Knyga AIŠKIAREGĖ – sužinok ir įsigyk…

Knygos AIŠKIAREGĖ autorė - Elė Soul

Kodėl mes čia?

Kiekvienas iš mūsų yra mėnulis ir turi savo tamsiąją pusę, kurios niekas nemato.
(Mark Twain)

Kalendorius

January 2019
M T W T F S S
« Dec   Feb »
 123456
78910111213
14151617181920
21222324252627
28293031  

Jūs čia esate todėl, kad tam atėjo laikas…

SEMINARAI

2019 m. Gruodžio 4 d. Kosmoenergetikos pradžios seminaras

Informacija skyrelyje SEMINARAI
Teirautis kosmoenergetika
@gmail.com

Nori sužinoti?

Sausio 7 - 13 d. energijų horoskopas

ENERGIJŲ HOROSKOPAS

 

Sulauksime harmoningesnio ir palankesnio laikotarpio. Mus supančios energijos savo įtaką perduos gana švelniai, tad kone visose gyvenimo srityse  atsiras daugiau darnos ir susitaikymo. Tai bus metas, kai emocijos ir jausmai bus švelniai sutramdyti,- su aplinkiniais bendrausime jautriai, tačiau be ypatingų emocinių protrūkių. Šis laikas gali atspindėti kažkokį ilgalaikį, mums svarbų  pasirinkimą, kryptį, kuri kaip tik šiuo metu bus stiprinama ir lydės mus kone visus metus.

Tai ir švelnumo, gerumo, meilės bei šilumos pasireiškimo laikas- dažniau nei bet kada patirsime malonius jausmus, sulauksime dėmesio, būsime išklausyti ir išgirsti. Galime užmegzti pažintį, o nepažįstamas sutiktas žmogus nesunkiai mums taps ypatingai artimas ir svarbus.

Šią savaitę truputį daugiau santarvės ir darnos turėtų atsirasti šeimose,- bus labiau įsiklausoma į kiekvieno norus ar nusiskundimus, nesutarimai bus sprendžiami geranoriškai, atsiras laiko ir jėgų kažkam ištiesti pagalbos ranką, padėti, pabūti kartu, jei to reikės..

Tai ir ilgalaikių sprendimų metas, galime sėkmingai apsispręsti dėl tolesnės savo realizacijos, dėl darbo ar veiklos, rinktis partnerius į savo komandą, spręsti gyvenamosios vietos klausimus. Vis dėl to mums dažniau prireiks kantrybės,- bet kokie ilgalaikiai sprendimai pareikalaus ilgo pasiruošimo, įvairių įtakojančių procesą dalykų analizės, gebėjimo eiti į kompromisus. Rezultatus ir trokštamą atpildą gaus tik tie, kas mokės laukti, kas atsisakys skubėjimo, partnerių ar draugų spaudimo bei įtakos dėl reikiamų veiksmų. Bet kokia situacija vystysis lėčiau, o, kad būtų pasiekta darnesnė ir harmoningesnė pozicija, prireiks laiko tam, kad aprimtų sujudusios ar neapsisprendžiančios jėgos, su tuo susiję asmenys.

Būsime ugdomi prisitaikyti prie to ką turime dabar, priimti bet kokią, tegul ir mums nelabai patinkančią situaciją, o tik paskui judėti kad tai keistume į gerąją pusę. Teks daugiau bendradarbiauti su kitais asmenimis, kartais truks dinamikos, užkliudysime ir narpliosime kitus pašalinius dalykus. Adaptacija prie aplinkybių, sąlygų, kartu veikiančių žmonių atneš pačius palankiausius rezultatus, tad jei tik sugebėsime išlaukti tiek kiek reikės- dažniausiai laimėsime. O jei mums truks kantrybės ir nenorėsime atsisakyti sau priimtino intensyvaus tempo- galime būti išmesti už „borto“ ilgam laikui.

Šios savaitės energijos po truputį padės mums išryšinti ir suvokti svarbius, reikalingus dalykus. Palaipsniui, žingsnelis po žingsnelio skleisis ir atsivers paslaptys, augs sąmoningumas, o su jais ir mūsų požiūris į tam tikrus dalykus. Šį kartą pokyčiai mūsų viduje vyks lėtai, sklandžiai ir lengviau nei ankstesniais kartais.

Lengviau ir greičiau pažeidžiama bus visa kvėpavimo sistema, o ypač plaučiai. Pasistenkime dažniau atkreipti dėmesį į savo kvėpavimą, paviršinis, užspaustas, trūkčiojantis kvėpavimas mums kalbės apie stresą, įtampą, nuolatinį nerimą ir jaudulį kurį patiriame.  Tad  puiki priemonė atsipalaiduoti, nuraminti įsijautrinusias emocijas ir per daug griežtą protą- bus gilaus ir harmoningo kvėpavimo praktikos. Net ir dėmesys, kuriuo seksime, kaip kvėpuojame, kaip keičiasi mūsų kvėpavimo ritmas, įkvėpimo ir iškvėpimo pobūdis esant vienai ar kitai situacijai, padės sumažinti streso lygį, suprasti, kada pereiname į nepalankią, pavojingą savo kūnui bei jausmams būseną.

 
aut. Eglė Gleščinskienė
Psichoinformaciologė
http://www.kosmoenergetika.lt/

____________________________ * _____________________________

THETA HEALING®  STUDIJOS KAUNE
Teirautis kosmoenergetika@gmail.com arba tel.: +37061803054

Comments are closed.

Knyga „Kas Tu?“. ATSISIŲSK NEMOKAMAI!


E-knygoje rasite patarimus, meditaciją meilei, informaciją apie psichines atakas ir kaip iš jų išsilaisvinti, žinias apie amuletus bei talismanus ir įdomią gyvą istoriją Sudrumsta Siela...

Pamąstymai

Sielos kalba nepaiso jokių pasaulio taisyklių. Ji yra muzika, laisvai besiliejanti iš vidaus ir užpildanti visas žmonių gyvenimo spragas ir įtrūkius, išlyginanti visų nusivylimų randus, kuriuos teko patirti einant atšiauriu gyvenimo keliu. (A.Dainys)