fbpx

Knyga AIŠKIAREGĖ – sužinok ir įsigyk…

Knygos AIŠKIAREGĖ autorė - Elė Soul

Kodėl mes čia?

Kiekvienas iš mūsų yra mėnulis ir turi savo tamsiąją pusę, kurios niekas nemato.
(Mark Twain)

Kalendorius

October 2019
M T W T F S S
« Sep   Nov »
 123456
78910111213
14151617181920
21222324252627
28293031  

Jūs čia esate todėl, kad tam atėjo laikas…

SEMINARAI

2020 m. Balandžio 10 d. Nuotolinis Kosmoenergetikos pradžios seminaras!!!

Informacija skyrelyje SEMINARAI
Teirautis kosmoenergetika
@gmail.com

Nori sužinoti?

Spalio 21 - 27 d. energijų horoskopas

ENERGIJŲ HOROSKOPAS

 

Harmonijos ir darnos šią savaitę pritrūks. Ypač jautrios bus santykių ir kūrybos bei veiklos sritys. Gali augti nepasitenkinimo ankstesniais savo pasirinkimais nuotaikos, priimti sprendimai nebeatrodys tokie geri, kaip iki šiol. Gręžiosimės atgal, būsime dirglesni, o supanti aplinka pasirūpins, jog turėtume daugiau problemų, kurias skubu spręsti, daugiau iššūkių, kurie tikrins mūsų vertybes, taip pat daugiau nesusipratimų bendraujant su kitais.

Iš mūsų gyvenimo trauksis jau atgyvenę dalykai, nebespėjantys su pasikeitusiu gyvenimo ritmu, su naujovėmis ir požiūrio plėtra. Tai bus ir žmonės, kurie vienaip ar kitaip nuo mūsų trauksis- augs tikimybė prarasti draugus, kolegas, partnerius, žmones, kuriais pasitikėjome, kurie iki šiol buvo bendražygiai, kam buvome autoritetu ir kas juo buvo mums. 

Vyks kartu su jumis ir atskirai veikiančių jėgų persigrupavimas. Galite būti išstumti iš grupės, komandos, prarasti autoritetą, suabejoti iki šiol jus vedusiais lyderiais. Tas gali būti pastebima ir politikoje, darbo kolektyvuose, bendraminčių grupėse, draugų kompanijose. Stiprės nuojauta, augs intuityvus žinojimas. Tai keis situaciją, vers iš naujo apsvarstyti savo pasirinkimus,- galite prarasti motyvaciją veikti komandoje, bendrauti su žmonėmis, kuriuos jausite esant ne tokius, kokiais stengiasi pasirodyti. Netinkami, nieko gero neduodantys bendraujančių žmonių santykiai- irs.

Valančios energijos veiks mūsų sąmonę. Daugelis iki šiol buvusių mūsų tikslų, veiklos ir pasirinkimų motyvų bus ištrinta, tad dabar kažką darydami, nebejausime nei postūmio, nei poreikio tam. Keisis norai, keisis suvokimas ir automatiškai- mūsų veiksmai.

Emocinis dirglumas trikdys imuninės sistemos veiklą. Mūsų kūnas į daugelį netinkamų dalykų reaguos intensyviau.  Gali augti įvairių alergijų, dermatitų, odos ir gleivinių pažeidimų ir ligų skaičius. Informacija apie tai kas mus žeidžia greičiau ir lengviau pateks į pagrindinį mūsų informacijos ir energijos nešėją- kraują, tad čia tikėtini besikeičiantys biocheminiai parametrai, infekcija, virusai, grybeliai ir kitokio pobūdžio pakitimai, kurie atspindės mūsų negalavimus ir ligas.

Galime stipriau pajusti ryšį su kažkuo išėjusiu, mirusiu. Tikėtini dažnesni sapnai, susiję su mirusiaisiais, galimybė jų metu gauti kažkokią naują, papildomą informaciją. Jautresnės psichikos asmenims, tai gali būti nemalonių patirčių, dirglumo, baimės ir vidinio, nelabai suvokiamo nerimo metas. Patartina dažniau vėdinti patalpas, jas smilkyti kadagių dūmais ar natūraliais smilkalais.

 

 

aut. Eglė Gleščinskienė
http://www.kosmoenergetika.lt/


KVIEČIAME ĮSIGYTI NAUJĄJĄ AUTORĖS KNYGĄ AIŠKIAREGĖ

Norite, kad jūsų žinia pasiektų daugelį? Norite kad jūsų įrašus skaitytų? Prisijunkite čia…


Tinklaraštis dvasiniskelias.lt laukia Jūsų..

Comments are closed.

Knyga „Kas Tu?“. ATSISIŲSK NEMOKAMAI!


E-knygoje rasite patarimus, meditaciją meilei, informaciją apie psichines atakas ir kaip iš jų išsilaisvinti, žinias apie amuletus bei talismanus ir įdomią gyvą istoriją Sudrumsta Siela...

Pamąstymai

Sielos kalba nepaiso jokių pasaulio taisyklių. Ji yra muzika, laisvai besiliejanti iš vidaus ir užpildanti visas žmonių gyvenimo spragas ir įtrūkius, išlyginanti visų nusivylimų randus, kuriuos teko patirti einant atšiauriu gyvenimo keliu. (A.Dainys)