fbpx

Knyga AIŠKIAREGĖ – sužinok ir įsigyk…

Knygos AIŠKIAREGĖ autorė - Elė Soul

Kodėl mes čia?

Kiekvienas iš mūsų yra mėnulis ir turi savo tamsiąją pusę, kurios niekas nemato.
(Mark Twain)

Kalendorius

October 2019
M T W T F S S
« Sep   Nov »
 123456
78910111213
14151617181920
21222324252627
28293031  

Jūs čia esate todėl, kad tam atėjo laikas…

SEMINARAI

2020 m.Rugsėjo 2 d. Angelų terapijos užsiėmimų ciklo pradžia

Informacija skyrelyje SEMINARAI
Teirautis kosmoenergetika@gmail.com

Nori sužinoti?

Spalio 14 - 20 d. energijų horoskopas

ENERGIJŲ HOROSKOPAS

 

Stiprios valančios ir transformuojančios energijos valys ir grynins mus nuo negatyvaus atminties ir patirčių bagažo, padės nusimesti ilgai nešiotus sunkumus. Aktyvi bus ugnies energija, ugnies stichija. Ši ugnis mūsų gyvenime reikšis kaip įvairiapusė terpė, valanti ir deginanti tai, kas nebereikalinga. Dvasinėje ugnyje galėsime sudeginti savyje kauptas itin gilias ir skaudžias patirtis, savo buvimu sukūrusias ir auginusias mumyse sielos kančią, skausmą ar nepilnavertiškumą. Ši Dvasinė valanti ir gryninanti ugnis ypač aiškiai išgrynins mūsų ketinimus, mūsų tikrąjį „Aš“, slypintį už daugybės kaukių, už pasirinkimų, žodžių ir jausmų, kuriuos išreiškiame aplinkiniams.

Tai intensyvus, integralus valymosi metas, kuomet mums bus suteikiama galimybė išsilaisvinti iš ypač sudėtingų giluminių blokų, esančių Sielos lygmenyje. Veiksmingai seksis net pačios paprasčiausios praktikos, padedančios mums virtualiai sudeginti kažkokias varginančias būsenas ir jų priežastis, ištrinti iš savęs patirtą skausmą, pašalinti pažeidimų energetinius įrašus.

Vis dėl to ugnies stichijos perteklius mūsų aplinkoje gali atnešti ir pakankamai rimtą pavojų,- santykis su ugnimi didins gaisrų, sprogimų, nelaimų riziką.

Tai bus ir didesnių pagundų laikas. Jausimės drąsesni, tad dažniau priimsime nepagrįstus, per daug rizikingus, pavojingus sprendimus. Ypač tai bus susiję su santykiais, su mūsų lūkesčiais- galimi spontaniški ryšiai, patirtys, kurių vėliau, net ir norėdami, sunkiai atsikratysime. Rizikingos bus stambios, skubios finansinės operacijos,- galime patirti didelių nuostolių, prarasti turtą ar įsipainioti į nepastebėtas aferas bei nusikalstamus sandėrius.

Labiau tikėtinos fizinės ir emocinės perkrovos, energijos perteklius pasireikš išaugusiu dirglumu, stiprėjančia agresija, noru kažkur išsikrauti, išsirėkti ir nuleisti garą. Jeigu nerasime būdo kur išlieti susikaupusias emocijas, galimi įvairūs spazminiai galvos skausmai, galvos svaigimas, nuovargis dėl įtampos ir emocijų perviršio.

Augs poreikis pajusti ir išgyventi tylą bei ramybę, ieškosime atvangos, poilsio. Bendraujant vis sunkiau bus išlaikyti mandagumą, dalykiniai susitikimai vargins ir alins jėgas, galime jaustis visiškai išsunkti, išsiurbti, išsieikvoję, išsikrovę lyg akumuliatorius, kuris toliau nebegali atlikti savo funkcijų.

 Augs seksualinė energija, tačiau ji bus sunkiau suvaldoma ir kontroliuojama, reikšis kaip brutali jėga,- energija, valdanti mūsų instinktus. Grubiau bus siekiama savo poreikių patenkinimo, stiprės erotikos, seksualinės laisvės ir instinktų patenkinimo poreikis.

 
aut. Eglė Gleščinskienė
http://www.kosmoenergetika.lt/

____________________________ * _____________________________

 2019 m. Gruodžio 6 – 8 d. Theta Healing Basic DNA® seminaras Kaune

BAZINIAI TETA GYDYMO MOKYMAI

Teirautis kosmoenergetika@gmail.com arba tel.: 8-618-03054

 

Apie įdomius būsimus renginius sužinoti galite čia…

Comments are closed.

Knyga „Kas Tu?“. ATSISIŲSK NEMOKAMAI!


E-knygoje rasite patarimus, meditaciją meilei, informaciją apie psichines atakas ir kaip iš jų išsilaisvinti, žinias apie amuletus bei talismanus ir įdomią gyvą istoriją Sudrumsta Siela...

Elė Soul – Eglė Gleščinskienė

Elę Soul - Eglė Gleščinskienė

Elė Soul - Sielų gydovė ir darbo su subtiliomis energijomis specialistė, rašytoja, knygų "Langas tarp pasaulių" ir "Aiškiaregė" autorė

Pamąstymai

Sielos kalba nepaiso jokių pasaulio taisyklių. Ji yra muzika, laisvai besiliejanti iš vidaus ir užpildanti visas žmonių gyvenimo spragas ir įtrūkius, išlyginanti visų nusivylimų randus, kuriuos teko patirti einant atšiauriu gyvenimo keliu. (A.Dainys)