaikys besipykstančius asmenis, nuslopins konfliktus, ras susipriešinusioms grupėms tinkamus kompromisus, atkurs bendrystę tarp nesutariančių jėgų.

Energijos mus veiks potvyniais, – jausime tai stipresnį, tai silpnesnį išorės jėgų poveikį, įtakojantį mūsų norus, sprendimus ir pasirenkamas priemones jiems įgyvendinti. Kartais užteks luktelėti palankaus meto, kuomet su potvynio banga gebėsime realizuoti savo sumanymą, arba patekę į harmonizuojantį srautą, stebėsime, kaip nuslopinamas kažkoks nedarnus mūsų ketinimas, kylantis konfliktas ar įsižiebusi nesantarvė.

Svarbiausia bus nepasiduoti mums brukamam požiūriui ar nuotaikoms, – stiprybę pasistenkime atrasti savyje, o ne išorėje.

Bus tikrai įdomu ir nauja…

 

aut. Eglė Gleščinskienė
http://www.kosmoenergetika.lt/
 

____________________________ * _____________________________

Kosmoenergetikos pradmenų seminaras – išmok valdyti energijas

Sužinok, sudalyvauk, patirk…

Comments are closed.

Knyga „Kas Tu?“. ATSISIŲSK NEMOKAMAI!


E-knygoje rasite patarimus, meditaciją meilei, informaciją apie psichines atakas ir kaip iš jų išsilaisvinti, žinias apie amuletus bei talismanus ir įdomią gyvą istoriją Sudrumsta Siela...

Elė Soul – Eglė Gleščinskienė

Elę Soul - Eglė Gleščinskienė

Elė Soul - Sielų gydovė ir darbo su subtiliomis energijomis specialistė, rašytoja, knygų "Langas tarp pasaulių" ir "Aiškiaregė" autorė

Pamąstymai

Sielos kalba nepaiso jokių pasaulio taisyklių. Ji yra muzika, laisvai besiliejanti iš vidaus ir užpildanti visas žmonių gyvenimo spragas ir įtrūkius, išlyginanti visų nusivylimų randus, kuriuos teko patirti einant atšiauriu gyvenimo keliu. (A.Dainys)