fbpx

Knyga AIŠKIAREGĖ – sužinok ir įsigyk…

Knygos AIŠKIAREGĖ autorė - Elė Soul

Kodėl mes čia?

Kiekvienas iš mūsų yra mėnulis ir turi savo tamsiąją pusę, kurios niekas nemato.
(Mark Twain)

Kalendorius

September 2018
M T W T F S S
« Aug   Nov »
 12
3456789
10111213141516
17181920212223
24252627282930

Jūs čia esate todėl, kad tam atėjo laikas…

SEMINARAI

2020 m. Birželio 3 d. Nuotoliniai MAGIJOS KURSAI - 1 modulis

Informacija skyrelyje SEMINARAI
Teirautis kosmoenergetika@gmail.com

Nori sužinoti?

Nerimas lemia sunkius susirgimus

Stiprus nerimas padidina demencijos riziką

 

Žmonės, kuriuo nors savo gyvenimo metu kenčiantys nuo stipraus nerimo, susiduria su 48 proc. didesne rizika senatvėje susirgti demencija nei tie žmonės, kurie aukšto lygio nerimo nepatiria, – rašoma portale medicaldaily.com.

Tokios išvados paaiškėjo Pietų Kalifornijos universiteto (University of Southern California) mokslininkams atlikus tyrimą. Tyrimui vadovavęs psichologas Andrew Petkus teigia, jog nerimas – lėtinė problema ir linkstama jį laikyti labiau asmens būdo savybe nei sutrikimu. Dėl to nerimui nėra skiriama tiek daug dėmesio kaip, pavyzdžiui, depresijai. O vis dėlto tirti jį ir jo padarinius išties vertėtų.

Mokslininkų komanda analizavo per 28-erius metus sukauptus 1082 dvynių duomenis. Buvo aiškinamasi, su kokio dydžio demencijos rizika susidūrė tie asmenys, kurie pažymėjo patiriantys didelį nerimą, ir tie, kurie patiriamą nerimą apibūdino kaip nežymų. Dalyvių buvo prašoma kas trejus metus užpildyti klausimynus, taip pat jiems buvo atliekami tyrimai dėl demencijos.

Paaiškėjo, kad didesnė rizika (1,5 karto) išsivystyti demencijai nustatyta tiems tyrimo dalyviams, kurie teigė jaučiantys didelį nerimą, jo simptomų patyrė daugiau nei įprasta. Be to, jie taip pat pasižymėjo didesniu streso hormono kortizolio kiekiu, o šis faktorius gali neigiamai paveikti skirtingas smegenų sritis, turėti įtakos atminties išsaugojimui ir sklandiems mąstymo procesams.

Žmones, norinčius kuo ilgiau išsaugoti gerą atmintį ir aštrų protą, šio tyrimo išvados galėtų paskatinti pasimokyti susidoroti su savo nerimu, jauduliu, valdyti emocijas, pasistengti ramiau reaguoti tiek į smulkmenas, tiek į rimtesnes gyvenimo permainas ir netikėtumus.

 
Publikuota vlmedicina.lt  
 
 
Tinklaraštis  kosmoenergetika.lt
 

_____________________________________________________

SPECIALIAI JUMS PAKRAUTI AMULETAI IR TALISMANAI

Sužinok…

Comments are closed.

Knyga „Kas Tu?“. ATSISIŲSK NEMOKAMAI!


E-knygoje rasite patarimus, meditaciją meilei, informaciją apie psichines atakas ir kaip iš jų išsilaisvinti, žinias apie amuletus bei talismanus ir įdomią gyvą istoriją Sudrumsta Siela...

Elė Soul – Eglė Gleščinskienė

Elę Soul - Eglė Gleščinskienė

Elė Soul - Sielų gydovė ir darbo su subtiliomis energijomis specialistė, rašytoja, knygų "Langas tarp pasaulių" ir "Aiškiaregė" autorė

Pamąstymai

Sielos kalba nepaiso jokių pasaulio taisyklių. Ji yra muzika, laisvai besiliejanti iš vidaus ir užpildanti visas žmonių gyvenimo spragas ir įtrūkius, išlyginanti visų nusivylimų randus, kuriuos teko patirti einant atšiauriu gyvenimo keliu. (A.Dainys)