fbpx

Knyga AIŠKIAREGĖ – sužinok ir įsigyk…

Knygos AIŠKIAREGĖ autorė - Elė Soul

Kodėl mes čia?

Kiekvienas iš mūsų yra mėnulis ir turi savo tamsiąją pusę, kurios niekas nemato.
(Mark Twain)

Kalendorius

September 2019
M T W T F S S
« Aug   Oct »
 1
2345678
9101112131415
16171819202122
23242526272829
30  

Jūs čia esate todėl, kad tam atėjo laikas…

SEMINARAI

2020 m.Rugsėjo 2 d. Angelų terapijos užsiėmimų ciklo pradžia

Informacija skyrelyje SEMINARAI
Teirautis kosmoenergetika@gmail.com

Nori sužinoti?

Rugsėjo 30 - Spalio 6 d. energijų horoskopas

ENERGIJŲ HOROSKOPAS

 

Šią savaitę sulauksime naujo impulso, naujosios informacijos ir postūmio užsiimti darbais, kurie buvo įstrigę. 

Aplinkos energijos bus palankios darbams, kuriems subrendome ir tinkamai pasirengėme. Tinkamas laikas susitarimams, kontraktams bei ilgalaikių projektų pradžiai ir vystymui.

Vis dėl to daugelis darbų pajudės pirmyn atnešdami, iššaukdami netikėtus pokyčius, – tad tikrai prireiks kantrybės, sutelktumo ir motyvacijos. Netiesiogiai būsime tikrinami dėl savo ketinimų ir vertybių, norime ar ne – pereisime vidinio – dvasinio apsivalymo vartus.

Šiuo metu daugelyje situacijų mums atsivers nauja informacija, “praregėsime”, suprasime iki šiol buvusių kliūčių ir sunkumų prasmę. Santykiai su aplinkiniais taps nuosaikesni, taikesni ir harmoningesni, tačiau daug ką lems mūsų pačių pastangos. Šią savaitę mus pasieks kiek kitokios energijos, nei esame įpratę, tad daugiau laiko skirkime sau adaptacijai, prisitaikymui, poilsiui – jei jausime, kad mums jo reikia. Stebėkime, atkreipkime dėmesį į savo jutimus, neignoruokime nuojautos ir besikartojančių, mus lydinčių ženklų. Jie padės rasti teisingiausius sprendimus, darniai įsilieti į aplinką, kurioje tuo metu esame, bei judėti reikiama kryptimi.

aut. Eglė Gleščinskienė
http://www.kosmoenergetika.lt/

____________________________ * _____________________________

IEŠKAI DOVANOS? ENERGINIS HARMONIZATORIUS
 
 

 

Comments are closed.

Knyga „Kas Tu?“. ATSISIŲSK NEMOKAMAI!


E-knygoje rasite patarimus, meditaciją meilei, informaciją apie psichines atakas ir kaip iš jų išsilaisvinti, žinias apie amuletus bei talismanus ir įdomią gyvą istoriją Sudrumsta Siela...

Elė Soul – Eglė Gleščinskienė

Elę Soul - Eglė Gleščinskienė

Elė Soul - Sielų gydovė ir darbo su subtiliomis energijomis specialistė, rašytoja, knygų "Langas tarp pasaulių" ir "Aiškiaregė" autorė

Pamąstymai

Sielos kalba nepaiso jokių pasaulio taisyklių. Ji yra muzika, laisvai besiliejanti iš vidaus ir užpildanti visas žmonių gyvenimo spragas ir įtrūkius, išlyginanti visų nusivylimų randus, kuriuos teko patirti einant atšiauriu gyvenimo keliu. (A.Dainys)