Knygos AIŠKIAREGĖ autorė – Elė Soul

Knygos AIŠKIAREGĖ autorė - Elė Soul

Kodėl mes čia?

Kiekvienas iš mūsų yra mėnulis ir turi savo tamsiąją pusę, kurios niekas nemato.
(Mark Twain)

Kalendorius

March 2019
M T W T F S S
« Feb   Apr »
 123
45678910
11121314151617
18192021222324
25262728293031

Jūs čia esate todėl, kad tam atėjo laikas…

SEMINARAI

2019 m. Spalio 19 d. Kosmoenergetikos pradžios seminaras

Informacija skyrelyje SEMINARAI
Teirautis kosmoenergetika
@gmail.com

Nori sužinoti?

Kovo 18- 24 d. energijų horoskopas

ENERGIJŲ HOROSKOPAS

 

Energetiškai tai labai intensyvus metas, šis tarpsnis neša stiprias energijas, kurios atvers vartus į perversmus ir transformacijas.

Mus pasieks mažai pažįstamos, neištyrinėtos energijos, kurios suaktyvins judėjimą bet kokiame procese. Tai atsilieps žmonių tarpusavio santykiuose, bendravime, kūryboje, pasirinkimuose, veikloje, politikoje ir eilėje kitų sričių.

Mūsų vis dar dvilypio pasaulio- gėrio ir blogio arba šviesos ir tamsos pusės šį kartą, šią savaitę kryps ten kur mūsų dėmesys ir ketinimai- realizuodamos tai, ko trokštame arba tai, ko baiminamės,- priklausomai, kokios mintys bus stipresnės.

Geriau susilaikykime nuo bet kokių santykių aiškinimosi, nuo skubotų finansinių sandėrių, atidėkime svarbius susitikimus ar derybas, jeigu jaučiame juose tvyrančią priešpriešą. Esant konfliktams ar nesutarimams, viskas greičiau ir lengviau įgaus negatyvias tendencijas, negatyvų, netikėtą posūkį ir dažniau nei įprastai pasisuks nepalankia linkme. Tai ko bijome- dabar tiesiausiu ir lengviausiu keliu mums bus priminta, parodyta ir, gal būt, – teks tai išgyventi.

Mus supančios energijos sąlygos neišvengiamą vyksmą- gausime tai, ką esame užsitarnavę,- galima sakyti kad vyks karminis valymas- tamsios, juodos, negatyvios karmos realizacija.

Niekas nevyks be priežasties, viskas bus iki galo susaistyta, tikslinga, pasverta. Nesulauksime to, ko nesame „verti“, ko patys neprisišaukėme, tad koks bebūtų nepalankus karmos dėsnis- jis iki galo teisingas ir šį teisingumą stebėsime visos savaitės eigoje. Bus saugomi tie, kas turi kilnius tikslus, kas tausoja ir saugo žmogiškąsias ir dieviškąsias vertybes, kas kuria gėrį ir stengiasi juo dalintis su kitais. Kai kam ši savaitė gali tapti netikėtos sėkmingos realizacijos laikotarpiu, nes ten, kur tamsa ir blogis nebeturės atsvaros, kur nebebus atsako ir rezonanso- dar labiau įsiplieks ir stiprės aukštų vibracijų dieviškosios energijos. Bus itin saugomi ir globojami tie, kas dirba žmonijos, ekologijos, žemės floros ir faunos naudai.

Venkime šią savaitę juodos spalvos. Kvėpuokime pavasarį, nes tai gamtos kūryba- yra kuriama tai, kas augs ir vystysis visą vasarą, o rudenį atneš derlių…

 

aut. Eglė Gleščinskienė
http://www.kosmoenergetika.lt/
 

____________________________ * _____________________________

Aktuali energinė apsauga? Tuomet apsilankykite čia: https://amuletai.kosmoenergetika.lt/

Dėmesio- vyksta registracija į Nuotolinius Magijos kursus

Comments are closed.

Knyga „Kas Tu?“. ATSISIŲSK NEMOKAMAI!


E-knygoje rasite patarimus, meditaciją meilei, informaciją apie psichines atakas ir kaip iš jų išsilaisvinti, žinias apie amuletus bei talismanus ir įdomią gyvą istoriją Sudrumsta Siela...

Pamąstymai

Sielos kalba nepaiso jokių pasaulio taisyklių. Ji yra muzika, laisvai besiliejanti iš vidaus ir užpildanti visas žmonių gyvenimo spragas ir įtrūkius, išlyginanti visų nusivylimų randus, kuriuos teko patirti einant atšiauriu gyvenimo keliu. (A.Dainys)