Kodėl mes čia?

Kiekvienas iš mūsų yra mėnulis ir turi savo tamsiąją pusę, kurios niekas nemato.
(Mark Twain)

Kalendorius

September 2017
M T W T F S S
« Aug   Oct »
 123
45678910
11121314151617
18192021222324
252627282930  

Jūs čia esate todėl, kad tam atėjo laikas…

SEMINARAI

2018 m. Rugpjūčio 25 d. Kosmoenergetikos mokymai

Informacija skyrelyje SEMINARŲ TVARKARAŠTIS
Teirautis kosmoenergetika
@gmail.com

Nori sužinoti?

Rugsėjo 18- 24 energijos

ENERGIJŲ KALENDORIUS

 

Pirmąją savaitės pusę leiskime sau pailsėti, neskubėkime, nekelkime vėjo ir neerzinkime asmenų, kurie turi priimti mums aktualius sprendimus. Vyraus užbaigimo nuotaikos, tad geriausia daryti tai, kas nekliūva, kam nereikia daug pastangų, kas nereikalauja veiksmų suderinimo su kitais asmenimis.

Tai bus laikas, skirtas išsivalymui, išsilaisvinimui nuo mus alinančių pareigų ar susitarimų. Patartina gražiai viską užbaigti ir po to ramiai pasitraukti. Aplinka bus palanki atsitraukti.


Nuo savaitės vidurio nuotaikos ir energinis fonas keisis, atsiras drąsos žvelgti pirmyn, svajoti, kurti planus ir žengti bent mažą žingsnelį link savo svajonių išsipildymo.

Šios savaitės energijos gali iššaukti beveik be priežasties kylantį kraujo spaudimą, fiziškai juntamus atskirų kūno vietų suvaržymus. Stipriau pasijus netinkamas mitybos režimas ar mūsų organizmo netoleruojami maisto produktai. Pavalgę dažniau jausime sunkumą, virškinimo proceso trikdžius, kartais- lengvą pykinimą.

Pravartu atkreipti savo dėmesį į bet kokį santykį su vandeniu,- geriamo vandens naudojimą, prausimąsi, pramogas ar sportą vandens baseinuose bei atviruose vandens telkiniuose. Vanduo, vandens stichija šiuo metu sukaups didesnį energetinį potencialą ir turės mums didesnę galią, daugiau įtakos, veiks mūsų fizinį kūną, emocijas ir jausmus. Aplinkoje esantis vanduo, taip pat ir lietus bei virš galvos kabantys lietaus debesys savyje sukaups itin didelį informacinį potencialą ir atspindės žmonių nepasitenkinimą, niūras nuotaikas, nuovargį, norą priešintis primetamoms taisyklėms. Neapsigaukime, nes iki šiol buvusi įprasta sąveika su vandeniu taps kiek kitokia. Visiškai iki šiol saugiuose dalykuose atrasime, pastebėsime, pajusime grėsmės ir pavojaus signalus. Reikėtų imtis didesnio atsargumo. Sąveika su vandeniu turės galią iškelti į paviršių, sustiprinti mumyse slypinčias emocijas ir jausmus, taip pat per vandenį mums bus perduodamos jame sukauptos žmonių masės nuotaikos, emocijos ir būsenos.

Žinome, kad vanduo yra geras informacijos laidininkas, jis puikiai priima ir kaupia informaciją. Ši savybė dar labiau sustiprės šią savaitę,- vanduo įgaus didesnę informacinę talpą,- pripildytas negatyvia energija vanduo taps nuodu, žalojančiu ir ardančiu mūsų organizmą tiek fiziniame lygmenyje, tiek psichiniame lygmenyje.

 
aut. Eglė Gleščinskienė
Hilerė, Kosmoenergetikos Magistrė
http://www.kosmoenergetika.lt/
 

____________________________ * _____________________________

KNYGYNUOSE PEGASAS  IEŠKOKITE NAUJOSIOS GYDOVĖS EGLĖS GLEŠČINSKIENĖS KNYGOS

“LANGAS TARP PASAULIŲ”

- Tegul prasiskleidžia egzistencinės paslapties užsklanda -

 

 

Comments are closed.

Pamąstymai

Sielos kalba nepaiso jokių pasaulio taisyklių. Ji yra muzika, laisvai besiliejanti iš vidaus ir užpildanti visas žmonių gyvenimo spragas ir įtrūkius, išlyginanti visų nusivylimų randus, kuriuos teko patirti einant atšiauriu gyvenimo keliu. (A.Dainys)

Dėmesio- pas mus pradėjo veikti PAŽINČIŲ KAMPELIS

Žiūrėkite skyrelyje PAŽINTYS