Kodėl mes čia?

Kiekvienas iš mūsų yra mėnulis ir turi savo tamsiąją pusę, kurios niekas nemato.
(Mark Twain)

Kalendorius

November 2017
M T W T F S S
« Oct   Dec »
 12345
6789101112
13141516171819
20212223242526
27282930  

Jūs čia esate todėl, kad tam atėjo laikas…

SEMINARAI

2018 m. Spalio 19 d. Kosmoenergetikos mokymai

Informacija skyrelyje SEMINARŲ TVARKARAŠTIS
Teirautis kosmoenergetika
@gmail.com

Nori sužinoti?

Lapkričio 6- 12 energijos

ENERGIJŲ KALENDORIUS

 

Per daug įsijautrinusios mūsų emocijos ir per stipriai įsišvytavusi permainų švytuoklė trikdys harmoniją.

Tai bus laikas, kai daug ką prarasime,- ateinančios energijos savyje neš intensyvų valymo aspektą, -daug kas mūsų aplinkoje, santykiuose, veikloje, erdvėje kur nuolat būname, valysis, keisis.

Iš mūsų gyvenimo trauksis jau atgyvenę dalykai, nebespėjantys su pasikeitusiu gyvenimo ritmu, su naujovėmis ir požiūrio plėtra. Tai bus ir žmonės, kurie vienaip ar kitaip nuo mūsų trauksis- augs tikimybė prarasti draugus, kolegas, partnerius, žmones, kuriais pasitikėjome, kurie iki šiol buvo bendražygiai, kam buvome autoritetu ir kas juo buvo mums. 

Vyks jėgų, pozicijų, bendrijų, kolektyvų ir kartu veikiančių jėgų persigrupavimas. Tas gali būti pastebima ir politikoje, darbo kolektyvuose, bendraminčių grupėse, draugų kompanijose. Stiprės nuojauta, augs intuityvus žinojimas, ko iš mūsų tikisi žmonės su kuriais bendraujame, palaikome ryšius, kuriame bendrus projektus. Tai keis situaciją, vers iš naujo apsvarstyti savo pasirinkimus,- bendrystės persigrupuos, netinkami, nepapildantys abiejų bendraujančių žmonių santykiai- irs.

Valančios energijos veiks mūsų sąmonę. Daugelis iki šiol buvusių mūsų tikslų, veiklos ir pasirinkimų motyvų bus ištrinta, tad dabar kažką darydami, nebejausime nei postūmio, nei poreikio tam. Keisis norai, keisis suvokimas ir automatiškai- mūsų veiksmai.

Mūsų kūnas į daugelį netinkamų dalykų reaguos intensyviau.  Gali augti įvairių alergijų, dermatitų, odos ir gleivinių pažeidimų ir ligų skaičius. Informacija apie tai kas mus žeidžia greičiau ir lengviau pateks į pagrindinį mūsų informacijos ir energijos nešėją- kraują, tad čia tikėtini besikeičiantys biocheminiai parametrai, infekcija, virusai, grybeliai ir kitokio pobūdžio pakitimai, kurie atspindės mūsų negalavimus ir ligas. Nepatartinos kraujo perpylimo procedūros,- bus lengviau perimama ne tik kraujyje esanti energija ar reikalingos organizmui medžiagos, bet ir visa sukaupta kraujyje žmogaus ir giminės karminė informacija.

Galime stipriau pajusti ryšį su kažkuo išėjusiu, mirusiu. Tikėtini dažnesni sapnai, susiję su mirusiaisiais, galimybė jų metu gauti kažkokią naują, papildomą informaciją. Jautresnės psichikos asmenims, tai gali būti nemalonių patirčių, dirglumo, baimės ir vidinio, nelabai suvokiamo nerimo metas. Patartina dažniau vėdinti patalpas, jas smilkyti kadagių dūmais ar natūraliais smilkalais.

 

 

aut. Eglė Gleščinskienė
Hilerė, Kosmoenergetikos Mokytoja
http://www.kosmoenergetika.lt/


ENERGIJŲ VALDYMO SEMINARAS- MOKOMĖS KOSMOENERGETIKĄ

____________________________ * _____________________________

 PASLAPČIŲ, NETIKĖTUMŲ IR GALIŲ KNYGA

LANGAS TARP PASAULIŲ

Comments are closed.

Pamąstymai

Sielos kalba nepaiso jokių pasaulio taisyklių. Ji yra muzika, laisvai besiliejanti iš vidaus ir užpildanti visas žmonių gyvenimo spragas ir įtrūkius, išlyginanti visų nusivylimų randus, kuriuos teko patirti einant atšiauriu gyvenimo keliu. (A.Dainys)

Dėmesio- pas mus pradėjo veikti PAŽINČIŲ KAMPELIS

Žiūrėkite skyrelyje PAŽINTYS