Kodėl mes čia?

Kiekvienas iš mūsų yra mėnulis ir turi savo tamsiąją pusę, kurios niekas nemato.
(Mark Twain)

Kalendorius

December 2017
M T W T F S S
« Nov   Jan »
 123
45678910
11121314151617
18192021222324
25262728293031

Jūs čia esate todėl, kad tam atėjo laikas…

SEMINARAI

2018 m. Spalio 19 d. Kosmoenergetikos mokymai

Informacija skyrelyje SEMINARŲ TVARKARAŠTIS
Teirautis kosmoenergetika
@gmail.com

Nori sužinoti?

Gruodžio 11- 17 energijos

ENERGIJŲ KALENDORIUS

 

Pasąmonės lygmenyje kils poreikis būti ten, kur niekas netrukdys tylėti, mąstyti. Savyje turėdami viską, tenorėsime atrasti tą būtinąją, trūkstamą šiai akimirkai darnos dalelytę,- dažniau kapstysimės savo prisiminimuose, analizuosime patirtį, ieškosime sąryšio tarp mums nutinkančių įvykių, žmonių ir pasirinkimų.

Taip puikus laikas Dvasinėms praktikoms, kažko naujo mokymuisi, tobulėjimui, augimui. Labai tinka medituoti, melstis, atsiprašyti tų žmonių, kuriuos įskaudinome, kuriems, dėl mūsų kaltės, nutiko kažkas blogo, taip pat prisiminkime tuos, kuriems nepadėjome, kuriuos apleidome ar kažkaip kitaip vis aplenkdavome.

Dabar labai tinkamas laikas sustoti, sugrįžti prie šių žmonių, pakalbėti su jais apie tai. Gal būt nuveikti tai, kam neradote laiko visus metus.

Tokio pobūdžio veiksmai padės jums  pasijusti geriau, nusimesti nematomą „naštą“, užbaigti kažkokį vilkintą etapą, suprasti dalykus, kurie glūdi jūsų viduje, kurie jus stabdo ar trukdo judėti pirmyn.

Silpnesnė ir lengviau pažeidžiama bus endokrininė sistema, taip pat žarnynas ir inkstai. Pasistenkime neapkrauti savo organizmo dideliu maisto kiekiu, valgykime geriau dažniau, bet mažesnėmis porcijomis, mažiau maišykime produktus. Alkoholis nepalankiai veiks visą organizmą, inkstai gali patirti išaugusias apkrovas, sunkiau vyks organizmo valymo procesai, tad galime jaustis apsunkę, nebesusidorojantys su į kūną patekusiu maistu, o vėliau- ir su erzinančiomis, sutrikusio virškinimo iššauktomis, emocijomis.

Jeigu norime- leiskime sau pabūti vienumoje, tyloje, jeigu jaučiame poreikį- pasitraukime nuo reikalų, atidėkime svarbų laukiantį sprendimą. Elkimės apgalvotai ir lėtai,- taip ne tik rasime geriausią išeitį, bet būsime atsakingesni, ramesni ir sveikesni.

 

aut. Eglė Gleščinskienė
Psichoinformaciologė
http://www.kosmoenergetika.lt/

____________________________ * _____________________________

 2018 m. Vasario 16- 18 d. Theta Healing Pažengusiųjų DNR-2® kursas

Kurso tikslas- besimokančiojo sąmonės pokyčiai, naujų žinių ir gebėjimų įvaldymas, rezonavimas- sąveika su žmogų supančiomis energijomis ir visos Visatos kuriančiąja jėga- Kūrėju.
Teirautis kosmoenergetika@gmail.com arba tel.:+37061803054

 

 

 

Comments are closed.

Pamąstymai

Sielos kalba nepaiso jokių pasaulio taisyklių. Ji yra muzika, laisvai besiliejanti iš vidaus ir užpildanti visas žmonių gyvenimo spragas ir įtrūkius, išlyginanti visų nusivylimų randus, kuriuos teko patirti einant atšiauriu gyvenimo keliu. (A.Dainys)

Dėmesio- pas mus pradėjo veikti PAŽINČIŲ KAMPELIS

Žiūrėkite skyrelyje PAŽINTYS