Knyga AIŠKIAREGĖ – sužinok ir įsigyk…

Knygos AIŠKIAREGĖ autorė - Elė Soul

Kodėl mes čia?

Kiekvienas iš mūsų yra mėnulis ir turi savo tamsiąją pusę, kurios niekas nemato.
(Mark Twain)

Kalendorius

September 2019
M T W T F S S
« Aug   Oct »
 1
2345678
9101112131415
16171819202122
23242526272829
30  

Jūs čia esate todėl, kad tam atėjo laikas…

SEMINARAI

2020 m. Vasario 29 d. Thetahealing TU IR ŽEMĖ kursas

Informacija skyrelyje SEMINARAI
Teirautis kosmoenergetika
@gmail.com

Nori sužinoti?

Rugsėjo 9 - 15 d. energijų horoskopas

 ENERGIJŲ HOROSKOPAS

 

Mus supančios energijos įgaus kryptingą dinamiką, palanku bus pradėti naujus darbus, projektus, imtis gerai apgalvotų sumanymų įgyvendinimo. Vis dėl to, palankių rezultatų galime tikėtis tik tose srityse, kur nejaučiame ir nepatiriame pasipriešinimo, negatyvių emocijų, bei nepasitenkinimo vykstančiais procesais ar būdais, kurie naudojami reikiamiems resursams pritraukti.

Mus visus supančios energijos neš stiprų transformacijos poreikį ir jos realizaciją, tad kas neatitinka ar nepateisina lūkesčių bus neatidėliojant perkeičiama

Transformuojančios energijos ardys pažeistas ir netinkamai veikiančias fizinio ir viso energetinio- informacinio žmogaus kūno sistemas. Sergantieji, turintys įvairių sveikatos ir psichinių problemų asmenys, jausis blogiau. Taps sunkiau suvaldyti ir harmonizuoti atskirus, greitai besikeičiančius organizmo parametrus, gali išaugti mirčių skaičius. Didės avarijų, traumų skaičius. Ši savaitė bus nepalanki asmenims, kurie turi susikaupusią kritinę negatyvios karmos masę – vyks tos karmos realizacija.

Asmeninių santykių erdvėje tikėtina daugiau išsiskyrimų, sudaužytų širdžių, išdavysčių, pažeminimo. Palaipsniui ryškės tendencija, kad bet koks bendravimas, kuris iki šiol buvo dirbtinai palaikomas, irs. Taigi dirbtinumo šią savaitę turėtų mažėti, visose srityse skleisis ir bus išaiškinami slapti bet kokių veiksmų motyvai.

Šią savaitę gali augti karo veiksmų tikimybė,- nesutariančioms šalims susikalbėti taps sunkiau,- konstruktyvaus dialogo nebus, stiprės noras įsikišti brutalia fizine jėga, naikinti, kariauti, griauti, sudoroti priešininką ar net šalį panaudojant ginklus bei karo veiksmus.

Šiame energetinės transformacijos etape lengviau imsime energiją iš aplinkos, tad maistas nebebus toks svarbus kaip iki šiol.

Palankiai veiks visa kas į aplinką ir žmonių santykius įneš ramybę, susitaikymą, harmoniją,- meditacijos, maldos, kūrybos vakarai, menas ir įvairios jo išraiškos priemonės. Gali būti naudingas delsimas ir nedarymas nieko, taip bent nesugriausite to, ką kūrėte iki šiol, išsaugosite aplinkinių pasitikėjimą. 

 
 
aut. Eglė Gleščinskienė
http://www.kosmoenergetika.lt/

____________________________ * _____________________________

NUOTOLINĖS KOSMOENERGETIKOS STUDIJOS. INICIACIJOS Į ENERGIJAS, GEBĖJIMŲ AKTYVAVIMAS
 Teirautis kosmoenergetika@gmail.com

Comments are closed.

Knyga „Kas Tu?“. ATSISIŲSK NEMOKAMAI!


E-knygoje rasite patarimus, meditaciją meilei, informaciją apie psichines atakas ir kaip iš jų išsilaisvinti, žinias apie amuletus bei talismanus ir įdomią gyvą istoriją Sudrumsta Siela...

Pamąstymai

Sielos kalba nepaiso jokių pasaulio taisyklių. Ji yra muzika, laisvai besiliejanti iš vidaus ir užpildanti visas žmonių gyvenimo spragas ir įtrūkius, išlyginanti visų nusivylimų randus, kuriuos teko patirti einant atšiauriu gyvenimo keliu. (A.Dainys)