fbpx

Knyga AIŠKIAREGĖ – sužinok ir įsigyk…

Knygos AIŠKIAREGĖ autorė - Elė Soul

Kodėl mes čia?

Kiekvienas iš mūsų yra mėnulis ir turi savo tamsiąją pusę, kurios niekas nemato.
(Mark Twain)

Kalendorius

December 2019
M T W T F S S
« Nov   Jan »
 1
2345678
9101112131415
16171819202122
23242526272829
3031  

Jūs čia esate todėl, kad tam atėjo laikas…

SEMINARAI

2020 m. Balandžio 9 d. Nuotolinis Kosmoenergetikos pradžios seminaras!!!

Informacija skyrelyje SEMINARAI
Teirautis kosmoenergetika
@gmail.com

Nori sužinoti?

Gruodžio 30 - Sausio 5 d. energijų horoskopas

ENERGIJŲ HOROSKOPAS

 

Tai virsmo laikas. Pasirinkimo laikas, kuomet ypač aktyviai reikšis įvairios transformaciją sąlygojančios programos. Šiame tarpsnyje aktyvuosis stiprūs, per genetinę liniją persiduodantys veiksniai: galime justi prievartą, būtinybę įvykdyti, užbaigti visai su mumis nesusijusius, mums nereikalingus, neaktualius dalykus. Galime elgtis taip, kaip mums patiems nebūdinga, – šitaip mus veiks pasąmonė ir joje saugomi protėvių kodai.

Šis laikas gali iškelti ir kažkokį ilgalaikį, mums svarbų pasirinkimą ar kryptį, – tokio pasirinkimo veiksmai ir pasekmės lydės mus kone visus metus.

Galime užmegzti pažintį, o nepažįstamas sutiktas žmogus nesunkiai mums taps ypatingai artimas ir svarbus.

Tai ir ilgalaikių sprendimų metas, galime sėkmingai apsispręsti dėl tolesnės savo realizacijos, dėl darbo ar veiklos, rinktis partnerius į savo komandą, spręsti gyvenamosios vietos klausimus. Vis dėl to mums dažniau prireiks kantrybės, – bet kokie ilgalaikiai sprendimai pareikalaus ilgo pasiruošimo, įvairių įtakojančių procesą dalykų analizės, gebėjimo eiti į kompromisus. Rezultatus ir trokštamą atpildą gaus tik tie, kas mokės laukti, kas atsisakys skubėjimo, partnerių ar draugų spaudimo bei įtakos dėl reikiamų veiksmų.

Bet kokia situacija vystysis lėčiau, o, kad būtų pasiekta darnesnė ir harmoningesnė pozicija, prireiks laiko tam, kad aprimtų sujudusios ar neapsisprendžiančios jėgos, su tuo susiję asmenys.

Būsime ugdomi prisitaikyti prie to, ką turime dabar, priimti bet kokią, tegul ir mums nelabai patinkančią situaciją, o tik paskui judėti, kad tai keistume į gerąją pusę. Teks daugiau bendradarbiauti su kitais asmenimis, kartais truks dinamikos, užkliudysime ir narpliosime kitus pašalinius dalykus. Adaptacija prie aplinkybių, sąlygų, kartu veikiančių žmonių atneš pačius palankiausius rezultatus, tad jei tik sugebėsime išlaukti tiek kiek reikės- dažniausiai laimėsime. O jei mums truks kantrybės ir nenorėsime atsisakyti sau priimtino intensyvaus tempo- galime būti išmesti už „borto“ ilgam laikui.

Šios savaitės energijos po truputį padės mums išryšinti ir suvokti svarbius, reikalingus dalykus. Palaipsniui, žingsnelis po žingsnelio skleisis ir atsivers paslaptys, augs sąmoningumas, o su jais ir mūsų požiūris į tam tikrus dalykus. 

Lengviau ir greičiau bus pažeidžiamos mūsų emocijos. Pasistenkime dažniau atkreipti dėmesį į savo kvėpavimą, paviršinis, užspaustas, trūkčiojantis kvėpavimas mums kalbės apie stresą, įtampą, nuolatinį nerimą ir jaudulį, kurį patiriame.  Tad  puiki priemonė atsipalaiduoti, nuraminti įsijautrinusias emocijas ir per daug griežtą protą – bus gilaus ir harmoningo kvėpavimo praktikos. Net ir dėmesys, kuriuo seksime, kaip kvėpuojame, kaip keičiasi mūsų kvėpavimo ritmas, įkvėpimo ir iškvėpimo pobūdis esant vienai ar kitai situacijai, padės sumažinti streso lygį, suprasti, kada pereiname į nepalankią, pavojingą savo kūnui bei jausmams, būseną.

 
aut. Eglė Gleščinskienė
http://www.kosmoenergetika.lt/

____________________________ * _____________________________

THETA HEALING®  STUDIJOS KAUNE
Teirautis kosmoenergetika@gmail.com arba tel.: +37061803054
 
 

Comments are closed.

Knyga „Kas Tu?“. ATSISIŲSK NEMOKAMAI!


E-knygoje rasite patarimus, meditaciją meilei, informaciją apie psichines atakas ir kaip iš jų išsilaisvinti, žinias apie amuletus bei talismanus ir įdomią gyvą istoriją Sudrumsta Siela...

Pamąstymai

Sielos kalba nepaiso jokių pasaulio taisyklių. Ji yra muzika, laisvai besiliejanti iš vidaus ir užpildanti visas žmonių gyvenimo spragas ir įtrūkius, išlyginanti visų nusivylimų randus, kuriuos teko patirti einant atšiauriu gyvenimo keliu. (A.Dainys)