Kodėl mes čia?

Kiekvienas iš mūsų yra mėnulis ir turi savo tamsiąją pusę, kurios niekas nemato.
(Mark Twain)

Kalendorius

February 2018
M T W T F S S
« Jan   Mar »
 1234
567891011
12131415161718
19202122232425
262728  

Jūs čia esate todėl, kad tam atėjo laikas…

SEMINARAI

2019 m. Balandžio 13-14 d. Teta kursai Giluminiai kasinėjimai

Informacija skyrelyje SEMINARAI
Teirautis kosmoenergetika
@gmail.com

Nori sužinoti?

Dvasinis kelias- projektas dvasinių paieškų karštinėje

Kaip ir kiekvienas kelias, taip ir Dvasinis, turi savo ypatumus. Norint pasiekti tikslą, reikia žinoti kryptį, gebėti įveikti kliūtis, gauti trūkstamas žinias, mokytis naujų įgūdžių. Dvasiniskelias profesionalių specialistų komanda pasiruošusi padėti ir mokyti. Tai žmonės, kurie turi daug patirties dvasinio tobulėjimo srityje, įvaldę unikalias dvasines technikas, šviesūs, geranoriški, paskui save paliekantys meilės energijos ir stebuklų pėdsakus.
Su jais gera ir įdomu keliauti. Prisijunk!!!

Gal būt tau kyla daugybė klausimų, abejoji ar esi kažkieno klaidinamas. Gal būt čia rasi savo atsakymus..

 

Ar Dvasinės praktikos, mokymai ir energetinis darbas yra kiekvienam, ar tik išskirtiniams asmenims, turintiems kažkokių gebėjimų ar ypatingų savybių?

 

Šiandien vis daugiau žmonių pajunta siekį sužinoti ir suprasti kažką daugiau nei buvo mokomi mokykloje, universitetuose ar tiesiog įgijo “gyvenimo mokyklos” procese. Kilęs susidomėjimas ne iki galo mokslo paaiškinamais dalykais, nesuprantamais reiškiniais, išskirtinėmis natūralios medicinos gydymo praktikomis ir fenomenais sukelia abejones. Ar tai saugu? Ar tai gerai? Pačios įsisenėjusios ir viduje slypinčios dogmos, baimės ir aplinkos formuojamos nuostatos kelia svarstymus kurie vienu ar kitu keliu priveda prie vis dar galiojančio tabu, skelbiančio kad kažko daryti negalima, kažkas yra nesaugu, kad kaikurie dalykai ar žinios yra skirtos tik išrinktiesiems ir šiukštu ten negalima lįsti. Tačiau kiekvienas, anksčiau ar vėliau, išgyvename pojūtį, trauką, kuomet viduje suprantame, kad mums reikia kai ko daugiau,- žinoti, suprasti, matyti, galėti… Tas pojūtis- ta trauka užkoduota kiekviename individe ir tai Dvasinio tobulėjimo impulsas- Dvasios šauksmas augti, tobulėti, mokytis, patirti, pažinti…

Kviečiame apsilankyti svetainėje https://dvasiniskelias.lt/

Sužinok daugiau apie Dvasinį kelią

Kas tai yra Dvasinis kelias?

Kokie šio pasirinkimo ypatyumai?

Ko mes išties ieškome, kalbėdami apie dvasingumą?

Dvasiniai klystkeliai, kas tai?

Tarp dangaus ir žemės- kažkur toje slėpiningoje erdvėje ieškome savo Kelio, norime keistis, patirti nuostabius dalykus ir išsilaisvinti iš mus persekiojančių trukdžių..

 

Logo

Čia tik profesionalūs specialistai… Jei toks esi ir nori prisijungti į komandą rašyk: info@dvasiniskelias.lt

Comments are closed.

Knyga „Kas Tu?“. ATSISIŲSK NEMOKAMAI!


E-knygoje rasite patarimus, meditaciją meilei, informaciją apie psichines atakas ir kaip iš jų išsilaisvinti, žinias apie amuletus bei talismanus ir įdomią gyvą istoriją Sudrumsta Siela...

Pamąstymai

Sielos kalba nepaiso jokių pasaulio taisyklių. Ji yra muzika, laisvai besiliejanti iš vidaus ir užpildanti visas žmonių gyvenimo spragas ir įtrūkius, išlyginanti visų nusivylimų randus, kuriuos teko patirti einant atšiauriu gyvenimo keliu. (A.Dainys)