Kodėl mes čia?

Kiekvienas iš mūsų yra mėnulis ir turi savo tamsiąją pusę, kurios niekas nemato.
(Mark Twain)

Kalendorius

November 2017
M T W T F S S
« Oct   Dec »
 12345
6789101112
13141516171819
20212223242526
27282930  

Jūs čia esate todėl, kad tam atėjo laikas…

SEMINARAI

2018 m. Spalio 19 d. Kosmoenergetikos mokymai

Informacija skyrelyje SEMINARŲ TVARKARAŠTIS
Teirautis kosmoenergetika
@gmail.com

Nori sužinoti?

Lapkričio 13- 19 energijos

ENERGIJŲ KALENDORIUS

 

Maksimalizmas siekiant įgyvendinti savo tikslus, kovingumas, užsispyrimas, aklas savo pasirinktos krypties laikymasis ir, jeigu prireiks, net kova už savo tiesas ir idėjas,- augs. Šią savaitę prireiks iš naujo peržiūrėti susitarimus, keisti ar perrašyti sutartis, sutikti su naujais įsipareigojimais, atstatyti teisingumą ir tvarką ten, kur manome, kad yra padaryti pažeidimai. Skirtingų žmonių skirtingai interpretuojamas teisingumas gali tapti varomąja jėga kivirčams, nesutarimams, riaušėms, kerštui, teroro išpuolimas ir kitaip besireiškiančioms agresijos jėgoms. Tačiau ši kova darysis aiškesnė, konkretesnė, pavojingesnė,- apsimetinėjimo ir netikrų jausmų demonstravimo mažės.


Stiprės tamsos ir blogio jėgos, visaip besitaikstančios mus pasiekti, įsigauti į mūsų pasaulį, mūsų sąmoningai suvokiamą realybę, paveikti mus, pakeisti mus. Būsime intensyvesnės ir stipresnės tamsos jėgų poveikio zonoje.

Per savo intuiciją, nuojautą, sapnus, simbolius ir likimo ženklus gausime kažkokią negatyvią informaciją, kuri dažniausiai turės vienintelį tikslą,- išgąsdinti mus, sukelti paniką, suklaidinti ir nukreipti nuo teisingo kelio. Blogis skverbsis į mūsų pasaulį, tad teks būti ypatingai budriems. Klaidins įvairūs dalykai, kurie mums trukdys pasitikėti nuojauta,- galime būti pastūmėti į dalykus, situacijas, kuriose tikrai nenorime atsirasti, nenorime dalyvauti ir veikti. Šios negatyvios jėgos, skatins „teisingumo“ siekį iškreipdamos tikrąsias vertybes,- būtent tokių stovyklų, grupių sambūriuose galimi kivirčai, riaušės, veiksmai nesuderinami su žmogiškumu.

Būsime lengviau pažeidžiami įvairių parazitų, kenkėjų, virusų. Pagal savo vidinę būseną rezonuosime su aplinka, pritrauksime ir į save įkvėpsime panašiame energiniame dažnyje klestinčius mikroorganizmus, parazitus, virusus. Kaip žinome baimė, pyktis, kerštas, nusivylimas- tai itin žemų dažnių energiniai virpesiai,- jeigu jausime panašius jausmus, būsime tų jausmų sąlygojamame energijų dažnyje. Tad patys į save prisitrauksime „kenkėjus“, dėl kurių vėliau galime blogai jaustis, sirgti ir prarasti jėgas. Organizmui  bus sunkiau susidoroti su mūsų organizmą alinančiais šlakais, toksinais, kenksmingomis medžiagomis, sąmoningai turėtume labiau save pasaugoti,- atsisakyti riebaus maisto, dirbtinių maisto priedų, svaigalų, mažinti cheminių, buityje naudojamų priemonių koncentraciją savo aplinkoje.

 

 

aut. Eglė Gleščinskienė
Psichoinformaciologė
http://www.kosmoenergetika.lt/

____________________________ * _____________________________

Theta Healing Basic DNA® (Bazinis Teta) kursas Kaune

ThetaHealing® (Teta Metodas )– tai dvasinė praktika, meditacija, kuri veikia žmogaus sielą, protą ir kūną energetiniame, fiziniame bei DNR lygmenyje. Teirautis kosmoenergetika@gmail.com arba tel.: 8-618-03054

 

 

Comments are closed.

Pamąstymai

Sielos kalba nepaiso jokių pasaulio taisyklių. Ji yra muzika, laisvai besiliejanti iš vidaus ir užpildanti visas žmonių gyvenimo spragas ir įtrūkius, išlyginanti visų nusivylimų randus, kuriuos teko patirti einant atšiauriu gyvenimo keliu. (A.Dainys)

Dėmesio- pas mus pradėjo veikti PAŽINČIŲ KAMPELIS

Žiūrėkite skyrelyje PAŽINTYS