fbpx

Knyga AIŠKIAREGĖ – sužinok ir įsigyk…

Knygos AIŠKIAREGĖ autorė - Elė Soul

Kodėl mes čia?

Kiekvienas iš mūsų yra mėnulis ir turi savo tamsiąją pusę, kurios niekas nemato.
(Mark Twain)

Kalendorius

June 2018
M T W T F S S
« Mar   Jul »
 123
45678910
11121314151617
18192021222324
252627282930  

Jūs čia esate todėl, kad tam atėjo laikas…

SEMINARAI

2020 m. Birželio 3 d. Nuotoliniai MAGIJOS KURSAI - 1 modulis

Informacija skyrelyje SEMINARAI
Teirautis kosmoenergetika@gmail.com

Nori sužinoti?

Birželio 11- 17 energijos

ENERGIJŲ KALENDORIUS

 

Šią savaitę dalykai, apie kuriuos tik paslapčia svajojome, atrodys lengvai pasiekiami, kelias- trumpesnis, o pastangos, kad kažką gautume- mažesnės. Atsiras viltis, jos vedami veiksime laisviau, greičiau pasieksime tikslą, jausimės laimingesni.


Mus supančios energijos stiprins ryžtą. Dvasinės praktikos taps aiškesnės, labiau geidžiamos ir lengviau priimamos. Tai Sielos ir Dvasios skleidimosi laikas, kurio turėtume nestabdyti, jausdami savyje kažkokį domėjimąsi, norą arčiau ar giliau prisiliesti prie Dvasinių dalykų. Labiau trauks subtilesnių vibracijų meno kūriniai- harmoningi, šilti, mieli, atspindintys mūsų vertybių gamą.

Tai metas, kurį galime sėkmingai išnaudoti bet kokių atšalusių, išsisėmusių ar mūsų netenkinančių asmeninių santykių atnaujinimui ar atgaivinimui. Arba pasitraukimui, jeigu jaučiame, kad bendravimas išsisėmė, o buvimas kartu nebeneša nei džiaugsmo nei pozityvių patirčių ar motyvacijos judėjimui pirmyn. Pasvarstykime, ko norėtume, apie ką svajojame ir tikimės, pasiūlykime tai savo partneriui. Savo norų įvardinimas, kalbėjimas apie tai, dėmesys ir pastangos sulauks ypatingo atsako,- galime tikėtis, kad pagaliau būsime išgirsti ir suprasti, kad šalia esantis žmogus atvers savo jaurią sielą, kurią baimindamasis skausmo ar kančios, slėpė ir saugojo nuo kitų.

Netinka pradėti nieko naujo. Ši savaitė palanki šeimos laisvalaikiui ir bet kokiems kūrybiniams užsiėmimams ar projektams. Būsime jautresni mus supančiai gamtai, grožiui, žmonėms, tad bet kas, ko imsimės su įkvėpimu ir noru seksis lengviau ir suteiks daugiau pasitenkinimo. Jeigu tik galime, praleiskime daugiau laiko su mylimais žmonėmis, vaikais ar tėvais,- pajusime gilesnį ryšį, sustiprinsime ir pagerinsime savo santykius, sulauksime palaikymo ir iki tol buvę nesutarimai ar problemos išsispręs lengviau.

Veikti reikėtų švelniau, išreikšti kažkokias savo pozicijas- atviriau, diskutuoti, pabandyti įsiklausyti į kitą pusę, į išsakomus reikalavimus ir pasiūlymus. Bet kokioje situacijoje pasistenkime išlikti šališki kitiems, žinodami savo jautrias vietas, supraskime kitus, su jumis susietus ar reikalų turinčius asmenis, ir puoselėkime, saugokime juos nuo skausmingų patirčių. Taip laimėsime patys ir būsime laimingi kartu su kitais…

 

 
aut. Eglė Gleščinskienė
Psichoinformaciologė
http://www.kosmoenergetika.lt/
 

____________________________ * _____________________________

ENERGINIAI HARMONIZATORIAI

Comments are closed.

Knyga „Kas Tu?“. ATSISIŲSK NEMOKAMAI!


E-knygoje rasite patarimus, meditaciją meilei, informaciją apie psichines atakas ir kaip iš jų išsilaisvinti, žinias apie amuletus bei talismanus ir įdomią gyvą istoriją Sudrumsta Siela...

Pamąstymai

Sielos kalba nepaiso jokių pasaulio taisyklių. Ji yra muzika, laisvai besiliejanti iš vidaus ir užpildanti visas žmonių gyvenimo spragas ir įtrūkius, išlyginanti visų nusivylimų randus, kuriuos teko patirti einant atšiauriu gyvenimo keliu. (A.Dainys)