Kodėl mes čia?

Kiekvienas iš mūsų yra mėnulis ir turi savo tamsiąją pusę, kurios niekas nemato.
(Mark Twain)

Kalendorius

January 2018
M T W T F S S
« Dec   Feb »
1234567
891011121314
15161718192021
22232425262728
293031  

Jūs čia esate todėl, kad tam atėjo laikas…

SEMINARAI

2019 m. Sausio 22 d. Magijos kursai

Informacija skyrelyje SEMINARAI
Teirautis kosmoenergetika
@gmail.com

Nori sužinoti?

Sausio 1- 7 energijos

ENERGIJŲ KALENDORIUS

 

Sveikiname su Naujaisiais 2018-metais, su itin sparčiai besikeičiančiomis energinėmis vibracijomis!!! Būten šie energiniai pasikeitimai skatins intensyvų poreikį tobulėti, mokytis, keistis, suprasti ir gebėti keisti mums nepatinkančius dalykus- veikti savo sąmonės ir aukštesniosios sąmonės galia..

Žengiame į spartaus ir kokybiško Dvasinio tobulėjimo – Dvasinio kelio “greitojo eismo” juostą..

 Mus supančios energijos šią savaitę brandins ir formuos kitokį požiūrį bei naują originalią nuomonę. Galime likti nesuprasti,- mūsų išreikštos mintys ar pasiūlymai bus neteisingai interpretuojami, iškraipant ne tik kelių žodžių prasmę, tačiau keičiant pačią idėją, koncepciją ar motyvus. Kiekvienas individualiai suprasime ir interpretuosime aplinkos ir mus supančių žmonių siunčiamus signalus, gali atrodyti kad kalbame ir bendraujame skirtingomis kalbomis, esame kitame lygmenyje. Išties tai mūsų pačių informacijos priėmimo ir analizavimo sistema filtruos ir koreguos mus pasiekiančią informaciją, tad daug ką ir patys suprasime blogai, derinsime prie savo patyrimų, maišysime su jausmais.

Šios savaitės nesusikalbėjimas gali stabdyti svarbius procesus, darbus, atitolinti ar visiškai atmesti numatytus sandorius. Pasistenkime neforsuoti darbų, laikinai palikime stringančius procesus, neprovokuokime kitų, susijusių su mūsų reikalais, asmenų konfliktams. Susikalbėjimo dažnai truks, tad stengiantis išsaugoti darbo, verslo ar partnerystės santykius geriau delskime, nei tiesmukiškai eikime prie reikalo.

Šis metas labai tiks įvairioms Dvasinio išsivalymo praktikoms, meditacijoms, susikaupimui ir savarankiškam darbui su mus varginančiomis emocijomis ir jausmais. Per jas lengviau apčiuopsime mus jaudinančių įvykių ar besikartojančių situacijų priežastis, rasime savo klaidas ir, jei tik išdrįsime, galėsime jas taisyti. Pasaulį, savo aplinką kur praleidžiame daugiausia laiko, pačius artimiausius žmones, tuos su kuriais dažnai bendraujame, gebėsime matyti kitaip. Čia lyg kabant žemyn galva, pasaulis matysis ir bus tas pats, bet viskas atrodys kitaip, prieš mus kils detalės, kurios anksčiau buvo nepastebimos bendroje informacijos lavinoje, kartais trikdys menkniekiai, o svarbūs dalykai atrodys mažai reikšmingi. Teks pratintis prie mus pasiekiančios informacijos krypties pokyčių.

Vis dėl to šis laikas savyje neš tendencijas, norą daug ką spręsti kategoriškai, jeigu veikti- tai tiesiai. Iki šiol vilkintos situacijos gali būti išspręstos staiga, vienu brūkštelėjimu, vienu sprendimu, vienu mostelėjimu, tačiau aštriai ir dažnai su nepalankiais rezultatais, be galimybės grįžti atgal ir kažką keisti. Galime sulaukti nemalonių, kategoriškų sprendimų darbe- viršininko bausmės, priekaištų ar sankcijų. Dažniau kils įvairūs nesutarimai su vadovaujančiais darbuotojais, nepagrįsti reikalavimai ar kaltinimai kels audras ir priešpriešą, konfliktai bus gesinami greitai, kategoriškai, dažnai abiems pusėms patiriant nuostolius. Tad pastebėjus, kad kyla nemaloni situacija, ją reikėtų kuo greičiau užglaistyti, sprendimus, veiksmus ir pokalbius atidėti vėlesniam, labiau tinkamam laikui. Tik pasiryžus pačiam blogiausiam scenarijui, nebijant prarasti darbo vietą bei pajamas galima bus įrodinėti savo nuomonę, požiūrį, ieškoti kaltų ar savaip suprantamos teisybės.

Mus pasiekiančios energijos, lyg savo vagą turinti upė, saugiai neš kantriuosius, besistengiančius viską geriau ir giliau suvokti, pripažįstančius savo klaidas, pasirengusius keisti ir transformuoti save, o ne supantį pasaulį asmenis. Tad sudėtingesnis laikas, jeigu jį praleisime analizuodami mums nepatinkančią situaciją ir savo vaidmenį joje, nebus praleistas veltui. Taip mes ne tik išvengsime „povandeninių rifų“- nemalonių dalykų, bet įgausime išmintį, leisime bet kokiam įvykiui ar situacijai subręsti ir vėliau veiksime ne baimės ar skubotumo vedimi, o išmintingai, ramiai, nuosaikiai.

Pasaulis, aplinkiniai, net mums gerai pažįstami draugai ir žmonės, kuriais iki šiol pasitikėjome parodys kitą savo gyvenimo pusę. Neteiskime, nekoneveikime kitų už mums per drąsias idėjas, kitokį požiūrį ar pasirinkimus, kurių niekada nedarytume. Panašiai atrodysime jiems ir mes, kalbėdami apie neseniai suprastus svarbius dalykus, pastebėjimus. Mūsų pasirinkimus daugelis bus linkę kritikuoti, argumentus paneigs, entuziazmą- slopins. Tad pačius svarbiausias dalykus pasilikime sau, nesidalinkime svajonėmis, kad jos nebūtų sutryptos, sergėkime veiklos ar projektų idėjas tinkamesniam laikui..

 
aut. Eglė Gleščinskienė
Psichoinformaciologė
http://www.kosmoenergetika.lt/

____________________________ * _____________________________

DVASINIAI SEMINARAI- NUOTOLINĖS STUDIJOS 
Teirautis kosmoenergetika@gmail.com arba tel.: +37061803054

Comments are closed.

Knyga „Kas Tu?“. ATSISIŲSK NEMOKAMAI!


E-knygoje rasite patarimus, meditaciją meilei, informaciją apie psichines atakas ir kaip iš jų išsilaisvinti, žinias apie amuletus bei talismanus ir įdomią gyvą istoriją Sudrumsta Siela...

Pamąstymai

Sielos kalba nepaiso jokių pasaulio taisyklių. Ji yra muzika, laisvai besiliejanti iš vidaus ir užpildanti visas žmonių gyvenimo spragas ir įtrūkius, išlyginanti visų nusivylimų randus, kuriuos teko patirti einant atšiauriu gyvenimo keliu. (A.Dainys)