Kodėl mes čia?

Kiekvienas iš mūsų yra mėnulis ir turi savo tamsiąją pusę, kurios niekas nemato.
(Mark Twain)

Kalendorius

December 2017
M T W T F S S
« Nov   Jan »
 123
45678910
11121314151617
18192021222324
25262728293031

Jūs čia esate todėl, kad tam atėjo laikas…

SEMINARAI

2018 m. Spalio 19 d. Kosmoenergetikos mokymai

Informacija skyrelyje SEMINARŲ TVARKARAŠTIS
Teirautis kosmoenergetika
@gmail.com

Nori sužinoti?

Gruodžio 4- 10 energijos

ENERGIJŲ KALENDORIUS

 

Šią savaitę sulauksime gryninančių, pakylėjančių energijų, jausimės tvirtesni, atsiras daugiau energijos ir ryžto veikti, prasmė tęsti pradėtus ieškojimus, daugiau tikėjimo tuo, ką renkamės, ką veikiame. Susikaupusi, neišeikvota, nerealizuota energija gali tapti negalavimų sąlyga,- greičiau ir be akivaizdžios priežasties kils kraujo spaudimas, galimi galvos skausmai, širdies rimto sutrikimai, kraujotakos sistemos trikdžiai. Nepatartinos jokios energijų kaupimo ir kėlimo praktikos, jos bus itin pavojingos, gali sąlygoti rimtus fizinius ir psichinius sutrikimus.


Ši savaitė tai metas, kai turėtumėme vengti bet kokio santykių aiškinimosi, sudėtingų reikalų sprendimo, pavojingų darbų. Atsargiau turėtume elgtis su cheminėmis medžiagomis ir  ugnimi, fejerverkais.

Tai laikas, kai pravartu bus koncentruotis į norimą kryptį, siekį, svajonę- aplink esančios energijos suteiks šiam procesui potencialą,- galime sėkmingai užkoduoti norimos situacijos vystymąsi.


Matykime pozityviąją savo troškimo realizacijos pusę, svajokime apie pačius geriausius rezultatus, išgryninkime savo poziciją ten ir jokiu būdu nesvarstykime apie galimas klaidas, nesėkmes, praradimus ar pan. Realizuosis tai, kas bus stipriausia mūsų vizijose ir svajonėse. Tad jei tai bus puikūs rezultatai- juos greičiau ir lengviau pasieksime, jeigu tai bus baimė, kad kažkas blogo atsitiks- tai pagaliau ir gausime.

Pajusime savo galią ir jėgą koreguoti įvykių eigą, tačiau tam reiks itin didelio susikaupimo ir koncentracijos, kryptingų pastangų kontroliuojant savo mintis ir emocijas. Sugebantieji tai daryti, skins laurus, planuos būsimą sėkmę, atvers fortūnai duris. Nenorintys tam švaistyti laiką ar jėgas, nesugebantys kontroliuoti jausmų, gali įsitraukti į nepasitenkinimo akciją kažkokiu viešu įvykiu, sprendimu, valdžios aktu, politiko ar pareigūno veikla. Taip griausime ne tik tą mums nepatinkantį sprendimą, bet ir tolesnes savo pačių sumanymų tendencijas.

Šią savaitę stipriau jausime šeimą ir bet kokius tarpusavio santykius stiprinančias, harmonizuojančias energijas. Dažniau norėsis padaryti kažką gero mylimam, artimam žmogui, – tad pasistenkime neslopinti panašių įgeidžių, atvirai rodykime šiltus jausmus, kurkime gėrį, dalinkimės juo su savo mylimaisiais. Tai laikas, kai galima susijungti ilgalaikiams santykiams,- kalbėkimės, parodykime ko trokštame, svajokime ir veikime taip, kad svajonės galėtų išsipildyti.

 

aut. Eglė Gleščinskienė
Psaichoinformaciologė
http://www.kosmoenergetika.lt/

____________________________ * _____________________________

 

Theta Healing Pažengusiųjų DNR-2 ® kursas

Teirautis kosmoenergetika@gmail.com arba tel.: +37061803054

Comments are closed.

Pamąstymai

Sielos kalba nepaiso jokių pasaulio taisyklių. Ji yra muzika, laisvai besiliejanti iš vidaus ir užpildanti visas žmonių gyvenimo spragas ir įtrūkius, išlyginanti visų nusivylimų randus, kuriuos teko patirti einant atšiauriu gyvenimo keliu. (A.Dainys)

Dėmesio- pas mus pradėjo veikti PAŽINČIŲ KAMPELIS

Žiūrėkite skyrelyje PAŽINTYS