Kodėl mes čia?

Kiekvienas iš mūsų yra mėnulis ir turi savo tamsiąją pusę, kurios niekas nemato.
(Mark Twain)

Kalendorius

December 2017
M T W T F S S
« Nov   Jan »
 123
45678910
11121314151617
18192021222324
25262728293031

Jūs čia esate todėl, kad tam atėjo laikas…

SEMINARAI

2018 m. Spalio 19 d. Kosmoenergetikos mokymai

Informacija skyrelyje SEMINARŲ TVARKARAŠTIS
Teirautis kosmoenergetika
@gmail.com

Nori sužinoti?

Gruodžio 18- 24 energijos

ENERGIJŲ KALENDORIUS

 

Nebebus tvirtos mus stabdančios užtvaros, sienos, vidiniai mumyse veikiantys blokai taps lengviau įveikiami,- pasiryžę, norėdami keistis ir keisti pasaulį apie save, turėsime tam galimybę ir dažnai- aplinkybių bei veikiančių jėgų palankumą.

Tinkami planai, veiksmai ir darbai susiję su užsieniu, bendradarbiavimu, mokymusi, kvalifikacijos kėlimu, kelionėmis. Pajutę panašų impulsą, nebeatidėliokime sumanymo, aiškinkimės, spręskime, siekime konkrečių susitarimų ir rezultatų. Praleidus palankų momentą, naujo panašaus sulaukti bus sunku. Likimas šią savaitę pažers mums įvairių užgaidų, sąlygų, o kartu ir galimybių gausą. Gebėjimas išlikti mums svarbioje judėjimo kryptyje suteiks kažką gero,- gal būt tai bus puiki proga ar šansas padaryti tai, kam anksčiau nesiryžome.

Daug ką šią savaitę padės išspręsti dėmesys- tad tai ką darome- tegul bus vienintelis mūsų užsiėmimas, tiek svarbus, kad galėtume jam skirti visą dėmesį. Darbe- dirbkime tam atsidavę ir susikaupę, bendraudami su artimu ar mylimu žmogumi, būkime su juo, nenuklysdami mintimis į kitas savo gyvenimo sferas, valgydami koncentruokimės į maistą. Pastangos išgyventi kiekvieną momentą dabartyje netruks atnešti savo rezultatus- įgausime jėgą ten, kur mums nuolat jos trūkdavo. Savo dėmesiu didinsime galimybę pritraukti sunkiai apčiuopiamą Fortūną- sėkmę į savo gyvenimą, tad ir norimus pokyčius.

Mus supančios energijos skirs puikius „gyvenimo žaidėjus- laimėtojus“ ir „pralaimėjusius“, fortūna vieniems žarstys sėkmę, atnešdama pergales ir netikėtas likimo malones, kitiems prieš pat nosį užsivers durys, bus atšaukti numatyti sandėriai, nepalankiai susiklostys rengti susitikimai.. Pajutę įkvėpimą, sėkmę, nešančią įvykių srovę- irkimės pirmyn, neatidėliodami mums svarbių dalykų. Na, o jeigu patirsime nesėkmę- nurimkime, sustokime, laukime kitos sėkmingesnės progos, be reikalo nežaiskime su likimu ir netampykime “snaudžiančio liūto“ už uodegos..

 

aut. Eglė Gleščinskienė
Psichoinformaciologė
http://www.kosmoenergetika.lt/

____________________________ * _____________________________

Kaip sutikti Artimą Sielą..?

Theta Healing Basic DNA® kursas

ThetaHealing® (Teta Gydymas )– tai dvasinė praktika, meditacija, kuri gydo žmogaus sielą, protą ir kūną energetiniame, fiziniame bei DNR lygmenyje.

Teirautis kosmoenergetika@gmail.com arba tel.:+37061803054

Comments are closed.

Pamąstymai

Sielos kalba nepaiso jokių pasaulio taisyklių. Ji yra muzika, laisvai besiliejanti iš vidaus ir užpildanti visas žmonių gyvenimo spragas ir įtrūkius, išlyginanti visų nusivylimų randus, kuriuos teko patirti einant atšiauriu gyvenimo keliu. (A.Dainys)

Dėmesio- pas mus pradėjo veikti PAŽINČIŲ KAMPELIS

Žiūrėkite skyrelyje PAŽINTYS