fbpx

Knyga AIŠKIAREGĖ – sužinok ir įsigyk…

Knygos AIŠKIAREGĖ autorė - Elė Soul

Kodėl mes čia?

Kiekvienas iš mūsų yra mėnulis ir turi savo tamsiąją pusę, kurios niekas nemato.
(Mark Twain)

Kalendorius

June 2019
M T W T F S S
« Mar   Jul »
 12
3456789
10111213141516
17181920212223
24252627282930

Jūs čia esate todėl, kad tam atėjo laikas…

SEMINARAI

2020 m. Birželio 3 d. Nuotoliniai MAGIJOS KURSAI - 1 modulis

Informacija skyrelyje SEMINARAI
Teirautis kosmoenergetika@gmail.com

Nori sužinoti?

Birželio 10- 16 d. energijų horoskopas

ENERGIJŲ HOROSKOPAS

 

Mistinis laikas. Kiekvienas pajusime virsmą,- gal būt kažkam tai bus vertybių peržiūros metas, kitiems- esminio suvokimo, atsakymo į svarbų klausimą laikas. Tai neeilinis svarbiausių vertybių peržiūros etapas,- vyks išgryninimas, išsilaisvinimas nuo tam trukdančių veiksnių.

Šis laikas, dėl gilių sąsajų su pasąmonėje slypinčiomis skausmingų patirčių būsenomis, nebus ypač lengvas ir malonus.

Galime vėl iš naujo mintyse ir savo jausmuose išgyventi praeities traumas, kuomet buvome stipriai emociškai sužeisti, kentėjome ir nusivylėme draugais, artimaisias, o gal net pačiu savimi. Dabar vėl trumpam tai iškils į paviršių, lyg tam, kad pagaliau rastume sprendimą, užgydytume sielos ir dvasios žaizdas, pasirūpintume savimi, tuo “vidiniu vaiku” ir neišgydytomis jo širdgėlomis, iki šiol tebesitęsiančiomis varginančiomis emocijomis.

Mūsų dėmesį trikdys aplinkiniai, viliojantys renginiai, kelionės,- lyg tyčia atitraukdami nuo svarbiausios užduoties- susitvarkyti “savo viduje”. Labai veiksmingos bus Atleidimo praktikos. Jeigu prisiminsite, suvoksite kokias iki šiol nešiojatės nuoskaudas- pabandykite pagaliau iš to išsilaisvinti, atleisdami jus nuskriaudusiam žmogui. Išties nuoskaudos kenkia tik jums patiems, tad laikydami savyje tą sukoncentruotą ir užspaustą skausmą iš lėto kankinate ir pasmerkiate save kančiai. Atleidus gerokai padidėja tikimybė iš tos kančios išsilaisvinti ir ją užbaigti.

Šią savaitę stipriai rekšis “šešėlinė” mūsų pusė. Dar kitaip- tamsioji arba “velniška”. Susitelkime ties pozityviomis emocijomis ir pasistenkime savo pasirinkimus atlikti gerai nusiteikę, tikėdami pačiais geriausiais rezultatais,- tuomet jie tikrai bus geresni, teisingesni ir vertingesni jums..

 

aut. Eglė Gleščinskienė
http://www.kosmoenergetika.lt/
 

____________________________ * _____________________________

ASMENINIS AMULETAS, TALISMANAS, HARMONIZATORIUS.. Sužinok

Comments are closed.

Knyga „Kas Tu?“. ATSISIŲSK NEMOKAMAI!


E-knygoje rasite patarimus, meditaciją meilei, informaciją apie psichines atakas ir kaip iš jų išsilaisvinti, žinias apie amuletus bei talismanus ir įdomią gyvą istoriją Sudrumsta Siela...

Pamąstymai

Sielos kalba nepaiso jokių pasaulio taisyklių. Ji yra muzika, laisvai besiliejanti iš vidaus ir užpildanti visas žmonių gyvenimo spragas ir įtrūkius, išlyginanti visų nusivylimų randus, kuriuos teko patirti einant atšiauriu gyvenimo keliu. (A.Dainys)