Kodėl mes čia?

Kiekvienas iš mūsų yra mėnulis ir turi savo tamsiąją pusę, kurios niekas nemato.
(Mark Twain)

Kalendorius

March 2018
M T W T F S S
« Feb   Apr »
 1234
567891011
12131415161718
19202122232425
262728293031  

Jūs čia esate todėl, kad tam atėjo laikas…

SEMINARAI

2019 m. Sausio 22 d. Magijos kursai

Informacija skyrelyje SEMINARAI
Teirautis kosmoenergetika
@gmail.com

Nori sužinoti?

Kovo 19- 25 energijos

ENERGIJŲ KALENDORIUS

 

Sulauksime harmonizuojančios energijų bangos, kuri skleis raminantį stabilizuojantį poveikį bet kokiems per daug sudirguusiems procesams. Mus pasieks pirmoji stabilizuojančių energijų banga, skirta nedarnos, agresijos ir net karo veiksmų slopinimui. Tai bus labai aukšto intensyvumo, energijos, nešančios darnos, kūrybos, laisvės ir šviesos vibracijas, besiskleidžiančias į daugelį mūsų gyvenimo sričių.

Labai netikėta,- iš principo mūsų aplinkoje sąveikaus dvejopos, dvilypės energijos, vienos- aštrios ir impulsyvios, ir šios naujosios- harmonizuojančios bet kokius per daug aštrius ir pavojingus procesus.

Prognozuoti galutinę prieštaringų energijų sąveiką pakankamai sunku. Atsidursime potvynio- atoslūgio veikimo sferoje, būsime veikiami besikeičiančių, prieštaringų energijų.

Ateinanti harmonijos ir darnos banga ypač palies asmenis, trokštančius į savo gyvenimą pasikviesti meilę, išaukštintą, besąlyginę, betarpišką, absoliučią meilę,- šie asmenys gali tikėtis ypatingų dovanų, gilių harmonijos ir darnos patyrimų ir meilės raiškos, kuri per juos skleisis kitiems žmonėms. Meilės energija bus apdovanoti visi mylintys- atsiras daugiau darnos, vienas kito supratimo, pakantumo ir tolerancijos. Mus pasiekianti energija skatins intensyvų  bet kokio pozityvaus proceso vystymąsi. Kai tik pajausime, patirsime, kad kažkas mums pradėjo sektis- tos sėkmės daugės, pozityvumo ir trokštamų dalykų mūsų gyvenime rasis daugiau. Juos dažniau pastebėsime, įvertinsime ir džiaugsimės.

Jeigu veiksime klausydami savo „vidinio balso“, „širdies balso“ galime tikėtis pataisyti mus netenkinančius santykius, įžiebti naują meilės liepsną šeimoje, atgaivinti priblėsusius jausmus.

Mūsų aplinkoje labiau skleisis moteriškojo prado energijos,- jos giliau palies visas moteris, mergaites,- būtent joms dažniau šypsosis sėkmė, jos gali tapti neįkainuojamu bet kokių derybų įrankiu. Šilta, mylinti, atvira, pasiruošusi pokyčiams ir kompromisams moters širdis padės kurti stebuklus- sutaikys besipykstančius asmenis, nuslopins konfliktus, ras susipriešinusioms grupėms tinkamus kompromisus, atkurs bendrystę tarp nesutariančių jėgų.

Energijos mus veiks potvyniais, – jausime tai stipresnį, tai silpnesnį išorės jėgų poveikį, įtakojantį mūsų norus, sprendimus ir pasirenkamas priemones jiems įgyvendinti. Kartais užteks luktelėti palankaus meto, kuomet su potvynio banga gebėsime realizuoti savo sumanymą, arba patekę į harmonizuojantį srautą, stebėsime, kaip nuslopinamas kažkoks nedarnus mūsų ketinimas, kylantis konfliktas ar įsižiebusi nesantarvė.

Bus tikrai įdomu ir nauja…

 

aut. Eglė Gleščinskienė
Psichoinformaciologė
http://www.kosmoenergetika.lt/
 

____________________________ * _____________________________

Amuletai ir Talismanai pakrauti specialiai jums…

Comments are closed.

Knyga „Kas Tu?“. ATSISIŲSK NEMOKAMAI!


E-knygoje rasite patarimus, meditaciją meilei, informaciją apie psichines atakas ir kaip iš jų išsilaisvinti, žinias apie amuletus bei talismanus ir įdomią gyvą istoriją Sudrumsta Siela...

Pamąstymai

Sielos kalba nepaiso jokių pasaulio taisyklių. Ji yra muzika, laisvai besiliejanti iš vidaus ir užpildanti visas žmonių gyvenimo spragas ir įtrūkius, išlyginanti visų nusivylimų randus, kuriuos teko patirti einant atšiauriu gyvenimo keliu. (A.Dainys)