Kodėl mes čia?

Kiekvienas iš mūsų yra mėnulis ir turi savo tamsiąją pusę, kurios niekas nemato.
(Mark Twain)

Kalendorius

June 2017
M T W T F S S
« May   Jul »
 1234
567891011
12131415161718
19202122232425
2627282930  

Jūs čia esate todėl, kad tam atėjo laikas…

SEMINARAI

2018 m.Kovo 2- 4 d. Bazinis Teta gydymo kursas

Informacija skyrelyje SEMINARŲ TVARKARAŠTIS
Teirautis kosmoenergetika
@gmail.com

Nori sužinoti?

Birželio 19- 25 energijos

ENERGIJŲ KALENDORIUS

 

Mus pasiekiančios energijos ypač intensyviai skatins gręžtis prie įvairių Dvasinių dalykų. Šią savaitę dalykai, apie kuriuos tik paslapčia svajojome, atrodys lengvai pasiekiami, kelias- trumpesnis, o pastangos, kad kažką gautume- mažesnės. Atsiras viltis, jos vedami veiksime laisviau, greičiau pasieksime tikslą, jausimės laimingesni.


Mus supančios energijos stiprins ryžtą. Be didelių sunkumų ar pastangų gausime pagalbą iš šalies, svarbu bus tinkamai ir laiku išreikšti ketinimus, motyvus dėl ko imamės vieno ar kito reikalo. Dvasinės praktikos taps aiškesnės, labiau geidžiamos ir lengviau priimamos. Tai Sielos ir Dvasios skleidimosi laikas, kurio turėtume nestabdyti, jausdami savyje kažkokį domėjimąsi, norą arčiau ar giliau prisiliesti prie Dvasinių dalykų. Labiau trauks subtilesnių vibracijų meno kūriniai- harmoningi, šilti, mieli, atspindintys mūsų vertybių gamą.

Tai metas, kurį galime sėkmingai išnaudoti bet kokių atšalusių, išsisėmusių ar mūsų netenkinančių asmeninių santykių atnaujinimui, atgaivinimui ir papildymui. Pasvarstykime, ko norėtume, apie ką svajojame, ko slapta tikimės ir pasiūlykime tai savo partneriui. Šitaip parodytas dėmesys ir pastangos sulauks ypatingo atsako,- galime tikėtis, kad mūsų svajonės išsipildys su kaupu, kad pagaliau būsime išgirsti ir suprasti, kad šalia esantis žmogus atvers savo jaurią sielą, kurią baimindamasis skausmo ar kančios, slėpė ir saugojo nuo kitų.

Netinka pradėti nieko naujo. Ši savaitė palanki šeimos laisvalaikiui ir bet kokiems kūrybiniams užsiėmimams ar projektams. Būsime jautresni mus supančiai gamtai, grožiui, žmonėms, tad bet kas, ko imsimės su įkvėpimu ir noru seksis lengviau ir suteiks daugiau pasitenkinimo. Jeigu tik galime, praleiskime daugiau laiko su mylimais žmonėmis, vaikais ar tėvais,- pajusime gilesnį ryšį, sustiprinsime ir pagerinsime savo santykius, sulauksime palaikymo ir iki tol buvę nesutarimai ar problemos išsispręs lengviau.

Veikti reikėtų švelniau, išreikšti kažkokias savo pozicijas- atviriau, diskutuoti, pabandyti įsiklausyti į kitą pusę, į išsakomus reikalavimus ir pasiūlymus. Bet kokioje situacijoje pasistenkime išlikti šališki kitiems, žinodami savo jautrias vietas, supraskime kitus, su jumis susietus ar reikalų turinčius asmenis, ir puoselėkime, saugokime juos nuo skausmingų patirčių. Taip laimėsime patys ir būsime laimingi kartu su kitais…

 

 
aut. Eglė Gleščinskienė
Hilerė, Kosmoenergetikos Magistrė
http://www.kosmoenergetika.lt/
 

____________________________ * _____________________________

ENERGINIAI HARMONIZATORIAI

Comments are closed.

Pamąstymai

Sielos kalba nepaiso jokių pasaulio taisyklių. Ji yra muzika, laisvai besiliejanti iš vidaus ir užpildanti visas žmonių gyvenimo spragas ir įtrūkius, išlyginanti visų nusivylimų randus, kuriuos teko patirti einant atšiauriu gyvenimo keliu. (A.Dainys)

Dėmesio- pas mus pradėjo veikti PAŽINČIŲ KAMPELIS

Žiūrėkite skyrelyje PAŽINTYS