fbpx

Knyga AIŠKIAREGĖ – sužinok ir įsigyk…

Knygos AIŠKIAREGĖ autorė - Elė Soul

Kodėl mes čia?

Kiekvienas iš mūsų yra mėnulis ir turi savo tamsiąją pusę, kurios niekas nemato.
(Mark Twain)

Kalendorius

November 2019
M T W T F S S
« Oct   Dec »
 123
45678910
11121314151617
18192021222324
252627282930  

Jūs čia esate todėl, kad tam atėjo laikas…

SEMINARAI

2020 m. Birželio 3 d. Nuotoliniai MAGIJOS KURSAI - 1 modulis

Informacija skyrelyje SEMINARAI
Teirautis kosmoenergetika@gmail.com

Nori sužinoti?

Lapkričio 11 - 17 d. energijų horoskopas

ENERGIJŲ HOROSKOPAS


Šią savaitę daug kur truks diplomatijos ir takto. Tikėtini įvairūs konfliktai, priešiškai nusiteikusių žmonių, politinių jėgų susidūrimai ir barniai.

Patirsime sudėtingą transformacijos ir valymosi procesą, kurio metu visiškai netikėtai, kartais agresyviai ir brutaliai iš mūsų aplinkos, iš mūsų kasdienybės trauksis, bus atimti įprasti ir nusistovėję dalykai, komfortas, šalia esantys žmonės ar galimybės kurti ir vystyti projektus. Energetiškai tai- naujos dirvos, naujo kelio ruošimas, visos erdvės valymas.

Šios savaitės energijos, nešančios pasikeitimus, palies fizinę mūsų gyvenimo sritį, taip pat emocinę bei Dvasinę. Galime patirti staigius, netikėtai atsirandančius ir intensyviai besivystančius negalavimus, problemas, kurios prašysis greito gydymo ir pagalbos. Emociškai būsime lengviau pažeidžiami, pasiduodantys įvairioms provokacijoms, nestabilūs. Išaugs avarijų, traumų ir kitokio pobūdžio sužeidimų tikimybė. Taip pat šiuo metu truks pasitikėjimo veikiančia sistema, valdžia, tais, kurie paprastai mumis rūpindavosi ir stengdavosi užtikrinti saugumą.

Kiekviename mūsų šią savaitę stipriau reikšis pirmapradė, žemų instinktų sąmonė- suvaldyti savo pasąmoninius troškimus ar norus bus ypač sunku. Prieš bet ką sakydami, darydami ar rinkdamiesi, turėtume pasistengti atgauti vidinę pusiausvyrą, nurimti tiek, kad kvėpavimas taptų tolygus, ramus ir tik tuomet veikti.

Šią savaitę stipriau nei ankstesniu metu realizuosis mūsų ketinimai, blogi palinkėjimai. Kažkada anksčiau išreikštas noras, kad kažkas nukentėtų, dabar gali būti įgyvendintas visiškai be jokių papildomų mūsų pastangų. Negatyvas, susikaupusios nuoskaudos ir visa destruktyvi energija, kuri ilgai tvenkėsi, dabar pasiekusi kritinę masę turės tendenciją veikti, griauti, transformuoti.

Vis dėl to šios energijos turės ir pozityviąją pusę – jų pagalba iš savo gyvenimo ir aplinkos galėsime lengviau pašalinti tai, kas mums nebereikalinga, kas tempia atgal ir trukdo tobulėti, priežastis dėl ko sergame ar kankinamės. Galime pasidaryti sau daugiau erdvės, atsisakyti nereikalingų, slegiančių, eikvojančių santykių, pasitraukti iš darbo ar veiklos, kur nevertinamos mūsų pastangos, kur jaučiame spaudimą ar prievartą. Lengviau bus keisti savo gyvenimą ir ne po truputį, žingsnelis po žingsnelio, o drastiškai.

Mus pasiekiančios energijos gali išbalansuoti nusistovėjusį gyvenimo ritmą ar santykius, – bus sunkiau išlaikyti draugiškumą, išlikti mandagiems ir taktiškiems. Tačiau vis dėl to, jeigu jaučiame, kad kažkokia nemaloni situacija bręsta ir mus traukia, stenkimės pažvelgti teisiai į mus varginančios problemos ar blogybių esmę ir, kaip tai bebūtų sunku ar skausminga, imkimės ją spręsti ir taisyti. Širdis bus mūsų kelrodis vedlys ir, jei aplinkoje vykstant neįprastiems dalykams viduje jausime atspirties tašką, žinosime, kad vyksta tai kas ir turi vykti. Emocijos ar protas mus blaškys, o širdis padės išlaikyti susikaupimą.

Palankiai veiks žalia spalva,- nuolat turėkime savo aplinkoje šios spalvos daiktų, rinkimės rūbus su kažkokias žalios spalvos akcentais, panašius aksesuarus. Jeigu turime, su savimi nešiokimės avantiūrino arba malachito akmenėlį ar papuošalą. Šių kristalų vibracijos padės gražinti meilę sau ir kitiems, nepasiduoti žemiesiems instinktams, susivaldyti kylant pykčiui, tvenkiantis nemaloniai situacijai.

 

aut. Eglė Gleščinskienė
http://www.kosmoenergetika.lt/

____________________________ * _____________________________

DVASINIAI SEMINARAI- NUOTOLINĖS STUDIJOS 
Teirautis kosmoenergetika@gmail.com arba tel.: +37061803054
 

Comments are closed.

Knyga „Kas Tu?“. ATSISIŲSK NEMOKAMAI!


E-knygoje rasite patarimus, meditaciją meilei, informaciją apie psichines atakas ir kaip iš jų išsilaisvinti, žinias apie amuletus bei talismanus ir įdomią gyvą istoriją Sudrumsta Siela...

Pamąstymai

Sielos kalba nepaiso jokių pasaulio taisyklių. Ji yra muzika, laisvai besiliejanti iš vidaus ir užpildanti visas žmonių gyvenimo spragas ir įtrūkius, išlyginanti visų nusivylimų randus, kuriuos teko patirti einant atšiauriu gyvenimo keliu. (A.Dainys)