fbpx

Knyga AIŠKIAREGĖ – sužinok ir įsigyk…

Knygos AIŠKIAREGĖ autorė - Elė Soul

Kodėl mes čia?

Kiekvienas iš mūsų yra mėnulis ir turi savo tamsiąją pusę, kurios niekas nemato.
(Mark Twain)

Kalendorius

February 2020
M T W T F S S
« Jan   Mar »
 12
3456789
10111213141516
17181920212223
242526272829  

Jūs čia esate todėl, kad tam atėjo laikas…

SEMINARAI

2020 m. Birželio 3 d. Nuotoliniai MAGIJOS KURSAI - 1 modulis

Informacija skyrelyje SEMINARAI
Teirautis kosmoenergetika@gmail.com

Nori sužinoti?

Vasario 17 - 23 d. energijų horoskopas

ENERGIJŲ HOROSKOPAS


Šią savaitę išaugs laisvės poreikis, darysis per daug ankšta savo aplinkoje, bręs troškimas priimti svarbų sprendimą ir pagaliau imtis veiksmų, kad vyktų norimi pokyčiai. Tam nebus palankus laikas, nes aplinkos energijos stabdys, vers gręžiotis atgal, kels įvairius trukdžius, kad dar kartą viską apmąstytume ir tik tuomet priimtume sprendimus.

Galime sulaukti aiškių vizijų, nuojautų mus nukreipiančių kita kryptimi, stabdančių, verčiančių abejoti. Būsime supami energijų, kurios ardys tai, kas mūsų gyvenime yra nedarnu ir neharmoninga, tad bus pajudintos, išryškintos tos sritys ir vietos, kur elgiamės neteisingai, kur kenčiame, patiriame pyktį ar baimę. Tikėtinos permainos būtent tokiose nedarniose gyvenimo ir veiklos bei santykių srityse, – griaunanti veikla bus stabdoma, santykiai ardomi, o mūsų pasirinkimai ir norai keičiami.

Ramybe galės džiaugtis tie, kas savo gyvenimą jau bemaž sutvarkė ir nukreipė darnia ir harmoninga linkme, nors ir juos gali įtakoti valstybės, šalies vadovų sprendimai dėl kažkokių globalių pertvarkymų. Nebus lengva, dažnai lydės abejonės, o neatsakyti klausimai kels įtampą. Galime justi visos aplinkos stabdymą, pradėti dvejoti dėl ankstesnių savo sprendimų. Palankus laikas grįžti prie anksčiau pradėtų ir nebaigtų reikalų, projektų, kūrybinių sumanymų ir veiklos. Ankstesnis indėlis, lyg subrendusi ir augti pasiruošusi sėkla, prašysis dėmesio ir truputėlio pastangų.

Dažniau kils kelionių į užsienį idėjos, persikėlimo gyventi kitur, veiklos užsienyje vizijos. Galime sulaukti pasiūlymų iš užsienio partnerių, taip pat mus dažniau ir greičiau, tikslingiau pasieks informacija apie įvairius mokymus ir studijas, plečiančias mūsų pasaulėžiūrą ir galimybes.

Pikti, nusivylę, viskuo nepatenkinti ir visus kritikuojantys asmenys šią savaitę gali išgyventi didelių sunkumų tarpsnį, kuomet visa tai, ką jie iki šiol negatyvaus siųsdavo ir savo mintimis ar ketinimais spinduliuodavo į aplinką, dabar su visa jėga grįš jiems atgal. Tad kiekvienas galime tikėtis pas mus sugrįžtant savo paties sukurtų negatyvių scenarijų ir palinkėjimų. Taigi išaugs nenumatytų įvykių tikimybė, mūsų planai gali būti akimirksniu sugriauti, o lydėjusi sėkmė išliks tik šalia tų, kurių gyvenime yra pakankamai darnos ir ramybės.

Būsime transformuojančių energijų sraute, tačiau kol kas patartina susilaikyti nuo drastiškų sprendimų: tiesiog stebėkite aplinką ir save, išgryninkite ketinimus, atlikite paruošiamuosius darbus ir užsiimkite tuo, ką seniai darote…

 

aut. Eglė Gleščinskienė
http://www.kosmoenergetika.lt/
 

____________________________ * _____________________________

SUSITINKAME KNYGŲ MUGĖJE – Autorė Elė Soul ir knyga AIŠKIAREGĖ
 

https://aiskiarege.lt/naujienos/renginiai/

 

Stebėk Facebooke https://www.facebook.com/Aiskiarege/

 

 

Comments are closed.

Knyga „Kas Tu?“. ATSISIŲSK NEMOKAMAI!


E-knygoje rasite patarimus, meditaciją meilei, informaciją apie psichines atakas ir kaip iš jų išsilaisvinti, žinias apie amuletus bei talismanus ir įdomią gyvą istoriją Sudrumsta Siela...

Elė Soul – Eglė Gleščinskienė

Elę Soul - Eglė Gleščinskienė

Elė Soul - Sielų gydovė ir darbo su subtiliomis energijomis specialistė, rašytoja, knygų "Langas tarp pasaulių" ir "Aiškiaregė" autorė

Pamąstymai

Sielos kalba nepaiso jokių pasaulio taisyklių. Ji yra muzika, laisvai besiliejanti iš vidaus ir užpildanti visas žmonių gyvenimo spragas ir įtrūkius, išlyginanti visų nusivylimų randus, kuriuos teko patirti einant atšiauriu gyvenimo keliu. (A.Dainys)