fbpx

Knyga AIŠKIAREGĖ – sužinok ir įsigyk…

Knygos AIŠKIAREGĖ autorė - Elė Soul

Kodėl mes čia?

Kiekvienas iš mūsų yra mėnulis ir turi savo tamsiąją pusę, kurios niekas nemato.
(Mark Twain)

Kalendorius

September 2017
M T W T F S S
« Aug   Oct »
 123
45678910
11121314151617
18192021222324
252627282930  

Jūs čia esate todėl, kad tam atėjo laikas…

SEMINARAI

2020 m. Birželio 3 d. Nuotoliniai MAGIJOS KURSAI - 1 modulis

Informacija skyrelyje SEMINARAI
Teirautis kosmoenergetika@gmail.com

Nori sužinoti?

Knyga “Langas tarp pasaulių” TOP10 perkamiausių knygų reitinguose

LSNR Energinio poveikio komiteto pirmininkės

Eglės Gleščinskienės knyga „Langas tarp pasaulių“

 

Energinės medicinos žinios, energinio poveikio metodai ir prisilietimas prie žmogaus resursų bei fiziologinių procesų taikant netradicinės medicinos žinias,- visa tai  debiutinėje Eglės Gleščinskienės knygoje- „Langas tarp pasaulių“.

 

Knygos autorė– Eglė Gleščinskienė –Lietuvos sveikos gyvensenos ir natūralios medicinos rūmų narė, Energinio poveikio komiteto pirmininkė. Baigusi KTU Informacijos apdorojimo ir valdymo sistemų studijas, nuo 1987 m. specializuojasi energinės medicinos, bioenergetikos, psichoinformaciologijos srityse. Nuo 2006 m. veda mokymus, seminarus, atlieka individualius energinio gydymo seansus, keliauja po pasaulį nešdama Energinės medicinos ir energinio poveikio žinias.

Šiuo metu knygos autorė Eglė veda seminarus ir mokymus, dalyvauja susitikimuose, kur dalijasi Energijų mokslo žiniomis. Tai- naujoji Energinė medicina, Kosmoenergetika, kvantinio poveikio metodai.

 „Langas tarp pasaulių“- tai Alma littera leidyklos knyga, pasiekianti smalsius, ieškančius, norinčius suprasti gyvenimo principus, sveikatos ir galios dilemas, skaitytojus pačiu laiku- kai ypač aktualūs tampa ekologiški produktai ir sveikos gyvensenos klausimai.

Žmonija jau yra pasirengusi priimti naują požiūrį ir kitokius, padedančius įvaldyti sveikatos meną, instrumentus. Būtent šie instrumentai, daugeliu atveju, pranoksta įprastas medicinos procedūras iki šiol taikomas priemones. Gana ieškoti aplinkkelių į sveikatą ir laimę- rinkimės greitkelį…

 Knygas galima įsigyti visuose knygynuose PEGASAS ir VAGA.

 
  Nuotraukoje knygos autorė Eglė Gleščinskienė

 

Knyga “Langas tarp pasaulių” TOP10 perkamiausių knygų reitinguose


Vytis Tamoliūnas

Svetainės administracija
www.kosmoenergetika.lt

Comments are closed.

Knyga „Kas Tu?“. ATSISIŲSK NEMOKAMAI!


E-knygoje rasite patarimus, meditaciją meilei, informaciją apie psichines atakas ir kaip iš jų išsilaisvinti, žinias apie amuletus bei talismanus ir įdomią gyvą istoriją Sudrumsta Siela...

Elė Soul – Eglė Gleščinskienė

Elę Soul - Eglė Gleščinskienė

Elė Soul - Sielų gydovė ir darbo su subtiliomis energijomis specialistė, rašytoja, knygų "Langas tarp pasaulių" ir "Aiškiaregė" autorė

Pamąstymai

Sielos kalba nepaiso jokių pasaulio taisyklių. Ji yra muzika, laisvai besiliejanti iš vidaus ir užpildanti visas žmonių gyvenimo spragas ir įtrūkius, išlyginanti visų nusivylimų randus, kuriuos teko patirti einant atšiauriu gyvenimo keliu. (A.Dainys)