fbpx

Knyga AIŠKIAREGĖ – sužinok ir įsigyk…

Knygos AIŠKIAREGĖ autorė - Elė Soul

Kodėl mes čia?

Kiekvienas iš mūsų yra mėnulis ir turi savo tamsiąją pusę, kurios niekas nemato.
(Mark Twain)

Kalendorius

January 2020
M T W T F S S
« Dec   Feb »
 12345
6789101112
13141516171819
20212223242526
2728293031  

Jūs čia esate todėl, kad tam atėjo laikas…

SEMINARAI

2020 m. Birželio 3 d. Nuotoliniai MAGIJOS KURSAI - 1 modulis

Informacija skyrelyje SEMINARAI
Teirautis kosmoenergetika@gmail.com

Nori sužinoti?

Sausio 6 - 12 d. energijų horoskopas

ENERGIJŲ HOROSKOPAS

 

Vienokia ar kitokia forma patirsime savo priklausomybę nuo materialaus pasaulio, nuo jame srūvančios pinigų energijos, žmonių, galinčių už mus spręsti ko reikia, ką galime daryti, kur privalome būti. Mūsų viršininkai, darbdaviai, autoritetingi asmenys rodys savo valią ir jų veikiami būsime verčiami elgtis ir veikti priešingai savo Dvasinėms nuostatoms.

Mus supančios energijos ypač stipriai veiks žemutiniame, grubiame materialiame plane.

Išryškės mūsų slepiamos priklausomybės, jusime stiprų norą vėl daryti tai, ko stengiamės atsisakyti, nuo ko bandome išsilaisvinti, ką savyje neigiame. Nederėtų šią savaitę pasirašinėti finansinių įsipareigojimų, skolintis pinigų, pasirašyti kitokio pobūdžio įpareigojančias sutartis.

Tai bus mūsų savanoriškas sandėris, kad sutinkame būti priklausomi; šie sandėriai vėliau atneš mums daugiau vargo ir žalos, kol juos užbaigsime, išspręsime ir nuo jų išsilaisvinsime.

Energijos reikšis ir plėsis fiziologiniame plane, intensyvesni ir sunkiau valdomi bus mūsų instinktai. Dažniau savo elgesiu būsime panašūs į gyvulius, reikalaujančius ir besistengiančius patenkinti kažkokius savo poreikius, nei į Dvasingus, jautrius, gebančius suvokti ir suvaldyti savo troškimus asmenis. Jausmai, emocijos, aistros pastūmės elgtis brutaliau, grubiau, nepaisyti kitų žmonių erdvės, norų bei nepritarimo.

Giliau, net patiems mums iki galo to nesuvokiant ir nejaučiant, būsime valdomi savo vidinių baimių, reikšis priklausomybė nuo anksčiau patirtų būsenų ir emocijų,- sprendimus dažnai lems ne sąmoningas protas, o mūsų nenuspėjama pasąmonė, pilna įvairiapusės sukauptos patirties, apie kurią net galime nežinoti. Sunkiau bus kontroliuojama seksualinė energija, galime patirti stiprią trauką, norą, poreikį būti su kažkuo,- tokių norų realizavimas gali atgaivinti su panašiomis situacijomis susijusią patirtį, košmarus ir įvairias blogybes. Sunkiau bus matyti, suvokti ir įvertinti visumą, orientuosimės ir koncentruosimės tik ties kažkokiu mums svarbiu objektu, vedami savo jausmų bei emocijų, instinktų ir patirties, kuri seniai išdilusi iš mūsų sąmoningos atminties bei prisiminimų.

Šios savaitės energijos gali aktyvuoti ir paskatinti veikti tamsos ir blogio jėgas. Bet kokie žmonių priimami sprendimai, pradedant nuo asmeninių, buitinių, šeimos ar kolektyvo dalykų ir iki pačių svarbiausių atsakingų valdžios pareigūnų sprendimų gali būti įtakojami egoistinių paskatų, noro pasipelnyti, parodyti jėgą ir valdžią, sumenkinti kitus asmenis ar struktūras. Egoizmas, aistra, kerštas, poreikis bet kokiomis priemonėmis pasiekti rezultatą, skatins į pagalbą ateiti ir reikštis tamsos ir blogio jėgoms. Taip patys į savo gyvenimą galime prisikviesti nemalonią „draugiją“, dvasias ar esybes, su kuriomis įprastai nenorime turėti jokių reikalų.

 

aut. Eglė Gleščinskienė
http://www.kosmoenergetika.lt/

____________________________ * _____________________________

SEMINARAS INTERNETU – KARTU SU MEILE…

Teirautis kosmoenergetika@gmail.com

Comments are closed.

Knyga „Kas Tu?“. ATSISIŲSK NEMOKAMAI!


E-knygoje rasite patarimus, meditaciją meilei, informaciją apie psichines atakas ir kaip iš jų išsilaisvinti, žinias apie amuletus bei talismanus ir įdomią gyvą istoriją Sudrumsta Siela...

Elė Soul – Eglė Gleščinskienė

Elę Soul - Eglė Gleščinskienė

Elė Soul - Sielų gydovė ir darbo su subtiliomis energijomis specialistė, rašytoja, knygų "Langas tarp pasaulių" ir "Aiškiaregė" autorė

Pamąstymai

Sielos kalba nepaiso jokių pasaulio taisyklių. Ji yra muzika, laisvai besiliejanti iš vidaus ir užpildanti visas žmonių gyvenimo spragas ir įtrūkius, išlyginanti visų nusivylimų randus, kuriuos teko patirti einant atšiauriu gyvenimo keliu. (A.Dainys)