Kodėl mes čia?

Kiekvienas iš mūsų yra mėnulis ir turi savo tamsiąją pusę, kurios niekas nemato.
(Mark Twain)

Kalendorius

July 2017
M T W T F S S
« Jun   Aug »
 12
3456789
10111213141516
17181920212223
24252627282930
31  

Jūs čia esate todėl, kad tam atėjo laikas…

SEMINARAI

2018 m. Rugpjūčio 17-19 BAZINIAI TETA MOKYMAI Kaune

Informacija skyrelyje SEMINARŲ TVARKARAŠTIS
Teirautis kosmoenergetika
@gmail.com

Nori sužinoti?

Liepos 3- 9 energijos

ENERGIJŲ KALENDORIUS

 

Šią savaitę mus sups energijos, aktyvinančios karminius procesus ir įvykius. Pajusime priežasties- pasekmės dėsnio raišką. Tikėtinas atpildas gali būti geras, jeigu stengėmės ir prisidėjome prie kitų žmonių gerovės ar džiaugsmo ir- pakankamai skausmingas- jeigu veikėme vedami pykčio, keršto, ambicijų, pavydo ir kitų panašių jausmų. Intensyviau reikšis priežasties- pasekmės dėsnis ir jis kiekvieną palies pagal jame sukauptą karmos lygį ir pobūdį.

Tai laikas, kai aktyviau reikšis ir su mumis sąveikaus mūsų protėvių energijos, mirusiųjų, anapusin pasitraukusių žmonių energijos. Galime prisiminti mirusiuosius, sapnuoti juos, giliau ir stipriau jausti jų buvimą šalia, suprasti kažkokius jų pageidavimus, gauti jų perduodamą informaciją. Vaiduokliai, vėlės, suaktyvėjusi intuicija, ryškesni sapnai ir kitokio pobūdžio apraiškos stipriau jausis tamsiuoju paros metu, taip pat apsvaigus, praradus įprastą kontrolę ar budrumą.

Asmeninių santykių sferoje atsiras daugiau ambicijų, priešiškumo, tad dažniau kils barniai. Bendraudami, net  to specialiai nesiekdami, įžeisime draugus bei artimuosius. Truks jautrumo ir kantrybės. Priešiškumas kels kibirkštis, kurios sproginės ir įplieks didesnį gaisrą- konflikto pavojų. Tai nebus vien akimirkos ambicijos ar nekantrumas,- mus veiks karminės energijos, tad priešiškumo ir nepasitenkinimo šaknys- priežastys kils iš ankstesnių patirčių, nuoskaudų ir įvykių, dėl kurių išgyvenome kažką sunkaus ir negero.

Mus supančios energijos kels pagundas ir aistras, susijusias su erotika ir meilės žaidimais. Greičiau būsime pažeidžiami, lūkesčiai dažnai bus atitolę nuo realybės. Asmeninių santykių sferoje galime patirti partnerio, draugo elgesį, kuris mums primins kažką iš praeities. Jeigu mes su kažkuo žaidėme, įskaudinome, vertėme kentėti ar pavyduliauti,- dabar panašiai jausimės patys. Aplinkybių būsime stumiami į tokias situacijas, o bandydami taisyti padėtį tik dar labiau klimpsime.

Aktyvuosis ugnies energijos, kils didesnis gaisro, sprogimų pavojus. Būsime labiau pažeidžiami saulės energijos,- nepatartina ilgiau degintis ir saulėtomis dienomis be saiko būti saulėje. Turėtume pasaugoti vaikus,- ugnis, žaidimai su degtukais, elektros įrenginių, jungtukų, rozečių tyrinėjimas, žaidimai su degiais junginiais gali baigtis traumomis. Senyvo amžiaus žmonės jaus didesnę apkrovą širdies ir kraujotakos sistemai, tad turėtų labiau pasaugoti save, neapsikrauti sunkesniais darbais.

Palankiai veiks meditacijos, maldos ir kitos praktikos, kuomet bus generuojamas atlaidumas, meilė gerumas, švelnumas mus supančiai aplinkai ir žmonėms.


 
aut. Eglė Gleščinskienė
Hilerė, Kosmoenergetikos Magistrė
http://www.kosmoenergetika.lt/
 

____________________________ * _____________________________

ENERGINIAI HARMONIZATORIAI- padės subalansuoti tavo energijas ir aktyvuoti reikiamus procesus ląstelių lygmenyje.. http://www.kosmoenergetika.lt/harmonizatoriu-uzsakymas/

Comments are closed.

Pamąstymai

Sielos kalba nepaiso jokių pasaulio taisyklių. Ji yra muzika, laisvai besiliejanti iš vidaus ir užpildanti visas žmonių gyvenimo spragas ir įtrūkius, išlyginanti visų nusivylimų randus, kuriuos teko patirti einant atšiauriu gyvenimo keliu. (A.Dainys)

Dėmesio- pas mus pradėjo veikti PAŽINČIŲ KAMPELIS

Žiūrėkite skyrelyje PAŽINTYS