Kodėl mes čia?

Kiekvienas iš mūsų yra mėnulis ir turi savo tamsiąją pusę, kurios niekas nemato.
(Mark Twain)

Kalendorius

September 2017
M T W T F S S
« Aug   Oct »
 123
45678910
11121314151617
18192021222324
252627282930  

Jūs čia esate todėl, kad tam atėjo laikas…

SEMINARAI

2018 m. Rugpjūčio 17-19 BAZINIAI TETA MOKYMAI Kaune

Informacija skyrelyje SEMINARŲ TVARKARAŠTIS
Teirautis kosmoenergetika
@gmail.com

Nori sužinoti?

Rugsėjo 4- 10 energijos

ENERGIJŲ KALENDORIUS

 

Nusimato kontraversiška, įdomi, pilna netikėtumų savaitė.

Šią savaitę aktyvuosis neišpildytų lūkesčių srautas. Norėsime viską išspręsti, gauti, patirti greitai. Jausmas, kad esame stabdomi, kad verčiami delsti, kad dar turėsime kentėti ne iki galo išspręstą mums aktualią situaciją, varys iš proto, skatins susiimti ir įdėti daugiau pastanagų mums aktualioje srityje. Išryškės santykių ar bet kokio bendravimo aspektas- atsiras daugiau tiesmukiškumo, taps aiškiau, suprantamiau, ko iš mūsų tikisi partneris, bendradarbis, klientas ar bet koks kitas asmuo, su kuriuo turime reikalų. Greičiau išsklaidys nepagrįstų lūkesčių viltys, o atsiradęs aiškumas padės viską sudėlioti į savo vietas. Siekiant įgyvendinti savo planus, bus palankiau veikti ne aplinkeliais, o sukti tiesiai prie reikalo, argumentuoti savo ketimus, pagrįsti pasirinkimus- taip sulauksime daugiau pagarbos, pritarimo, būsime vertinami kaip žinantys ko norime, o kartu- ir kaip rimti, patikimi partneriai ar kolegos.

Fiziniame lygmenyje ši savaitė bus sunkesnė vyrams. Energijos nepalankiai veiks visą vyrų lyties reprodukcijos sistemą, tad apie save dažniau primins įvairūs šios sistemos negalavimai ir problemos. Taps labiau įtempti intymūs santykiai, dažniau atsiras įvairaus pobūdžio vyrų erekcijos problemos, gali atsirasti įvairūs trikdžiai, sąlygojantys, kad intymus aktas išvis neįvyktų. Gydytojai ir natūralios medicinos specialistai turėtų sulaukti didesnio klientų, su lyties reprodukcijos sistemos bėdomis, antplūdžio.

Šios savaitės energijos mus visus skatins atkreipti didesnį dėmesį į tai ką valgome, kokius produktus renkamės, kas tinka mūsų organizmui. Augs susidomėjimas įvairiais maisto produktų tyrimo testais, jų rezultatais, taip pat daugiau klientų turėtų sulaukti dietologijos, sveikos gyvensenos centrai. Turintiems virškinimo problemų, tai bus palankus metas pagaliau imtis jų sprendimo, gal būt pasidaryti išsamesnius tyrimus, išsiaiškinti negalavimų priežastis, keisti mitybos režimą ar rinktis kažkokią gydančią bei valančią dietą.

Gali paūmėti galvos skausmai, apie save priminti įkyrios, varginančios mintys, aktualizuotis iki galo neišspręsti, neužbaigti reikalai. Palankiai veiks, padės atsipalaiduoti, pašalinti įtampą bei erzelį, lengvų ir švelnių pastelinių tonų spalvos. Rinkimės subtiliai derančius, įvairų atspalvių tačiau neryškius rūbus ir prie jų, jeigu turime, kažkokius aukso spalvos aksesuarus. Tinkami papuošalai- aukso spalvos ar paties aukso metalo.  Subtilios aukso vibracijos padės mums susiderinti su gana kontrastingomis energijomis ir savo dėmesį nukreipti ten, kur vis dar trūks darnos, balanso, harmonijos. Net ir mažytis, subtilus aukso papuošalas, padovanotas šią savaitę mylimai moteriai, tikrai bus puiki investicija santykių stiprinimo kelyje,- padės kurti darną ir abipusę harmoniją būnant kartu, įžvelgti puikias partnerio savybes ir už paviršinių kaukių slypinčią asmenybę.

 
aut. Eglė Gleščinskienė
Hilerė, Kosmoenergetikos Magistrė
http://www.kosmoenergetika.lt/
 

____________________________ * _____________________________

KNYGYNUOSE PEGASAS  IEŠKOKITE NAUJOSIOS GYDOVĖS EGLĖS GLEŠČINSKIENĖS KNYGOS
 
“LANGAS TARP PASAULIŲ”
- Tegul prasiskleidžia egzistencinės paslapties užsklanda -
 

 

Comments are closed.

Pamąstymai

Sielos kalba nepaiso jokių pasaulio taisyklių. Ji yra muzika, laisvai besiliejanti iš vidaus ir užpildanti visas žmonių gyvenimo spragas ir įtrūkius, išlyginanti visų nusivylimų randus, kuriuos teko patirti einant atšiauriu gyvenimo keliu. (A.Dainys)

Dėmesio- pas mus pradėjo veikti PAŽINČIŲ KAMPELIS

Žiūrėkite skyrelyje PAŽINTYS