Kodėl mes čia?

Kiekvienas iš mūsų yra mėnulis ir turi savo tamsiąją pusę, kurios niekas nemato.
(Mark Twain)

Kalendorius

October 2018
M T W T F S S
« Sep   Nov »
1234567
891011121314
15161718192021
22232425262728
293031  

Jūs čia esate todėl, kad tam atėjo laikas…

SEMINARAI

2019 m. Spalio 6 d. seminaras ATEITIES ŽMONIJOS ENERGIJOS, DISTANCINIS ENERGINIS POVEIKIS

Informacija skyrelyje SEMINARAI
Teirautis kosmoenergetika
@gmail.com

Nori sužinoti?

Spalio 8- 14 energijos

ENERGIJŲ HOROSKOPAS

 

Šią savaitę sulauksime naujo impulso veikti, naujos informacijos ir naujos galimybės vėl viską pakelti, išjudinti ir tikėtis rezultato.

Augs mūsų visų sąmoningumas, suvoksime ir gebėsime analizuoti žymiai sudėtingesnę informaciją, aprėpsime didesnį jos kiekį. Tai bus ir naujų atradimų, netikėtų sąsajų tarp atskirų mokslo ir žinių segmentų, tarpsnis. Energijos mus veiks netolygiai, didelę dalį trokštamos informacijos ir energijos gausime tam tikrais pliūpsniais, tad gebėjimas susikaupti ir darbo kokybė svyruos ir keisis priklausomai nuo tų energijų pliūpsnių,- tai sąstingis ir abejonės dėl savo pasirinkimų, tai įkvėpimo banga ir puikūs rezultatai.

Stipriai pasijus „tamsos pasaulio galia“. Tamsiuoju paros metu mūsų veikimo resursai persijungs į jausminius ir emocinius. Vadovavimą gali perimti instinktai, augs artumo poreikis, kūniški geiduliai trukdys teisingai įvertinti savo veiksmus,- galimi neadekvatūs, nepateisinami poelgiai. Nakties metu būsime labiau pažeidžiami, nebe atsparūs kitų žmonių mums siunčiamiems impulsams, savyje galime atpažinti iki šiol snaudusį žvėrį, kuris visa savo jėga stengsis patenkinti iki šiol slopintus lūkesčius. Tai nepalankus metas aiškintis santykius, ieškoti teisybės. Galime jaustis pažeminti, nuskriausti, neteisingai už kažką kenčiantys,- augs pavydas, noras keršyti, nubausti kaltininkus, perkeisti bet kokią situaciją savo naudai ir kontrolei. Nepalanku tamsiuoju paros metu būti apleistose, mažai lankomose vietose, nepažįstamų žmonių kompanijose, taip pat lankytis kapinėse.

Šia savaitę ypatingai svarbu, kad save užpildytume šviesos ir meilės vibracijomis, o ne pykčio, keršto ar aistros emocijomis. Tarpusavio santykiai su priešingos lyties asmenimis, gali pasisukti netikėtu rakursu. Pasitelkime kūrybinius gebėjimus, bandykime tai, ką jaučiame išreikšti kažkokiomis ypatingomis meno išraiškos priemonėmis, nustebinkime partnerį savo giliu suvokimu ir subtilia esybe- sulauksime panašaus ar dar nuoširdesnio malonaus atsako…

 

aut. Eglė Gleščinskienė
Psichoinformaciologė
http://www.kosmoenergetika.lt/

____________________________ * _____________________________

IEŠKAI DOVANOS?- turbūt tai ENERGINIS HARMONIZATORIUS
Daugiau informacijos ieškok čia: http://www.kosmoenergetika.lt/harmonizatoriu-uzsakymas/

 

Comments are closed.

Knyga „Kas Tu?“. ATSISIŲSK NEMOKAMAI!


E-knygoje rasite patarimus, meditaciją meilei, informaciją apie psichines atakas ir kaip iš jų išsilaisvinti, žinias apie amuletus bei talismanus ir įdomią gyvą istoriją Sudrumsta Siela...

Pamąstymai

Sielos kalba nepaiso jokių pasaulio taisyklių. Ji yra muzika, laisvai besiliejanti iš vidaus ir užpildanti visas žmonių gyvenimo spragas ir įtrūkius, išlyginanti visų nusivylimų randus, kuriuos teko patirti einant atšiauriu gyvenimo keliu. (A.Dainys)