Knygos AIŠKIAREGĖ autorė – Elė Soul

Knygos AIŠKIAREGĖ autorė - Elė Soul

Kodėl mes čia?

Kiekvienas iš mūsų yra mėnulis ir turi savo tamsiąją pusę, kurios niekas nemato.
(Mark Twain)

Kalendorius

March 2019
M T W T F S S
« Feb   Apr »
 123
45678910
11121314151617
18192021222324
25262728293031

Jūs čia esate todėl, kad tam atėjo laikas…

SEMINARAI

2019 m. Spalio 19 d. Kosmoenergetikos pradžios seminaras

Informacija skyrelyje SEMINARAI
Teirautis kosmoenergetika
@gmail.com

Nori sužinoti?

Kovo 25- 31 d. energijų horoskopas

ENERGIJŲ HOROSKOPAS


Jausime išorės spaudimą,- visa kas mums rūpi, ką norime kažkaip sutvarkyti- kels didesnį emocinį, psichologinį ir net fizinį spaudimą. Tvyros katarsio ir laukimo kažko svarbaus nuotaikos.

Mūsų gyvenime ryškės dinamika, procesai palaipsniui įgaus pagreitį. Norėsime važiuoti, keliauti, sunku bus išsėdėti vienoje vietoje darbe, moksluose ar tiesiog laikytis įprasto režimo bei rutinos. Labai norėsis permainų, kurios tiesiog prašysis į mūsų gyvenimą. Lauksime ir tikėsimės mūsų idėjų palaikymo iš šalies, veiksime ne itin pasiruošę, dažniau rizikuosime, atskleisime savo tikrąjį veidą, išduosime slepiamus tikslus.

Mūsų pasirinkimuose truks atsargumo, harmonijos ir balanso. Jeigu būsime priversti likti vienoje vietoje ir negalėsime fiziškai kažkur vykti ir keisti vietą, tuomet „judėsime“ savo jausmuose, perkratysime juos ieškodami nepastebėtų sąsajų, priežasčių ir reikšmingų detalių, gilinsimės emocijose, keliausime į norimas vietas mintyse. Trokšdami atgauti ramybę ir pasijusti geriau, turėtume leisti sau judėti, neužsibūti vienoje vietoje, keisti tai, kas nusibodo. Leiskime sau didesnes fizines apkrovas, daugiau vaikščiokime, būkime gamtoje. Už vairo būkime atsargesni, nes augs avarijų ir traumų pavojus, būsime nelabai atidūs, per daug skubėsime, iš karto darysime keletą darbų, tad nesugebėsime tinkamai koncentruoti dėmesio į tai, ką atliekame.

Vis dėl to tai bus laikas, kai mūsų gyvenime atsiras daugiau meilės, daugiau galimybių susipažinti ir santykiuose nueiti toliau, nei esame pasirengę. Akimirkos žavesys, aštresni jausmai, pavasarinis oras ir ypatingos mus supančios energijos vilios į meilės glėbį.

Humoras taps stebuklingu ginklu, kuris šią savaitę padės mums įveikti sunkumus. Jei tik sugebėsime rasti bent kibirkštėlę, bent akimirką juokui iš savęs paties, iš mus gąsdinančios situacijos, jei šypsosimės savo širdimi, tai žymiai sumažinsime bet kokių nemalonių situacijų riziką, neprisidarysime per daug bėdos ir apsaugosime savo širdį nuo bereikalingų apkrovų.

 Tad šypsokimės, juokimės, pabūkime vaikais, kurie nuolat krizena pačiose netikėčiausiose situacijose..

 
aut. Eglė Gleščinskienė
http://www.kosmoenergetika.lt/
 

____________________________ * _____________________________

NUOTOLINIAI MAGIJOS KURSAI- sužinok, sudalyvauk išmok..

Comments are closed.

Knyga „Kas Tu?“. ATSISIŲSK NEMOKAMAI!


E-knygoje rasite patarimus, meditaciją meilei, informaciją apie psichines atakas ir kaip iš jų išsilaisvinti, žinias apie amuletus bei talismanus ir įdomią gyvą istoriją Sudrumsta Siela...

Pamąstymai

Sielos kalba nepaiso jokių pasaulio taisyklių. Ji yra muzika, laisvai besiliejanti iš vidaus ir užpildanti visas žmonių gyvenimo spragas ir įtrūkius, išlyginanti visų nusivylimų randus, kuriuos teko patirti einant atšiauriu gyvenimo keliu. (A.Dainys)